Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkeri, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Klau07

2017. július 26.

Nagyon finom illata van és tartós is! Igazi nőnek érzem magam tőle. Selymessé teszi a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

juditkaa70

2017. február 26.

Émelygősen édes az illata,ami visszataszító nekem. Nem szerettünk egymásba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Émelygősen édes az illata,ami visszataszító nekem. Nem szerettünk egymásba!

hladpat

2016. október 6.

Imádom az illatát, különösen tavasszal és nyáron. Jól tisztít, megfelelően habzik, de nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Sorea

2016. június 27.

Tökéletes nyárias illat, nem szárítja a bőrt, én meg vagyok vele elégedve. Az igaz, hogy kissé híg, de ez nem olyan zavaró számomra. Egyedüli probléma ezzel a termékkel, hogy sajnos a párom bőrét kikezdte, tele lett piros foltokkal és ezt égő érzés követte, mintha leégett volna a napon. Pedig nem is olyan érzékeny a bőre. Ezért csak 4*-ot tudok adni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

SzellGreta

2015. december 26.

Update: Vigyázni kell, mert az én ekcémámat előhozta. Nem rég olvastam,hogy a ylang ylang bőrirritáló összetevő ( bár ezt az INCI-n nem találom úgyhogy lehet a a Sodium Lauryl Sulfate a ludas), ezért nem vonok le pontot, mert az én figyelmetlenségem miatt volt. Viszont nagyon sajnálom,mert tényleg nagyon szerettem :(

Én leszek az, aki most ódákat fog zengeni róla :D Nem hittem, hogy létezik olyan tusfürdő, ami hidratálja az én bőrömet. Egyetlen krémtusfürdő sem tette meg eddig. Dove, Nivea, Palmolive sokminden jatszott már. Egyszer kaptam ajándékba ezt az Yves Rocher-t és azóta ott felejtődött a szekrénybe. Most elővettem, hogy elhasználom már, erre megtörtént, amire legkevésbé számítottam. Olyan jó puha lett a bőröm tőle, hogy azóta nem kellett bekennem az állandóan száraz lábamat, amit egyébként utálok bekenni. Ez pedig nem is lenne olyan nagy szám, ha bármelyik eddig használt tusi ezt megtette volna. Tény, hogy eléggé a kezembe ömlik, vigyázni kell vele. Nem tudom a többi Yves Rocher is hasonloan jó-e de tuti ki fogom próbálni. Mindenképp maxpontos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Lena800805

2015. április 21.

Nyáron használtam, az illata finom. Jól habzik, de kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Nyáron használtam, az illata finom. Jól habzik, de kicsit szárít.

szofija

2014. október 30.

már a polcról levéve megtetszett az illata, nyáron használtam többet, meglepetésemre tartós az illata, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

lumiukko

2014. augusztus 21.

Nyári tusfürdőnek vettem, annak tökéletesen megfelel. Fincsi virágos illata van, ami nyáron most így jobban esik, mint a szokásos édes, már-már émelyítő illatok, amiket amúgy használok. :) A bőrömet nem szárítja, nem habzik veszettül, de engem ez nem zavar. Kicsit gyors fogyású, mint általában az Yves Rocher tusfürdők, de még ezt is elnézem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Lánghajú

2014. április 22.

Nekem nem szárítja a bőrömet, pedig érzékeny, fehér bőröm van és imádom az illatát...Olyan kis puha, érzéki, nem tolakodó illata van..nagyon bevált...Nekem ez, meg a gyapotvirágos tusi a kedvencem.
De az igaz, hogy több kibuggyan a flakonból, mint amit szeretnék, de ezt több Yves Rocher tusinál is tapasztaltam (Hammamelisnél is).
Ennek ellenére 5-ös, mert olyan fincsi szaga van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Ennek ellenére 5-ös, mert olyan fincsi szaga van...

aliz.111

2014. január 6.

Minden tekintetben csalódás.
Az állaga teljesen híg, kezelhetetlen, kifolyik a kezemből mielőtt magamra kenném. Olyan mint mikor kifogy a tusfürdő és az ember vizet önt a flakonba hogy a maradékot kiöblítse vele. Ha legalább habzása lenne akkor talán, de semmi.
Az illata pedig ami miatt elsősorban megvettem már fürdés közben is csak alig érződik, utána meg nulla. :(
Hidratálni sem hidratál.
Csodálkozom a korábbi pozitiv véleményeken. Ha nem márkaboltban vettem volna azt hinném hamisítvány. Úgy látom a falkon design változott az évek során itt feltöltötthöz képest, de az összetevők listája azonos. Ez így sajnos 1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 6.

Minden tekintetben csalódás.
Hidratálni sem hidratál.