Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

"Citrusfélék pezsdítő illata a menta frissességével adja a My Green Summer termékcsalád varázsát, mely a nyár üde hangulatát idézi. Élje át zuhanyzás közben is!"

Hajra és testre egyaránt használható.

Floka

2020. augusztus 4.

Kiárusításon vettem. Kipróbálni teljesen oké volt, de sajnos azért szárítja a bőrt, így nálam nem lett kedvenc..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bernadettu

2020. augusztus 3.

Kiárusításon vettem én is, egyszer használtam samponként amikor strandolni voltam, elég sprőd lett tőle a hajam, de abból szempontból jó, hogy kettő az egyben termék és kis helyen is elfér.
Tusfürdőként nem szárított, az illata fürdés után is megmaradt kb másfél órán át, de közben találtam mást ami olcsóbb és állandóan kapható, így annyira nem fog hiányozni ha elfogy.
Szerintem nagyon praktikus a csomagolása, lehet az idei sampon-tusfürdőt is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

macooka

2020. augusztus 2.

Samponként nem használtam még, de mint tusfürdő, teljesen meg vagyok vele elégedve. Még tavaly vettem a kiárusításon, egészen mostanáig tartalékoltam, mert nyáron kifejezetten a citrusos illatokat preferálom. Nagyon szuper, könnyen habzik, nem szárít, az illatával is elégedett vagyok, pont olyan, amilyet szerettem volna. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

DNM

2020. július 28.

Csak testre használtam el. Illata átlagos, tartóssága tipikus. Kicsit szárította is a bőröm. Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Benedetta88

2020. január 26.

Nyári hőségben nagyon kellemes volt vele zuhanyozni. Jól habzik, az illata kellemes, frissítő és elég sokáig megmarad a bőrömön. Plusz pont, hogy sampon is, így párom használhatta a hajára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

dori96

2019. november 19.

Nagyon jó samponkent és tusfürdőként is. Jól habzik, jól tisztít, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

LittleSpark

2019. szeptember 5.

Mint minden limitált YR tusit ezt is kipróbáltam és nagyon szerettem. Frissítő illata van, nem szárít. Az illata annyira nem tartós de nem baj, így is szuper kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

schmzsuzsia

2019. május 27.

Imádom a friss illatát, este már alig várom, hogy jöjjön a tusolás ideje. Lehet, hogy veszek belőle még egyet, amíg még van ebből a szériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid