Yves Rocher

Ár:   8000-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pofi89, az összetevőket feltöltötte: niksi, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   8000-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Centifolia rózsa (májusi rózsa) előtt tiszteleg, mely uralja az egész parfümkompozíciót. A Moment de Bonheur egy gyengédebb zöld jeggyel indít, mely a klasszikus és elegáns fonalat vezeti fel. Szinte rögtön berobban a púderes rózsa, mely a pacsulinak köszönhetően élénkebb és kevésbé mélyül el, mint a megszokott “rózsás” parfümök. Bohó, szikrázó és roppant nőies. Az alapjegyben a pacsuli mellett a cédrus is megtalálható biztos hátországként.

Ár: 3200 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
zsofi017

2019. november 1.

Megszagoltam és beleszerettem. Nagyon mély illat. Órákkal később is érezni lehet. Édes illat és nagyon "tiszta", mint az összes parfümjük. (semmi műillata nincs tényleg mintha mélyet szippantanék egy csokor virágba) Viszont volt, aki azt mondta rá, hogy "nyanyás" illat.... ha őszinte akarok lenni akkor tényleg nem az a fiatalos virágillat, de ha nem frissen szimatolja az ember, akkor nem rossz, mert kellemessé szelídül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

miskvx

2019. július 9.

Nekem ebben túl sok/erős minden. Rajtam bántóan "olcsó" rózsa illata lesz amit nem szeretek. Nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Nushi

2019. július 5.

Nekem ez az illat a nagybetűs szerelem. Elsőre jó tömény erős friss rózsaillat meg még valami titokzatosság. Sajnos nekem egy fél üveggel kell magamra locsolni hogy egy óra múlva valamennyire érezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Sztefanii

2019. január 7.

Ajándékba kaptam, kicsit erősnek tartom hétköznapokra. Az illata engem a virágillat mellett valami fűszeresre emlékeztet, de semmiképpen sem rossz. Alkalmakra használom általában. Szerintem elég tartós, mikor reggel felébredtem még éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

GIldi

2018. december 7.

Próbálkoztam ezzel a parfümmel is, de nem feleltünk meg egymásnak. Ahogy a leírásban is szerepel, szikrázó, vagy ahogy említette valaki, intenzív. A tartósságával nincs semmi baj. Ha hamarabb elillan, és csak lágy rózsaillat mard vissza, lehet megszerettem volna. Számomra ez kissé tolakodó illat, bár a karaktere tetszene, de rajtam túl sok. Megváltam tőle. A többi Yves Rocher illat sem tetszik igazán. A krémjeiket jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Gubana

2018. szeptember 7.

Évek óta használom ezt az intenzív, nőies illatot. Általában akciós áron vagy YR pontokat beváltva vásárolom meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

lizuka122

2018. augusztus 17.

Ajándékba kaptam, de hamar rájöttem, hogy nem passzolunk egymáshoz. Továbbajándékoztam, aki kapta, hozzá remekül illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Fuloporsi

2018. június 30.

Nagyon finom és különleges illat.Pár éve kaptam egy barátnőmtől és nagyon szeretem azóta is.Nekem a meleg nyarat juttatja eszembe és egy nagyon szép francia országi nyaralást.Biztosan fogok venni mostanában egy újabb üvegcsével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

djsvetajana

2018. június 19.

én kedvelem ezt a rózsás illatot, szívesen használom, de lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Mildi

2018. június 4.

Képeslapos akció keretében 40% kedvezménnyel jutottam hozzá. alkalmi vétel volt, nem hagyhattam ott. Imádom a rózsa illatot, úgyhogy első szaglásra megfogott. Elég összetett illat, nem sima, egydimenziós rózsa. Első szippantásra nagyon emlékeztetett a Chloé by Chloé-ra, de rövid időn belül kibontakozott valami egész más. Félek, a tartóssággal lesznek problémák, mert 1-2 óra után elillant a csuklómra fújt teszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: BHT