Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vedina007, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

incifinc

2017. március 5.

Igazi vanília illat, remekül tisztít, jól habzik, minden zsírt leszed. Az illat nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Széncinke

2015. szeptember 16.

Egyelőre felemásak az érzéseim. Csomagolásában nagyon erős az illata, viszont ez fürdés közben nem igazán érződik. Finom, krémes habja van, de mintha kissé szárítana. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

MissNickole

2014. június 5.

Mint szappan tisztít, de nekem az illata nem volt tartós, sőt...
Használat közben még éreztem valamennyire, de utána semmi...
0 pont...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Mint szappan tisztít, de nekem az illata nem volt tartós, sőt...
Használat közben még éreztem valamennyire, de utána semmi...
0 pont...:(

VNóri

2014. március 4.

Még valamikor november végén vettem. Nagyon nem sikerült összebarátkoznunk, mivel leöblítésekor ilyen szörnyű ragacsos vagy milyen érzést hagyott maga után... :// Így elég ritkán használtam, de sajnáltam kidobni... egészen a múlt hétig, mikor is megláttam, hogy rendesen fekete lett!!!! Én így még nem jártam szappannal, pedig rendszeresen használom a Stendersnek több termékét is. Bementem megkérdezni az eladókat, hogy ez normális jelenség-e... Hát szerintük sem, uh "érzékeny" búcsút vettünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

vedina007

2013. július 6.

Sokkal jobban tetszett, mint a másik változat, így ezt vettem meg. Már a csomagolásban is erős az illata és fürdés után is érezhető. Nekem szárítani sem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.