Yves Rocher

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Jinia, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Ragyogó és táplált bőrre vágyik? Ha igen, akkor a Narancsvirág-Levendula-Keserűnarancs illatú Tápláló masszázsolajat Önnek találták ki! Szakértőink 5 növényi eredetű, tápláló olajjal (jojoba, makadámdió, kardamom, sárgabarackmag és kókuszdió), valamint nyugtató, pihentető hatásukról ismert növényi illóolajokat választottak a masszázsolaj megalkotásához. Selymesen lágy textúrája táplálja, és ragyogóvá teszi bőrét, valamint kellemes illatúvá varázsolja a mindennapokban. Teste és lelke egyaránt megnyugszik egy fárasztó nap után. Ha masszázsként alkalmazza, intenzív relaxációs élményt nyújt. 2 az 1-ben, hiszen akár a mindennapos ápoláshoz tökéletes, masszázsolajként pedig intenzíven pihentet és megnyugtat."

Ár: 2000 Ft , Eladó: levendulalány
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki előre utalás, posta, foxpost, személyes átvétel
dori96

2019. november 19.

Nagyon kellemes illata van és jól beszívódik, puha lesz a bőr masszázs után.
A ruhát és az ágyneműt nem fogja meg miután beszívódott. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon kellemes illata van és jól beszívódik, puha lesz a bőr masszázs után.
A ruhát és az ágyneműt nem fogja meg miután beszívódott. Ajánlom.

narramin

2018. június 22.

Tusolás után használom testápolásra. Nagyon kellemes, megnyugtató, de nem túl erős illata van, nem zavar alvásban, de még másnap is finom illatú és puha a bőröm tőle. Azonnal fel lehet öltözni, nem lesz tőle olajos az ágy. Én alapvetően nem vagyok kibékülve a testápolókkal, nekem a maszatolás nagyobb macera velük, mint amennyit "ápolnak", de ez az olaj forma tökéletes. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Seda007

2017. január 11.

Imádom párom édesanyukájától kaptam...engem ez az illat megnyugtat én testápolásra használom nem masszírozni de eddig jól teljesített.Ha este fürdés után ezzel vagyok bekenve azt tapasztalom,h kisfiam hamarabb alszik el mint egyébként szokott...tehát anyucik kenjétek bőségesen hamarabb elalszik a csöppség és mindenkire jut egy picivel több idő😜
Nem hagy zsíros nyomot azonnal felöltözöm nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nem hagy zsíros nyomot azonnal felöltözöm nekem 5*

Emolliensek: Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral