Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Mindennapos felfrissülés a gyapotvirág édes illatával.

Aloé vera gélben gazdag összetétele gyengéden óvja a bőrt, növényi eredetű dezodoráló összetevői pedig garantálják az egész napos frissességet.

Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes. Hatékony, és nem hagy nyomot maga után.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gabriellakalman

2021. január 10.

Kedvencem. Kellemese lágy, nem tolakodó illat ami sokáig tart. Általános problémám, hogy izzadáskor a dezodor és a testszag keveredésével extra szagot tud produkálni a hónaljam, de ez kivételt képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Dorottya13

2020. október 17.

Nekem nagyon bevált ez a dezodor. Nagyon finom, tartós illata van és még az ekcémára hajlamos bőrömet se irritálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

fioretta

2020. augusztus 29.

Az illata nagyon finom, púderes-hintőporos, babaillat jelleg. Az összetevői jók, nem irritál hosszútávon sem, bőrbarát. Hatásos még a melegebb napokon is, sőt a még sportoláskor is egész jól teljesít, az ára is jó. A szárítása kicsit hosszú, de ezt követően nem hagy nyomot a ruhán. Megszáradás után porszerűen néha lemorzsolódik egy része, de összességében nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Szorcsika

2020. június 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, százféle dezodort próbáltam már, de mindegyiktől brutálisan viszkettem. Aztán kipróbáltam az Yves Rocher dezodorjait, és évek óta meg se próbálok másik márkát. A gyapotvirág, lótusz, levendula és zöld citrom illatúakat szoktam váltogatni (a zöld teás semmit nem ért). Én reggelenként egyszer használom, és egész nap tökéletesen hat, akkor is, ha sokat rohangálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

zdoreebaba

2020. április 26.

Édesanyám használta és nagyon szerette. Eddig az összes Yves Rocher dezodor bevált neki, amiket használt. Könnyű, tisztaság illata van. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy ragacsos utó érzetet. Krémes állagú és ennek köszönhetően hidratálja is a hónalj bőrét. Nagy előnye, hogy alumínium, alkohol és parabénmentes. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nagyon szeretem a tusfürdője illatát, emiatt vásároltam meg ezt a deót. Sajnos nekem kevés. Az illata isteni, az állaga kissé krémes, de jól kenhető. Nálam nincs dezodoráló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

MissNickole

2019. április 1.

Régen nagyon finom illata volt és hatásos is, de azt hiszem 2014-től változtattak valamit rajta mert már nagyon nem olyan. Valami érdekes vegyszeres mellékszaga van és nem is hat:(
Igazából csillagot sem adnék neki, egyetlen egyet sem, nehogy megvegye valaki, teljes pénzkidobás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

aagica

2019. március 22.

Semmit sem ér, kidobott pénz. Az első izzadás után büdösek leszünk, kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Arcsy

2018. június 14.

Régóta használom,a ruhán nem hagy nyomot jó illetú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Régóta használom,a ruhán nem hagy nyomot jó illetú

nikiiabel

2017. december 13.

Finom az illata, a tusfürdő társával együtt tökéletes az illatom...amíg el nem kezdek izzadni. Előttem is írták már hogy nagyon nehéz felvinni mert nagyon sokat le kell utána törölni belőle mert annyi jön ki a dezodorból.
Utána sem lesz jobb, mert pár óra után egy fújós dezodorhoz kell nyúlni mert egyszerűen semmit se ér. Pénzkidobás, sosem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.