Yves Rocher

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: csilla128, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

blankasara

2016. augusztus 14.

Nagy gyümölcs-, főleg málnaillat-rajongó vagyok, úgyhogy én nagyon szeretem. Finom illata van, kellemesen pezseg, olcsó és szerintem ennyiért nem is szabad tőle többet várni, mint amennyit kapunk tőle. A vaníliás kollégája is nagyon klassz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

tátombák

2015. szeptember 15.

Rissz-rossz.
Csomagban kaptam, mivel ritkán fürdök kádban, sokat vártam a kipróbálással. Egy lavór vízben biztos remekül működik, de egy klasszikus kádban semmi plusszt nem ad. Eleinte hagytam, hogy a kezemben oldódjon, picit befogta a vizet, de elkeverve se színe, se illata. Ha 2 tablettát tettünk volna bele, az is kevés lett volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Rissz-rossz.

ribizlizizi

2015. július 17.

igazi élmény volt vele a fürdés :) szép színe lett a víznek, nagyon finom illata és nekem így megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

boglarka88849

2015. május 10.

Finom az illata, kicsit műmálnás-cukorka, de egyszer jó volt. Halvány rózsaszín lett csak a víz, lehet, 2 kapszula kell, h szép pink legyen. Az illata sajnos nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Anita81

2015. május 7.

Szerintem nagyon jó illata van. Mikor kicsomiztam az elsőt, legszívesebben beleharaptam volna! :D :D :D Sajna a vízbe kerülve már nem olyan intenzív az illata, de attól még nagyon szeretem. Szép hercegnős rózsaszínre színezi a fürdővizet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Cu2tka-baba

2015. február 7.

Én nem szeretem a fürdősókat, tablettákat, mert szárítják a bőrömet nagyon. Ez a kis cukiság az illata miatt került a kosaramba. Imááádom:D Nem ápolja a bőrömet különösebben de nem is szárítja. A színe, az illata mesés:D Én tettem még hozzá egy kis málnás habfürdőt is a habok miatt és csak akkor vettem észre hogy már vagy félórája ücsörgök a kádban mikor vége lett a sorozatnak amit néztem:D Pedig amúgy nagyon nehezen veszem rá magam az ilyesfajta kikapcsolódásra. Újra be fogom szerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

csilla128

2015. január 2.

Nekem tetszett. :) Nagyon jó illata van, kellemes málna. Rózsaszínre festette a fürdővizet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Ildie

2014. december 27.

Jó kis estra egy fáradt na után vagy ha vki egy kis kényeztetésre vágyodik,de azért mindennapokra nyílván nem használnám, nem is arra való. Volt hozzá málnás szappan, tusi, parfüm, minden. Szerinem nemolcsó, de más fürdőbombáknál meg hasonló dolgoknál azért sokkal olcsóbb. Nem zsíros, ami szuper. Illatos, normális mennyiségben. nem lesz tőle hab, kár. Azóta tusolónk van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

meaviolet

2014. október 8.

Rózsaszínre színezte a vizet, és nagyon enyhe illata volt csak - sajnos ez a meggyőzésemhez kevés. =/ Gyenge ketteske nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

CatLynn

2014. július 12.

Mindig van egy-két darab otthon nyáron! Szuper illata van, nagyon frissítő, cseppet sem mű, vagy túl édes! Amolyan igazi gyümölcsös málna. Bár a kg-os kiszerelésben kapható fürdősók klasszisokkal jobban hidratálnak/táplálnak, én nem is várom el ettől, ezt teljesen másért szeretem. Elsősorban az illatáért, és mert csajosan rózsaszínűre festi a vizet, másrészt pedig azért, mert annyira luxus élményt nyújt, mégis aprópénzért, ha úgy vesszük. Olyan elegánsan mutatnak ezek az egyesével csomagolt kis tabletták a fürdőmben egy nagy bonbonos üvegben, és egy fárasztó nap után hihetetlenül fel tudják dobni a hangulatom. Aki szereti a fürdőzést, és nem a gyors zuhanyok híve, az feltétlenül próbálja ki, nem fog csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.