Yves Rocher

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 2015

Illatjegyek: ciprus, grapefruit, gyömbér

wildrose

2020. március 12.

Frissítő grapefruit és száraz, aromás ciprus jól eltalált aránya, elég intenzív és elég tartós, energikus, férfias illat kánikulára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Kodi

2016. október 6.

Egyetértek az előttem szólóval, az Yves Rocher férfikollekciója olyan jól sikerült, hogy kedvem lenne mind beszerezni, hogy magamra fújkáljam. Konkrétan ezt a darabot is itten. :) Könnyed, tartós, egyszerű, de nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Villango

2016. október 6.

Eszméletlen finom, a páromnak is tetszik. Elképzelhető hogy meglepem vele, bár nem egy nagy parfümmániás (mint én). :)
Nekem nagyon sok férfias illat tetszik úgy hogy magamra is szívesen fújnám, ő is ilyen.
Nagyon jól eltalált kreálmány, mint szinte az összes YR illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Nagyon jól eltalált kreálmány, mint szinte az összes YR illat.

Ferita

2016. július 11.

Férjecskémnek rendeltem meg nyárra és nagyon jól tettem.Bár a 11 éves fiam fújta azonnal magára,ahogy felbontottuk,így is éreztem,hogy kedvenc lesz! :)
Második üveggel fújja magára. Ez ritkaság,úgyhogy biztos,hogy jó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Második üveggel fújja magára. Ez ritkaság,úgyhogy biztos,hogy jó. :-)

Cintia04

2016. július 10.

Párom nagyon szereti, főleg ezekben a nyári melegekben esti fürdés után. A tiszta bőrrel ahogy találkozik nagyon nagyon finom tiszta, üde illata lesz tőle. Amikor rákíván használja és nagyon finom friss,citrusos illata lesz tőle. Tavasszal már azért előszedegeti ő is ezt az illatot és egy kis tavaszi hűvösben is finom tud lenni. Jó kis komfort illat ez is. Mindig jó ha van belőle itthon. Tartóssága lehetne jobb de ebben a melegben eleve szinte semmi nem marad meg és egy Yves Roches színvonalat hoz.:) Mi szeretjük.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kobarbika

2016. június 10.

Egyszerre édeskés és citrusos a grépfrút és a gyömbér találkozása miatt. Kellemes összeállítás, viszont én kissé erősnek érzem benne a gyömbért. Leginkább a 30 körüli korosztályon tudom elképzelni. Nyáron jobban működik a grépfrútos jegy miatt. Nem túl tartós, pár órán át érezhető. Nagyon tetszik a letisztult formájú, zöldeskék üvegcse és a hozzá remekül harmonizáló ezüst színű kupak. Normál,napi használattal elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

khaleesiM

2015. december 5.

Ajándékba kaptam a webes megrendelésem mellé...Párom le is csapott rá természetesen. :D
Nagyon finom, friss illata van. Nyárra tökéletes lesz, de tulajdonképpen a Férfi mit sem törődik ezzel, már most elkezdte használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

eveartstar

2015. május 4.

Update: Meg is vettem a páromnak, nagyon jól áll neki ez az illat...össze-vissza szagolgatom a nyakát, ha rajta van. Nem tartós, de dögös!

Ez is nagyon nagyon tetszik, gondolkodom rajta, hogy megveszem a páromnak szülinapi ajinak. Csak is nyárra, ez már nem egy melengető, hanem egy citrusos frissítő illat. Édesebb mint a zöld tesója, jobban is tetszik, hogy nem olyan fanyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

2015. február 13.

Nagyon friss, energikus, nyári illat, megkockáztatom, hogy uniszex illatnak is simán elmegy, én biztos fogok tenni vele egy próbát majd a 35 fokban. :-) Nem egy bonyolult kompozíció, ahogy a neve is mutatja ciprus és grapefruit, ennyi, de ez így is tökéletes kánikulaillat. Engem picit emlékeztet Hermés Concentré de Pamplemousse Rose-jára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.