Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Bio mezőgazdaságból származó zöld tea kivonatot tartalmazó golyós dezodor.

Alumíniumsó- és parabénmentes termék, 100%-ban újrahasznosítható flakon, több mint 98% természetes eredetű összetevő.

rtteszvesz

2019. szeptember 17.

Nem vagyok izzadós, de nyárra ez kevés. Télre jó lehet, nyomot nem hagy, de túlárazottnak érzem. Sajnos mostanában csalódom az Yves Rocher termékekben és túlárazottnak is érzem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

karaibrahimgil

2019. szeptember 15.

Ha már ilyen természetesnek tűnik, kipróbálom, gondoltam. A HVG-n (mert mindenféle cikk van már ott) úgyis azt olvastam, frissen borotvált hónaljra inkább az alumíniummentes dezodorokat ajánlják. Ehhez képest csípett, mint a fene. Nem baj, adtam neki még egy esélyt, nem is nyáron, hanem szeptemberben, a főnököm által 15 fokosra állított irodai hőmérsékleten, és igaz, hogy fordítanom kellett egy tárgyaláson, de nem mondanám, hogy megizzadtam. Ehhez képest nyolc óra elteltével magamat szaglászva be kellett látnom, hogy nem teaillatot árasztok már.
Bízom a vesémben, az alumínium marad (egyelőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Bízom a vesémben, az alumínium marad (egyelőre).

Nesh

2019. augusztus 6.

Ősszel és télen jó, nem hagy nyomot a ruhán és tiszta, friss illata van. Nyáron azonban nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Az illata eleinte tetszett, mert olyan más volt, mint amit eddig deókban próbáltam. Viszont sajnos többször utána kell kenni, főleg így nyári melegben. Egyszer elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

vfranches

2019. július 2.

Nagyon szerettem az illatát, emiatt sokáig próbálkoztam vele.... de rájöttem ettől ugyanúgy izzadok, jobb illatom sem lesz tőle hosszútávon így visszaváltottam a rexonára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

kata_peternai

2019. április 17.

Tegnap érkezett meg a rendelésem részeként, gyorsan ki is próbáltam és szuperül teljesített, pedig tornáztam is este. Nekem nagyon tetszik ez a friss zöld teás illat, igazán üdítő és nyárias. Anyukámnak is rendeltem egyet, remélem neki is tetszeni fog.
A lényeg persze az, hogy végre nem voltam rosszul a saját illatomtól a torna végére... :D Sajnos az eddig használt alumíniumsómentes dezodorok nem váltak be ilyen jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

StSophie

2019. január 24.

Számomra ez sajnos nem volt hatékony. :/ Télen szuper, de nyáron a kánikulában már nem teljesít tökéletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

daisydream

2018. július 28.

Már régóta vártam,hogy az Yves előrukkoljon egy igazán természetes deoval,mert a család többi tagja sajnos nem az. Nem mondom,hogy az illata ragadott magával,de ez az első alumìniummentes dezodorom ami valóban hatékony is,már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.