Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: budai viktória, az összetevőket feltöltötte: fanikof88, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hanamizuki

2017. október 4.

Annyira sajnálom, hogy már nem lehet kapni, egyszerűen imádtam az illatát. Ez és a gyapotos a kedvencem, szerencsére a másik még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Nagyon szerettem a visszafogott illatát, nekem hidratálta is a bőröm. Tulajdonképpen sosem volt bajom az Yves Rocher tusfürdőkkel, mindig elégedetten elhasználtam őket, ami nálam ritkaságnak számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

PerfumePippi

2016. március 11.

Ő volt a 3. visszafogott tusfürdő-illatom, de már kivonták a forgalomból. Tulajdonképen nem akkora gond, mert egy picit furcsa illata van a lótuszhoz, vagy a gyapotvirágoshoz képest, de ez is visszafogott. Még van egy kicsi az utolsó flakonban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Kini1D

2015. december 1.

Nagyon jó az illata. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Nagyon jó az illata. Nagyon szeretem :)

Pampilla

2015. augusztus 9.

Annyira nem sikerült megbarátkoznom az illatával,úgyhogy inkább habfürdőként használom.Kaptam,magamnak biztos nem venném meg.Így csak 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

senskin

2015. augusztus 6.

Én nem szeretem. Az illata pedig szörnyű. Köszönöm, de elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Én nem szeretem. Az illata pedig szörnyű. Köszönöm, de elég volt belőle.

B.Enci

2015. június 18.

Ez a kedvencem ebből a termékcsaládból,nagyon szeretem az illatát,ami sokáig megmarad,és jól is hidratál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

eo

2015. június 16.

Jellegzetes illata van, nekem bejön, bár néha soknak találom. Ezt egyébként én csak zuhanyzás közben szoktam érezni, utána nem nagyon marad meg a bőrömön. Jól habzik, krémes, nem szárít. Imádom a dizájnját ezeknek a tusfürdőknek, de egyet kell értsek abban az előttem szólóval, hogy igazán körömgyilkos a kupakja, én direkt nem is szoktam rendesen bezárni, csak ráhajtani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

SzandrASD

2015. február 9.

Elsősorban az illata miatt vettem meg + mert pici így,ha elutazok is könnyen magammal vihetem. Én aki soha nem érzem magamon 1 tusfürdő illatát se fürdés után most kellemeset csalódtam... Nagyon sokáig érezni lehet és azt is észrevettem,mintha hidratálná,puhábbá varázsolná a nagyon száraz bőrömet. Ami még ennél is jobb,hogy sokáig elég,mivel egy picitől is nagyon habzik. Nálam abszolút nyerő,a többit is kifogom próbálni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Damayanti

2015. február 3.

Karácsonyra kaptam és nekem nagyon bevált, annyira, hogy azt hiszem hosszú távon ez lesz a kedvenc tusfürdőm. Az állaga kellemes, krémes, jól habzik, ezért elég belőle egy kevés a fürdőrózsára. Az illatát is nagyon megszerettem, van benne egyszerre valami könnyű tisztaság illat, mégis kicsit édes... de nem pacsulisan. Szerencsére allergiás sem lettem rá. Még fürdés közben is nagyon kellemes illata van, ahogy a bőrömmel érintkezik, de megesik, hogy ha a fürdőszobába visz az utam, akkor csak úgy, nap közben is bele szimatolok egy kicsit :) A zuhanyozást igazi kis napi élmény rituálévá változtatja. Természetes, letisztult, kellemes illat és nagyon puhává varázsolja a bőrt (igaz, párom szerint nekem alapból mindig is nagyon bársonyos bőröm volt, de ez mintha még egy kicsit rátenne). Amióta ezzel tusolok, szerelmem nem győzi este szimatolni és cirógatni a bőrömet és mondogatni, hogy milyen puha, selymes, illetve hogy milyen "gyönyörű illatom van" :) Ezt így, hogy "gyönyörű illat", csak tőle és egyelőre csak ezzel a tusfürdővel kapcsolatban hallottam, pedig a legtöbb parfümömet is nagyon szereti rajtam :) Egyszóval ennek a tusfürdőnek rajtam tartós és kellemes az illata. Összességében kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-7
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.