Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2013. december 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 3300 Ft , Eladó: aemit
Állapot: 30ml/képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Nincs plusz szállítási díj. Postán maradóra, foxpost automatába tudom küldeni.

Nina1205

2018. október 19.

Ez volt a nagymamám illata. Nem sok mindent hoztam el a lakásából, de ez volt az első, amit elraktam. Az utolsó üveg, amit használt. A mai napig megvan, ha úgy érzem, hogy erőt kell merítenem valahonnan, vagy a tanácsát kérném valamiben, akkor csak kinyitom és beleszimatolok. Mindig boldoggá tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Sofia1976

2014. október 11.

amíg nem tudtam mi az a parfüm addig sorban is álltam érte. Illat én pedig vmi különlegeset keresek kommersz, mikor leszárad olcsó kölni hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

cirmicica

2013. november 18.

Egyik kedvenc tavaszi, nyári illatom, hasonlít az oriflame divine-jére, legalábbis én így érzem, de az én illatmemóriám nem annyira jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

hiperter

2013. szeptember 30.

visszafogott, mégis elegáns illat, nem nagyon éreztem ehhez hasonlót. sokáig kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

tarhonya

2013. április 28.

Isteni illat. J.D.Pozo Halloween-je jut róla eszembe, de az egy idő után zavar, ez sokkal jobban simul valahogy.
Nekem nagyon jól működik! Mézes-virágos és valóban légies. És elég tartós.
(Ne vegyétek meg, nem szeretném máson is érezni! :)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Nekem nagyon jól működik! Mézes-virágos és valóban légies. És elég tartós.
(Ne vegyétek meg, nem szeretném máson is érezni! :)) )

Anna87

2013. március 6.

Fantasztikus, légies. Egész nap érzem. Igazi, tavaszias, nyárias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Fantasztikus, légies. Egész nap érzem. Igazi, tavaszias, nyárias illat.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)