Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

7 különleges, 100%-ban természetes eredetű összetevő egyedülálló keveréke, mely egyszerre hatékony és gyengéd.

A kombinálható radírozó por az első 100%-ban természetes eredetű hámlasztó por az Yves Rocher-nál, melyet mindenki kedvenc arclemosó zseléjével keverhet, és így személyre szabott arcradírt készíthet magának. Az eredmény: bársonyos tapintású, sima és ragyogó arcbőr.

LittleBlack

2019. november 23.

Próbából vettem egyet régebben, azóta már egy akció keretén belül újravettem. Nagyon szeretem, bármilyen arclemosóval kombinálható, és szuper, hogy én adagolom ki a szukséges mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Neira87

2019. április 16.

Egy ideje már szemezek vele, de nem mertem kipróbálni. Viszont nem rég akciós lett (-50%), így vettem belőle egyet. És nagyon tetszik. :) Egyszerűen belekeverek egy picit az arclemosó krémembe, és tökéletes bőrradír. Nem irritál, kellemes és mégis hatékony. Ez a pici üveg úgy érzem sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nagyon szerettem. 2x használtam már el teljesen a vásárolt termékeket. Nyárra javasolt, amikor nem lehet hámlasztót használni. Tetszik, hogy olyan erősségűre keverhetem az arclemosóba, amilyenre szeretném, és amilyenre szükségem van. Zab, száraz fű illata van, így tudom, hogy semmi rossz nincs benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Mhajni

2019. január 7.

Nagyon szeretem, az összetevők és hatás miatt a legjobb arcradír amit eddig próbáltam, a használata is szuper. Ma vettem a boltban, már féláron adták (annak ellenére, hogy a honlapon a teljes ár szerepelt), mivel sajnos ezt a terméket is megszüntetik... 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Izar

2018. december 2.

Update 2018-12-12:
Továbbra is szerelem, főleg mióta a Skinfood Black Sugar&Honey arcmaszkjába keverem és úgy használom bőrradírként. Abban eredetileg is van némi cukor, ami radíroz, de az hamar elolvad, viszont olyan kellemes sűrű a konzisztenciája, hogy tökéletes alapot ad a sok szemcsének. Így az igazi, a maszkból már a másodikat használom ezzel keverve, hetente egyszer. Szuper, aki tudja, próbálja ki ezt a kombinációt!

~~~~~~

Valóban szuper kis termék. Évekig a Bioderma Sebium Gommant arcradírját használtam, mert egyrészt az én érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömmel kíméletes, másrészt ebben van az én elvárásaimnak megfelelő mennyiségű szemcse.

Az Yves Rocher radírozó port nyáron vettem meg és még alig hiányzik belőle, pedig nem spóroltam vele, és használtam, amikor csak úgy éreztem, hogy az arcomnak szüksége van rá. A legjobban nekem is az tetszik, hogy természetes összetevőkből áll, és hogy én szabályozom, mennyit használok belőle. Én a Herbarting babafürdetőt használom arclemosónak, így ezt is abba teszem. Isteni keverék, imádom használni és az bőröm is nagyon szereti. Mióta megvan, nem nyúltam a Bioderma arcradírért, szóval nekem most ez a "holy grail". :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Update 2018-12-12:

~~~~~~

zsofiab

2018. augusztus 16.

Igazából csak azért vettem meg, mert ez nem volt zöld pontos termék és a pontjaimat ugye csak nem zöld pontos termékre válthatom be... Szóval hazavittem ezt a terméket. Semmi extra hatásról nem tudok beszámolni, az tényleg tök jó ötlet, hogy bármihez hozzákeverheted. A szemcséi elég nagyok és kicsit sem gömbölyűek, szóval eléggé lehántják a bőr felső felszínét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Leander

2018. február 21.

Jól működik, szépen radíroz, nem karcol. Mivel magad adagolhatod, így garantáltan megfelelő "erősségű" lesz az elegy. Sűrűbb arclemosóval működik jól, akár krémessel, akár zseléssel - hígabb lemosóval nekem nem volt annyira jól használható. Pici és könnyű kiszerelés, így utazáshoz is jó választás lehet. Legtöbbet a Nivea Creme Care Arctisztító Krémmel valamint a Garnier Pure Intenzív Arctisztító Géllel használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Sindy6

2018. február 17.

Nagyon jó az ötlet. Sokáig nem vettem meg, mert ugy voltam vele, hogyha annyira szeretném én szabályozni a bőrradír mennyiségét, akkor készítenék cukorból, vagy sóból. Kicsit sokalltam az árát, nem is használom régóta, hogy azt mondjam, hogy a teljes árát is megéri -e ( akciósan vettem 1900 ért ) viszont nekem pozitívum ez a termék minden téren. Nekem az illata is tetszik, a kamillát érzem a legjobban, és úgy gondolom, hogy picit a bőrön hagyva talán ezeknek az őrleményeknek is felszívódik valamennyi pozitív tulajdonság

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

dreammiyss

2018. február 2.

Hatalmas mázlim volt ezzel a termékkel, ugyanis karácsonyra válogathattam egy bizonyos összeg keretein belül az yves rocher-ből. Ez a termék is köztük volt és duplán kaptam, vagyis egyet ingyen, hihetetlen pozitív töltést adott. Nem használtam sokat, de észrevehetően végzi a dolgát. A sebo végétal tisztító arclemosó zselével párosítva használom és a Luna arctisztító gépemmel viszem fel és dolgozom el az arcbőrömön a termékeket. Hétvégenként alkalmazom, amikor több időm van bőrápolásra. Mostanában a 10 lépéses koreai bőrápolás lépéseit követem és nagyon tetszik. Érdemes kipróbálni! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

martini11

2018. január 2.

Mióta forgalomba került én is ezt használom. Gazdaságos és kreatív tok jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Mióta forgalomba került én is ezt használom. Gazdaságos és kreatív tok jó.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Kaolin 0 0