Yves Rocher

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő és tonizáló tusfürdő

A bőrre nézve pH-semleges.

Hecate

2018. június 14.

Bár a Yves Rocher Jardin Du Monde Polinéz Tiaré Virág Tusfürdőjét gyomorforgatóan büdösnek találtam, ezt a narancsos verziót kedveltem. :o) Jól tisztított, élénkített, nem iritált és nem szárította a bőröm. Az illata nem volt túl tartós rajtam a tusolás után, de mindig élmény volt vele a zuhanyzás. Apró fürdőszobát hamar beleng az illata. Kis mérte miatt utazáshoz, vagy kórházba is megfelel. A kupakját nem volt mindig könnyű nyitnom, de mivel a tető leszedhető, végül kimostam és megmaradt a tubus más kozmetikum tárolására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

kneva

2017. július 6.

Ez volt az egyik első YR termék, amit kipróbáltam még a 2000-es évek elején. Nagyon örültem, amikor az Oktogonon végre megnyílt az első magyarországi üzlet.
Ennek a tusinak van szerintem a legvidámabb illata. A 2. kedvenc a kávés után. Sok flakonnal elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Black Fairy

2017. január 26.

Nagyon jó az állaga, jól tisztít, finom az illata, megfelelően habzik, az ára baráti, bár gyorsan fogy.
Kedvelem az Yves Rocher tusfürdőket általában és ez se kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Kedvelem az Yves Rocher tusfürdőket általában és ez se kivétel.

Mandy133

2017. január 24.

Jó illata van, kicsit engem a zselés szaloncukorra emlékeztet fürdés közben, viszont hamar elillan. Sajnos az állaga csúszósabb mint általában az yves rocher tusfürdőknek, de ugyanolyan jól habzik mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Norih

2016. október 29.

A "majdnem" első termékem volt,amit megvettem az Yves Rocher üzletben. Eszméletlen finom illata van, nagyon üdítő, frissítő hatása van. Fürdés után én nem igazán éreztem az illatát a bőrömön, ami nekem nagy csalódás okozott. A bőrömet sem hidratálta..És nekem a kiszerelése is elég kicsi, ehhez az árhoz képest. De ami biztos, hogy egy fárasztó edzés vagy munka/suli nap után, igazi felfrissülést nyújt a zuhany alatt. Alapjáraton, kellemes a használata, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Sunchi

2016. július 22.

Nagyon finom tèlkeg felèbreszt :) nem szàrít nem iritàl

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Nagyon finom tèlkeg felèbreszt :) nem szàrít nem iritàl

barbimariposa

2016. július 13.

Mintha Fantával fürdenék :D nyárias, kellemes illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Mintha Fantával fürdenék :D nyárias, kellemes illat

katacita

2015. augusztus 17.

Az illata jó lenne, ha kicsit intenzívebb lenne. Miután felhabosítottam, szinte semmit nem éreztem belőle, pedig amúgy tetszett, kellemes édes narancs illat. Felturbóztam egy kis narancsolajjal, úgy már oké. Újravenni nem fogom, mert ennél vannak sokkal jobb tusik az YR-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

senskin

2015. augusztus 6.

Kicsit unalmasak nekem az YR tudsolók és szárítanak is. Hát, egy ideje semmilyet nem veszek tőlük, de ezt próbáltam már. Egynek elmegy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Gabriella1992

2015. június 12.

Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Tetszik :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid