Yves Rocher

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fanni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 31.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az arc- és nyakápoló szérum bővelkedik növényi kollagénben, folyékony állagának köszönhetően hidratálja és azonnal feszesebbé teszi a bőrt.

Kittx44

2020. február 23.

28 vagyok igazi ránctalanítóra még nincs szükségem, de egy pici szemkörnyéken már látható, gondoltam megelőzés céljából veszek egyet.
Illata nekem 5 csillag ha lenne ilyen parfümük biztosan vennék egyet, eleinte erős de aztán szerencsére gyorsan elillan ahigy beszívódik.
Mindenképp keveset kell felvinni a bőrre különben ragacsos lesz.
Nekem már az első használat után szép sima, üde bőrt kölcsönzött,mint aki 1 héten keresztül csak relaxált volna :)
Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Mindenképp keveset kell felvinni a bőrre különben ragacsos lesz.
Imádom

CeCeDrake

2020. február 22.

Nem tudom, hogy egy érett bőrre milyen hatással van (majd kiderül, mert édesanyám is megvásárolta a terméket 🤩), de nálam eddig jól működik.
Ráncom nincs, a gravitáció hatása még nem látszik.
Több YR szérumot próbáltam már, de eddig ez a legjobb. A narancssárga liftingesnél sokkal jobb, pedig az sem volt rossz.
Arcra, nyakra és dekoltázsra is használom, jó a hidratáló hatása.
Hogy a megelőzésben mennyi szerepe lehet, majd kiderül.
Eddig tetszik.
Az állaga folyós, könnyen beszívódik.
A krémre is nagyon kíváncsi lennék 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Ráncom nincs, a gravitáció hatása még nem látszik.
Arcra, nyakra és dekoltázsra is használom, jó a hidratáló hatása.
Hogy a megelőzésben mennyi szerepe lehet, majd kiderül.
Eddig tetszik.
Az állaga folyós, könnyen beszívódik.
A krémre is nagyon kíváncsi lennék 😁

Fanni95

2020. január 29.

Nincs szükségem lifting hatásra, viszont egyik reggel fáradt volt az arcbőröm, és éppen ez volt kéznél. Felvittem az arcomra, és még magam is meglepődtem, de annyira kellemes pezsgő, kissé húzódó érzést éreztem, pedig abszolút semmilyen hatásra nem számíottam.

Így egy használatból sajnos nem tudom megmondani mennyire ránctalanít és liftingel, de határozottan jó érzés a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Ajuga Reptans Cell Culture Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.