Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Citrusfélék pezsdítő illata a menta frissességével adja a My Green Summer termékcsalád varázsát, mely a nyár üde hangulatát idézi. Finom és érzéki szárazolajjal gondoskodhat bőréről, mely amellett, hogy bársonyosabbá válik, finom illatot is kölcsönöz."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DNM

2020. július 28.

Lábszáramra szoktam fújni, mert szép csillogó lesz. Viszont arra figyelni kell, hogy ne érjek semmihez, mert minden beletapad. Túl olajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

onecrimsonnight

2019. június 30.

Nekem nagyon bejött, az illata és annak intenzitása pont az, amit egy nyári testápolónál szeretek. Tényleg nagyon híg, de így könnyű és gyors eloszlatni a bőrön. Nem ragad vagy tapad, 40 fokban is kellemes haszálni, egyszer munkába indulás előtt is bekentem vele a lábam és semmilyen kellemetlen érzetet nem hagyott maga után, csak egy kellemes selymes fényt. Talán nem a leggazdagabb tápláló olaj a piacon, de ár-érték arányban jó, és az illata nekem telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

fokid1

2019. május 24.

Akkor jöttem én felhúzni ezt a terméket, mert nekem nagyon bejött. Nem szeretem az erős illatokat, tustfürdőben sem, sőt parfümöt sem használok, úgyhogy nálam előny hogy nem tartja meg azt a vad illatot amit ha beleszagolunk az üvegbe érezhetünk. Lehet azért mert elég száraz a bőröm, de rajtam nem hagyott semmiféle olajos érzetet, talán csak egy kis fényt, ami meg külön jól mutat, de nem ragacsos, sőt a bogarak sem támadtak meg még benne. Szívesen használom, mert könnyű eloszlatni a bőrön és valahogy kevésbé tűnik nagy munkának a bőrre fújni ezt mintha krémes testápolóval krémezném magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

googles

2019. május 12.

Update:
Az illata valoban nagyon halvany. De hiaba pontoztam 1 pontra nemreg, azota probalgattam es meg is vettem. Az illat finom, bar alig erezni. De a labam szaraz boret jobban apolta, mint az Occitane mandulas olaja, ugyhogy ar-ertek aranyban egyaltalan nem rossz. Iletve teljesen beszivodott a boromon, evvel is jo a tapasztalatom. Kicsit igazsagtalan voltam.

Nekem nagyon kellemes ez az illat es hasznalok olajakat, igy orultem volna, ha egy ilye illatu olajat vehetek (My Green Summer).

De probalgatva az uzletben mar rogton egyertelmu volt, hogy ez az olaj egyaltalan nem illatos, igy engem mar nem is erdekelt.

Tobbszor probaltam es beszivta a borom, evvel nem volt bajom. Csak az volt tulzas rairni, hogy illatos. Igy nalam nulla pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Update:

szeliger

2019. április 27.

Az üzletben próbáltam ki, csupán egy fújás, úgyhogy korlátozott a vélemény. A kedvenc szárazolajam nyárra az EL Bronze Goddess, ez az arany standard, úgyhogy akaratlanul is ehhez hasonlítom.
A spriccelő nagyon sok olajat puffant ki egy nyomásra, tocsog minden az olajtól, kellemetlen meglepetés volt. (A Bronze Goddessből három puff is kell egy karra.) Az olaj már kifújáskor is alig illatozik, pár perc után pedig teljesen elveszíti az illatát. Nagyon nehezen szívódik be, másfél óra elteltével is erősen olajos, ragacsos, fénylő a bőr.
Nem tudom, hogy mennyire táplálja a bőrt, talán majd mások többszöri használat után ebből a szempontból kedvező tapasztalatokról tudnak beszámolni. Nekem mindenesetre elment a kedvem az egésztől, pénzkidobás lett volna megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate