Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: Garu, Módosítva: 2019. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Bio levendula illóolajban és hámlasztó őrölt sárgabarackmagban gazdag lábradír. Heti egyszer, vagy kétszer használjuk: vizes lábfejünket körkörösen masszírozzuk át a termékkel, végül vízzel alaposan öblítsük le.

szilonka

Korcsoport: >54
2021. július 18.

A legjobb lábradír. Kellően erősek benne a szemcsék, az illata isteni. Az összetétele az újnak ugyanaz csak nagyobb kiszerelésű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 18.

wildrose

2020. március 23.

Csodálatos levendula illatú, apró, de erős szemcsés radír, amit nagyon akartam szeretni, de nem vált be. Az én száraz lábamon maximum szinten tartásra jó heti pedikűr mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

mujerconfused

2019. február 16.

Sarokreszelés után szoktam használni, így még egy kicsit puhít a lábamon és az illata is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Adrienna

2017. október 16.

Elég kicsi a kiszerelés, azonban minimális mennyiség elég belőle. Heti 1-szer használom, kellemes tapintású, puha lesz a bőr a talpamon tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Kremcica

2017. augusztus 29.

Akciósan vettem 900 Ft körül ennyit megért bár az 50 ml elég kevés... Azért vettem mert hiába részelem simára a sarkam, mégis egy egy apróbb bőrdarabka felválik a hidratálás ellenére is. Lábreszelés után vagy ha konkrét problémám van akkor használom. Nem mondom el lehetne hagyni de nekem jól jön ilyenkor. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

MeBeJe

2017. augusztus 18.

Sajnos nagyon szaraz a labam es hajlamos a berepedesre , foleg nyari idoszakban az extra lapos papucsok es szandalok utan. A taplalo labkremmel egyutt hasznalom , a radirozast heti ketszer vegzem el a talpamon , a kremezest pedig napi szinten lefekves elott! Olyan puha a talpam ,mint a babaknak! Durva szemcses es pici is eleg belole ,hogy tegye a dolgat!! Nagyon jo!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Izabel

2016. augusztus 28.

Csatlakozom Eszterkéhez: tényleg felesleges. Legalábbis nekem az. A talpamra, sarkamra édeskevés a hatása; a lábfejemre meg felesleges. Bár nagyon szeretem a levendulát, nem győzött meg, pedig az YR frissító levendulás gélje toplistás nálam, de ez csak pénzkidobás volt számomra. Nagyon kevés van benne, igen drágán és a hatása sem meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

eszterke

2016. augusztus 25.

Nagyon kellemes, hűsítő hatását érezni használat után -kb. 30 másodpercig :D Zuhanyzás közben, mert szárazon használva csak egy ragacs, ami semmit nem csinál. (Vagy figyelmetlen voltam és nem olvastam el a használatát, pedig rajta volt? Ezt már nem tudom.) A radírozó hatás viszont minimális. Az illata kellemes, a kiszerelés nevetségesen kicsi, ha azt nézem, hogy lábradírról van szó. Összességében teljes egészében felesleges. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

lenastewart

2016. május 11.

Nem egy csodaszer, de teszi amit tennie kell, jó illata van, nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Nem egy csodaszer, de teszi amit tennie kell, jó illata van, nyugtat.

szakszil

2016. április 30.

hát semmi különös..elég pici és az ára elég borsos, nem veszem újra hamar elfogyott és annyira meg nem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

További info az összetevőről a KM-blogon >>