Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe Verával kivonattal, zsálya illóolajjal és lótuszvirág kivonattal gazdagítotttusfürdő egyszerre viseli gondját testnek és léleknek, gyengéden tiszítja, kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamit segít ellazulni egy fárasztó nap után.

EloiseBlack

2020. november 8.

400 ml-set vettem. Szárít egy picit. Rossz emlék kötődik hozzáegy személy miatt, alig várom hogy fogyjon el :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

katagi

2020. szeptember 4.

Ajándékba kaptam egy koncentrátumot ebből. Az illata kellemes, de tusolás közben érezni csak, a bőrömön nem marad meg. Ezen kívül rettenetesen szárít, így kénytelen vagyok félretenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

b5bea

2020. március 7.

Megfelelően habzik, tisztít, de egy idő után az illatát már nagyon nem kedveltem. Valahogy ezek a pirosas színűek hosszútávon nem jöttek be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Kellemes, virágillatú tusfürdő. Nem kell sokat használni egyszerre, sokáig elég. Egy rövid ideig a bőrön is érezni az illatát. Amit én egy tusfürdőtől elvárok, azt megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

50 ml-s kiszerelésben használtam, ami az adventi naptárban volt (nyáron vettem kb 8E Ft-ért).
Az illata nagyon finom, az állaga jó, nem túl híg, nem túl sűrű.
Funkcióját ellátja, de picit talán extrán szárít, mint tusfürdő. Habfürdőként egy fokkal jobb, nem szárít olyan eszeveszett módon, a habja nem az a hab, amit vágni lehet, de megfelelő.
Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Az illata nagyon finom, az állaga jó, nem túl híg, nem túl sűrű.
Átlagos.

melindadd

2019. július 23.

Előre közlöm, hogy imádom a Yves Rocher hajsamponját és balzsamjait, valamint egyéb termékeit. Ezért döntöttem a tusfürdők mellett is, azonban számomra óriási csalódás, mert nagyon isteni illatuk van és akciósan is vettem (3db volt 1980 ft), de borzasztóan irritálta és szárította a bőrömet.. Konkrétan a körömvirágos szappannal azóta már próbálom helyrehozni a bőrömet, de szó szerint lemarta és kiszárította a bőrömet (hámlani kezdett és borzasztóan viszketett és kipirosodott)ez a tusfürdő így sajnos nekem abszolút nem váltak be. Sajnálom, kár érte.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Aniko19870805

2019. április 15.

Hidratál, kellemes, üde virágos illata van, jól habzik. Szerettem :) Az illata nem tolakodó, inkább természetes virágillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

000BETTINA000

2019. március 11.

Ugyanúgy vagyok az összes Yves Rocher tusfürdővel, nagyon finom illataik vannak, de sajnos ennek a sok illatanyagnak meg is van az ára. :/ Az én érzékeny bőröm nem nagyon szereti őket, borzasztóan szárítanak, és a frissen borotvált területeim kipirosodnak/kipattognak tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Benedetta88

2019. március 3.

Elfogult vagyok szinte az összes YR tusfürdővel. Kellemes, érdekes illat és a jól megszokott minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

papramona

2018. december 2.

Az illata miatt vettem meg, ami tényleg nagyon kellemes szerintem, viszont már pár perc alatt fürdés közben érzem, hogy szárítja a bőröm, párom is mondta hogy neki is húzódik tőle, nem annyira vészesen, közepesen, de többet nem veszek, amikor van olyan is amitől nem száraz fürdés közben és utána sem. :) Marad (amíg újat nem találunk) az Atoderm, dr. Organics és Yamuna, ezek nem szárítanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid