Yves Rocher

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: cske, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Gesztenye01

2016. január 28.

Nem vált be, sokkal többet vártam tőle, és csalódás volt. Karácsony előtt vettem, azt vártam tőle, hogy finom karácsonyi, téli hangulatú illata lesz, de igazából illata sincs. Nem szárított, de ennyi pénzért vártam volna valami pluszt tőle. Nem nyújtott többet egy semleges illatú folyékony szappannál. Puha habja sincs, és sok is kell belőle, így gyorsan is fogy, de ezt jelen esetben nem bántam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

az etus

2016. január 24.

Kész horror! Nagyon-nagyon szárít. Kézmosóként használtam el, de úgy is minden kézmosás után krémezni kellett. Illata sem jó különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Christi

2016. január 11.

nekem sajnos nem vált be :( mű illata van, sok kell belőle és sajnos szárította a bőrömet, viszkettem utána sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Zsaklin09

2016. január 9.

Karácsonyra kaptam ajándékba, és nemrég kezdtem el használni. Nagyon kellemes vele a zuhanyzás, lágy, krémes habja van, nem lesz tőle szárazabb a bőröm, mint a legtöbb tusfürdőtől. Az illata viszont alig érezhető, nemcsak fürdés közben, de nekem még közvetlenül a flakonból szagolva is. Az ára egyébként teljesen korrekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

mandula21

2015. december 20.

Rohantam érte,a flakonban jó illata volt,de magamra kenve sajnos elég mű és nem tart sokáig az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

babyface

2015. december 12.

valamiért egyedül az yr-es termékeknél tudom elviselni a marcipánillatot, pedig amúgy irtózom az illatától meg az evésétől is (a márka mandulás tusfürdőjét is élvezettel használtam) fürdés közben leginkább a nyers mandula illata dominál a háttérben pici narancs is felfedezhető, de ahogy a testápolójánál is itt is megfigyelhető, hogy kis idő után egy tiszta-púderes illatba megy át. nekem egyáltalán nem gond, hogy nem marad meg az illata, jól habzik és tudja amit tudnia kell. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

szivecske

2015. december 7.

Nekem ez nem jön be... :/ flakonból illatolva nagyon finomnak tűnt, de magamra kenve nagyon műanyagos, fura elegyet képez... Habzás és hatékonysága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

doka

2015. december 6.

Nagyon finom az illata, de sajnos maximum 15 percig érzem, ami miatt nagyon szomorú vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Scara

2015. december 2.

Tegnap próbáltam először és nagyon tetszik! Kellemes, krémes habot képez, nem szárít, igazi karácsonyi hangulatot teremt és ami a legfontosabb: nem marad meg az illata 5 percnél tovább! :)
Tudom ez sokaknál negatívum, én viszont pont ezt szeretem, mert így anélkül élvezhetem fürdéskor az illatát, hogy az később a parfümmel keveredne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

kaméliáshölgy

2015. december 2.

Karácsonyváró tusfürdő egyértelműen:) Az illata nem marad meg 1 óra után, nem hidratál, szóval semmit nem csinál azon kívül, hogy jókedvre derít, de azt viszont jól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid