Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Nagy Yves Rocher Monoi De Tahiti Szett
Ár: 9800 , Eladó: aemit
Állapot: ÚJ, Helyszín: --, fizetés: Nincs plusz szállítási díj. Postán maradóra, foxpost automatába tudom küldeni.
Bonnie13

2018. február 21.

Odáig vagyok érte! Az illata egyszerűen mesés. A hajamra szigorúan tenyérből oszlatva és csak a végére. Testen hamar beszívódik, nem hagy nyomot a ruhákon. Csak azt nem értem miért csak a webshopból lehet rendelni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

lindacica

2018. január 30.

Így télen szívesen veszem elő ezt a terméket, mert a szép nyári napos időre emlékeztet. Gyorsan beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Kodi

2017. július 7.

Tulajdonképpen azért rendeltem meg az Accord Chicet, mert ezt adták ajándékba. :D Nagyon szuper ez az olaj, hamar beszívódik, nem ragadsz tőle, őrületesen jó, mézes-fűszeres illata van, ami meglehetősen érződik, szóval parfüm sem kell, úgyis csak zavarna mellette. Üzletben nem láttam, így igaz lehet, hogy csak neten lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

kneva

2017. július 6.

Évek óta használom, sokszor már újra vettem. Régen ez a napozó vonal terméke volt, SPF 2 volt ráírva (mi az már az SPF 50+ -hoz képest...:).
Akkor is és most is nagyon szerettem az illatát, hamar beszívódik. Testápolóként használtam. Van egy utolsó bontott üvegem még belőle. Nekem úgy rémlik,h már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Cukiduda

2017. július 6.

Az üvegében megszimatolva meglehetősen erős mézes virágillatú, de felkenve sokat szelidül. Megszerettem, esténként csak ezt kenem a karomra, lábamra. Szépen hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

flash620

2017. március 7.

Imádom az illatát,valójában azért vettem meg. :) Édeskés,kókuszos,igazi napozós,tahiti beach illata van. Picit mű,de pont annyira,hogy még ne legyen zavaró (bár nekem ilyen erős illatoknál mindig gyanús,hogy mi lehet bennük). Eddig csak nagyon száraz helyekre próbáltam és kis adagban,de nem vettem észre különösebb változást. Néha kenek a fülem mögé,nyakamra úgymond "parfüm" gyanánt,egy darabig megmarad az illata,parfümként nekem már valószínű túl tömény lenne. Valamiért szeretem ezt a terméket bár még nem jöttem rá,hogy valójában mire is tudnám használni pontosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Emesenagyvarga

2016. július 17.

Most az üzletben is kapható! Régóta szerettem volna megvenni, de látatlanban nem akartam költeni rá. Megláttam a polcon, kipróbáltam és haza is jött velem.
Egyedül azt sajnálom hogy nem vettem még vagy hármat mindjárt, annyira szeretem.
Mennyei az illata és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Mennyei az illata és nagyon jól hidratál.

angelcare

2015. július 22.

Igazi beach illat.Enyhén édeskés de még viselhető.Az adagolással vigyázni kell főleg ha hajra használja az ember lánya.Bőrön viszont szuper,gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

galagonyanya

2015. július 11.

Soha nem használtam olajat testápolásra, sem hajápolásra. Ő az első, és mindjárt telitalálat. Napozás után, természetesen zuhányzást követően vetettem be (szigorúan csak testre, a hajam nem elég hosszú hozzá), és nagyon megszerettem. Kevés is elég belőle, és finom illata van. Jót tesz a bőrnek, mint bármely természetes olaj, nyáron szerintem rendszeresen használni fogom. Amiatt vagyok morcos csupán, hogy üzletekben nem, kizárólag a webáruházban kapható. Miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

aemit

2015. április 30.

Nagyon jó az illata, állaga.
Mielőtt elfogyna, mindig újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Nagyon jó az illata, állaga.
Mielőtt elfogyna, mindig újra veszem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.