Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Yves Rocher Monoi De Tahiti Szárazolaj+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üvegében:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Demonshadow

2022. január 7.

Még anyukám vette magának, de mivel nem használta, mondjuk úgy, hogy "nekem adta". :D És mennyire nem bánom! Sajnálom, hogy már nem gyártják ezt a pumpás változatot, mert egyszerűen mennyei. Bevallom, próbáltam bőrre is kenni hidratálóként, de nálam ez a verzió kevésbé bizonyult hatásosnak. Hajvégekre azonban minden egyes hajmosást követően és két hajmosást közt is használom, mert egyrészt fantasztikus az illata, másrészt nagyon jót tesz a töredezésre hajlamos, száraz hajvégeknek. Azt pedig le se merem írni, hogy milyen elképesztő rég használom az első flakont, és mintha soha nem akarna elfogyni! Csak remélni merem, hogy a csavaros tetejű változat összetevőin nem változtattak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Bonnie13

2018. február 21.

Odáig vagyok érte! Az illata egyszerűen mesés. A hajamra szigorúan tenyérből oszlatva és csak a végére. Testen hamar beszívódik, nem hagy nyomot a ruhákon. Csak azt nem értem miért csak a webshopból lehet rendelni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

lindacica

2018. január 30.

Így télen szívesen veszem elő ezt a terméket, mert a szép nyári napos időre emlékeztet. Gyorsan beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Kodi

2017. július 7.

Tulajdonképpen azért rendeltem meg az Accord Chicet, mert ezt adták ajándékba. :D Nagyon szuper ez az olaj, hamar beszívódik, nem ragadsz tőle, őrületesen jó, mézes-fűszeres illata van, ami meglehetősen érződik, szóval parfüm sem kell, úgyis csak zavarna mellette. Üzletben nem láttam, így igaz lehet, hogy csak neten lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

kneva

2017. július 6.

Évek óta használom, sokszor már újra vettem. Régen ez a napozó vonal terméke volt, SPF 2 volt ráírva (mi az már az SPF 50+ -hoz képest...:).
Akkor is és most is nagyon szerettem az illatát, hamar beszívódik. Testápolóként használtam. Van egy utolsó bontott üvegem még belőle. Nekem úgy rémlik,h már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Cukiduda

2017. július 6.

Az üvegében megszimatolva meglehetősen erős mézes virágillatú, de felkenve sokat szelidül. Megszerettem, esténként csak ezt kenem a karomra, lábamra. Szépen hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Emesenagyvarga

2016. július 17.

Most az üzletben is kapható! Régóta szerettem volna megvenni, de látatlanban nem akartam költeni rá. Megláttam a polcon, kipróbáltam és haza is jött velem.
Egyedül azt sajnálom hogy nem vettem még vagy hármat mindjárt, annyira szeretem.
Mennyei az illata és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Mennyei az illata és nagyon jól hidratál.

angelcare

2015. július 22.

Igazi beach illat.Enyhén édeskés de még viselhető.Az adagolással vigyázni kell főleg ha hajra használja az ember lánya.Bőrön viszont szuper,gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

galagonyanya

2015. július 11.

Soha nem használtam olajat testápolásra, sem hajápolásra. Ő az első, és mindjárt telitalálat. Napozás után, természetesen zuhányzást követően vetettem be (szigorúan csak testre, a hajam nem elég hosszú hozzá), és nagyon megszerettem. Kevés is elég belőle, és finom illata van. Jót tesz a bőrnek, mint bármely természetes olaj, nyáron szerintem rendszeresen használni fogom. Amiatt vagyok morcos csupán, hogy üzletekben nem, kizárólag a webáruházban kapható. Miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

aemit

2015. április 30.

Nagyon jó az illata, állaga.
Mielőtt elfogyna, mindig újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Nagyon jó az illata, állaga.
Mielőtt elfogyna, mindig újra veszem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.