Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe Verával kivonattal, zsálya illóolajjal és lótuszvirág kivonattal gazdagítotttusfürdő egyszerre viseli gondját testnek és léleknek, gyengéden tiszítja, kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamit segít ellazulni egy fárasztó nap után.

g0809

2023. november 8.

Számomra sajnos borzasztó illata van, alig bírom ki. Ajándékba kaptam, jól habzik, de szörnyű az illata. Valahogy elhasználgatom ha fürdésre nem is, borotválkozásra jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

legallybrunette

2022. augusztus 24.

Nagyon kellemes kis illata van, nem zavaró, üdítő, egészen természetesnek mondható, nem az a gumibogyó illatú sajátmárkás kategória a drogériákból, de igazából felejthető. Nem szárít, erősen habzik (tusolópamaccsal), a kis kiszerelés jól kezelhető. Ajándékba kaptam, örültem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

fatime

2022. június 4.

Ez volt az első tusfürdő amit kis kiszerelésben kipróbáltam a márkától. Az illata sajnos nem marad meg sokáig de nyilván nem ez a "dolga". Jól habzik, sokáig elég a kicsi kiszerelés is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Rean519

2021. október 13.

Szeretem a márka tusfürdőit, de ha rangsorolni kéne, ez lenne az utoló helyen. Nem rossz, mint tusfürdő, a flakonban jó illata is van, de a bőrömön vmi kesernyés illata van, amit annyira nem szeretek. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

ALettah

2021. július 17.

Nagyon kellemes, nem extrémen virágos az illata, akár férfiak is használhatják, és persze nem tartós az illat.Más YRhez képest talán egy picit inkább szárított, úgyhogy nem lesz újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Szilwa

2021. július 12.

Nagyon szeretem az illatát, ez a kedvenc rusfürdőm ettől a márkától. Felfrissít, kevés is elég belőle, tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

akli

2021. május 16.

Elég sok tusfürdőt próbáltam tőlük, ez az abszolút kedvencem. Puha és selymes lesz a bőröm tőle, nagyon sokat tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

EloiseBlack

2020. november 8.

400 ml-set vettem. Szárít egy picit. Rossz emlék kötődik hozzáegy személy miatt, alig várom hogy fogyjon el :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

katagi

2020. szeptember 4.

Ajándékba kaptam egy koncentrátumot ebből. Az illata kellemes, de tusolás közben érezni csak, a bőrömön nem marad meg. Ezen kívül rettenetesen szárít, így kénytelen vagyok félretenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

b5bea

2020. március 7.

Megfelelően habzik, tisztít, de egy idő után az illatát már nagyon nem kedveltem. Valahogy ezek a pirosas színűek hosszútávon nem jöttek be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.