Yves Rocher

Ár:   890 Ft és 1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Ár:   890 Ft és 1190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Élvezze a zuhany alatt a Körte és Kakaó kellemes, ínycsiklandó illatát!
Bio mezőgazdaságból származó búzavirágvízben gazdag textúrája gyengéden tisztítja, és finoman illatozóvá varázsolja bőrét.

Lisana

2019. szeptember 2.

Nekem nyárra szuper volt. Finom, de nem tolakodó illat (mondjuk nem szoktam eleve sok tusit használni zuhanyzásnál), a bőröm ph-ját éppen rendbe tette a meleg, kicsit vízkiverős napokon.
Lehet,hogy télen szárított egyeseknek. Nyárra elképzelhetetlenül szuper!! Bár visszahoznák!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Wonderwoman91

2019. augusztus 19.

Ami jó, azt miért kell mindig megszüntetni? Ezt az illatot/termékcsaládot vissza lehetne hozni az állandó kínálatba, szerintem sikere lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

HDorina

2018. július 16.

Nagyon finom, fűszeres illattal rendelkezik. Télre ajánlom, igazi meghitt érzést nyújt. Csak azt sajnálom, hogy limitált kiadású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

dorcus89

2017. december 10.

Most került elő a szekrényből a tavalyi karácsonyi illat. Nagyon tetszik, mostanában minden ami kakaós/kakaóvajas az jöhet :) Nagyon jól esik ez a finom édeskés illat így télen. Jól habzik, sokáig elég. Én tusfürdőnek használom, de habfürdőnek sem lehet rossz :)
Kár, hogy idén más illatok vannak, ez jó széria volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Kár, hogy idén más illatok vannak, ez jó széria volt.

messalinam

2017. december 9.

Nagyon szomorú vagyok a márka idei karácsonyi kollekciója miatt,mert végtelenül semmitmondó,de ezt a meseerdő gyümölcsei tusfürdőnél már kifejtettem. Ma betértem egy üzletbe és épp sajnálkoztam a pénztáros lánynak,hogy milyen elkeserítő az idei felhozatal és mennyire hiányzik pl. ez a termék... mire felcsillant a szeme, elővett egyet egy fiókból és átadta,hogy ebből még pont van 2 db,csak nincs kitéve! Természetesen meg is vettem,mert alapvetően kicsit eltúlzott az illata,de ebben az ünnepi időszakban belefér egy kis túlzás :) Egyébként a hatása is kellemes,nem szárít,közepesen habzik,könnyen kezelhető a csomagolás is. Szóval a terméknek és a kedves pénztáros lánynak is 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

titikutyus

2017. október 25.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt, nekem nem szárítja a bőrömet egyáltalán. Az illata eléggé egyedi, de miután lemossa az ember, nem sokáig érződik az illat a bőrön. Nem tudok rosszat írni erről a tusfürdőről, szerintem teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Vivi22

2017. október 6.

Jól habzik, kellemes az illata, viszont nagyon szárít. Nem is tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

tátombák

2017. május 22.

A kollekcióból próbáltam a folyékony szappant, kézkrémet, testápolót (azt érdekes módon épp azért vagyok képtelen elhasználni, mert imádom az illatát). Szerintem ez a tusfürdő a leggyengébb. Egyszerűen kellemetlen az illata, valahogy itt nem jön át a "ha akarom körte, ha akarom kakaó". Nem volt jó vele fürdeni, odaadtam tesómnak, majd ő kezd vele valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

mandie

2017. április 8.

A körte illat nagyon finom ha szereted az édes illatokat, de a kakaóval együtt már picit sok. A bőrömet sajnos szárította, pedig általában nem száradásra hajlamos. A három csillagot megkapja, mert nagyon sok és finom puha habja van, amit viszont nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

matine91

2017. március 3.

Egy blogger nagyon imadta ezt a tusfurdot, gondoltam beszerzem, mert hasonlo az izlesunk.
Eleinte tetszett az illata, viszont nekem is huzodik a borom tole, es az illataval kapcsolatban is vannak vegyes erzelmeim.
"Alig varom, hogy elfogyjon" kategoria...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

"Alig varom, hogy elfogyjon" kategoria...

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid