Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2021 limitált kiadás

Illatjegyek: kiwi, gyömbér

audreyenn

2021. április 17.

Tegnap próbáltam. Tetszik az illata friss, üde citrusos nem egytucat. El is gondolkodtam hogy megveszem nyárra, de kb 2 óra a hatása, kb egy nyári testpermet - ma még a kabátom ujján sem érzem, ezért csak 3 csillag. Ja, én kiwit nem érzek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Citronellol