Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2019. május 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Bio levendula illóolajban és tápláló makadámdió olajban gazdag lábkrém, mely intenzíven ápolja lábát, még a legszárazabb bőrt is. Naponta masszírozza át vele a lábfejét, a lábujjaktól egészen a bokáig.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó levendula illóolaj és levendulavíz, karité vaj, makadámdió olaj, avokádó olaj, kopra olaj (kókuszdió), illipevaj

Kiszerelés: 50 ml

Benedetta88

2019. március 3.

Szuper krém, finom illattal, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Szuper krém, finom illattal, hamar beszívódik.

Gabszi

2019. január 17.

Ez az első lábápoló krémem, így nagy összehasonlítási alapom nincsen. Viszont elég nagy megterhelésnek és igénybevételnek vannak kitéve a lábaim. A lábaimat felfrissíti, mintha egy adag koffeinnel itattam volna meg őket :D és látványosan puhítja, pedig nem is használom minden nap. Én közvetlenül lefekvés előtt használom, szóval nem zavar hogy nehezebben szívódik be. Az illatát pedig én és a párom is imádja, nagyon kellemes levendulás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

bernadettu

2018. október 30.

Nagyon finom levendula illata van, viszont nekem nem hozta meg a várt hatást, bár az is igaz, hogy nem kentem vele minden este a lábam, valahogy nem volt türelmem várni, míg beissza a bőr és nem akartam a padlón csúszkálni/ zoknit húzni.

Nem rossz termék, de nem is csodaszer.
Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Nem rossz termék, de nem is csodaszer.
Egy próbát megért.

Timi2424

2018. augusztus 29.

Az én ultraszáraz talpacskáimnak bizony nagy csalódás volt. Finom az illata, bár számomra picit talán erős is, de egy baleás lábápoló is tud ennyit, és közel sem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nicolett022

2018. május 9.

2-3 naponta használom, kevés is elég belőle, így ez a kis tubus is bőven elég 3-4 hónapig. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, a levendula illata pedig isteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

MeBeJe

2017. augusztus 18.

Imadom! Hihetetlenul jo termek! A labradirral egyutt hasznalom . A radirt heti 2x, a kremet pedig naponta lefekves elott alkalmazom! A repedezesre es kiszaradasra rendkivul hajlamos talpacskaim olyanok ,mint a babaknak! Tomeny es nehez krem ,igy keves is eleg a hatasa eleresehez! Hamar beszivja a bor , nincs ragacsos erzet utana! 😊😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Kingácska0807

2017. augusztus 14.

Tetszik ez a levendula illat. Hidratálja a lábfejem,talpam,bár nem száz százalékosan. Az állaga megfelelő,könnyen kenhető. Érdemes kipróbálni,de csak kuponnal. Személy szerint én újravenni nem fogom,mert ezt a hatást a finomítatlan shea vaj simán hozza,sőt, még le is körözi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

zdoreebaba

2017. augusztus 1.

Törzsvásárlóként egy kicsivel olcsóbban meg tudtam venni a százalékos kuponjaimnak köszönhetően. Már igazán vágytam egy levendulás, nyugtató lábkrémre. Ezt a típust általában az esti zuhanyzások után szoktam felkenni a talpamra, sarkamra, lábfejemre. Álomszépen belemasszírozom, nem hagy ragacsos érzetet, pillanatok alatt beszívódik és csak a hűsítő, nyugtató levendulát lehet érezni. Annyiban érdekes az illata, hogy a felvitelkor olyan erős levendula illata van, de ahogy kezdi a bőr beszívni olyan édeskés kezd lenni. Legszívesebben megenném! Aki szereti a levendulát ezt a krémet szerezze be minél hamarabb, mert csodát teszi az érdes lábbal, a repedezett bőrt valóban puhává, selymessé varázsolja. Kis kiszerelésű, de én már 2 hónapja használom és egészen jól elvagyok vele. Most fog kifogyni. Még jó, hogy megrendeltem a zselés változatát is! Ám a képen szereplő krém már másképp néz ki az alsó kupakrészét zöldre változtatták! Úgyhogy aki keresi a boltokban erre figyeljen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

szybogi

2017. június 7.

Kiválóan hidratál és finom levendula illata van. Az állaga sűrű és kicsit nehéz, de a száraz sarok és lábfej ápolására télen nyáron nagyon jó. Az ára egy kicsit borsos szerintem. Mindössze 50 ml -es tehát elég gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Kittabeki

2017. április 26.

Nagyon szerettem, már sajnos elfogyott, és ennyi pénzért nem venném újra.
Nagyon jól tette a dolgát,a lábam puha és hidratált lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Nagyon szerettem, már sajnos elfogyott, és ennyi pénzért nem venném újra.
Nagyon jól tette a dolgát,a lábam puha és hidratált lett.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>