Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Mindennapos felfrissülés a gyapotvirág édes illatával.

Aloé vera gélben gazdag összetétele gyengéden óvja a bőrt, növényi eredetű dezodoráló összetevői pedig garantálják az egész napos frissességet.

Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes. Hatékony, és nem hagy nyomot maga után.

Kiszerelés: 50 ml

Aniko19870805

2019. április 15.

Nagyon szeretem a tusfürdője illatát, emiatt vásároltam meg ezt a deót. Sajnos nekem kevés. Az illata isteni, az állaga kissé krémes, de jól kenhető. Nálam nincs dezodoráló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

MissNickole

2019. április 1.

Régen nagyon finom illata volt és hatásos is, de azt hiszem 2014-től változtattak valamit rajta mert már nagyon nem olyan. Valami érdekes vegyszeres mellékszaga van és nem is hat:(
Igazából csillagot sem adnék neki, egyetlen egyet sem, nehogy megvegye valaki, teljes pénzkidobás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

aagica

2019. március 22.

Semmit sem ér, kidobott pénz. Az első izzadás után büdösek leszünk, kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Arcsy

2018. június 14.

Régóta használom,a ruhán nem hagy nyomot jó illetú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Régóta használom,a ruhán nem hagy nyomot jó illetú

nikiiabel

2017. december 13.

Finom az illata, a tusfürdő társával együtt tökéletes az illatom...amíg el nem kezdek izzadni. Előttem is írták már hogy nagyon nehéz felvinni mert nagyon sokat le kell utána törölni belőle mert annyi jön ki a dezodorból.
Utána sem lesz jobb, mert pár óra után egy fújós dezodorhoz kell nyúlni mert egyszerűen semmit se ér. Pénzkidobás, sosem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Vivycce

2017. november 7.

Nagy kedvenc az összes illat! Az egyetlen dezodor, amitől nem pirosodik ki és nem viszket a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Egyedül ezt szerettem az Yves Rocher dezodorjai közül, ez meg valamit védett a kellemetlen szagok ellen. Viszont nem izzadásgátló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

pisonce

2017. augusztus 13.

Finom az illata, a tusfürdő társával együtt tökéletes az illatom...amíg el nem kezdek izzadni. Eleve a felvitele is nehézkes, mivel rengeteget le kell törölgetnem zsepivel. Utána sem lesz jobb a helyzet, mert pár óra után egy fújós deo-hoz kell nyúlnom, hogy ne legyek büdös. Pénzkidobás, sosem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

mafalda

2017. június 1.

Jaj én itt néztem h alu mentes, erre megvettem és itthon látom h nem az, szomorú vagyok, ha tudom meg se veszem, jobban meg kellett vna szemlélnem a boltban. 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Jdit04

2017. május 3.

Nagyon finom illata van, a tusfürdő változatát is nagyon szeretem. Így tavaszra elég, de nyárra már lehet, hogy kevés lesz a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.