Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsee, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Radírozó textúra, amely gyengéden hámlasztja a bőrt. A bőr szerkezete egyetlen mozdulattal tökéletes lesz; sima, egyenletes és kellemes tapintású.

100%-ban növényi eredetű szemcsék. Arcra, valamint sérült vagy irritált bőrfelületen nem használható! Parabénmentes termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

aanett

2023. július 6.

Kellemes illat,nagyon jó használni,bár nekem kicsit drága,de akciósan mindenképp újraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 6.

Eprecske007

2023. június 4.

Először ajándékba adtam karácsonykor egy barátnőmnek, de vennem kellett magamnak is. Ő is nagyon szerette a terméket, hidratált és részesített is kicsit a radír miatt. Az illata pedig csodálatos. Annyira sokáig nem elég sajnos, de heti egy rendszerességgel azért 2-3 hónapig elég ez a kiszerelés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

Purnima

2022. november 3.

Eddig azt hittem, hogy én vagyok az ügyetlen, hogy a termék fele a csempén végzi, valóban nagyon híg. Az illata rettenetesen erős, másnap is érezni a fürdőben. Kellemetlen, szintetikus, wc illatosító szag. Felgyülemlik a lefolyóban, azt is szét kell szedni miatta hetente. DE! Meglepően puháva teszi a bőrt, nem szárít, sőt, a testápolók hatékonyabban felszívódnak így. Heti 1-2x használva selymes bőr a jutalom az elszenvedett károkért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 3.

szonnya93

2022. április 25.

Heti 2x használom, kellemes érzetet hagy maga után, nem szárítja ki a bőröm, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

jgitta95

2021. november 17.

Szeretem ezt a bőrradírt, nekem tetszik az illata, jók a szemcsék, jól radíroz, viszont valóban eléggé híg, folyik világnak, így nem túl gazdaságos. De ezen kívül elégedett vagyok vele, de így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Saku28

2021. szeptember 22.

Második adagom, bár őszintén, csak azért vettem meg, mert a tégelyes bőrradírt borzalmas nyaralásra cipelni és a cukor tartalma miatt olvad- ezekkel ellentétben ez egészen jól hordozható és a barack mag ideális arra, hogy elidőzzön a forró kocsiban. Engem kicsit csikar, annyira nem vagyok elájulva tőle, de ez eddig a legjobb Yves radírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

vikkike

2021. augusztus 10.

Kellemes (baracklekvár:)) illatú, szépen radíroz, egyáltalán nem durvák a szemcsék sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

dcsiky

2021. augusztus 10.

Jól radíroz, és nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Jól radíroz, és nagyon szeretem az illatát.

LorkaDorka

2021. július 22.

Nagyon jól radíroz de kicsit híg! Az illata nekem túl tömèny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

Nagyon jól radíroz de kicsit híg! Az illata nekem túl tömèny.

Linett21

2021. június 22.

Update:
Sajnos, muszáj lepontoznom. Még mindig fenntartom, hogy nekem ez a legjobb radírozó és imádom, de!!!
Nem tudom, mit történik az YR háza táján, de hogy sok terméküket megint újrakomponálták (hátrányukra!), az biztos. Az újonnan vett flakonokban lévő cucc egyszerűen minősíthetetlen.
Nem a radírozó hatásával van baj, az még mindig oks - a barackmag őrlemény tökéletes e célra - ; hanem magával a a tusfürdő állagával, textúrájával. Olyan híg lett, hogy fel sem bírom már vinni a bőrömre, csak csapkodok, löttyintem szerteszét a fürdőszobában, semmi nem tartja össze. Jóval hígabb már, mint egy átlag tusfürdő. Mivel a barackmag őrleménynek van azért egy súlya, ha nincs semmi összetartó anyag ami körbeveszi, csak hullik, repül össze-vissza. Legutóbb már nem magamra kentem (nem tudtam), hanem a csempére, és a karom súrolása közben gyakorlatilag újrafestettem a falat. 2 tusolásnyi ideig vakartam utána a falat, a kádat, a tusfüggönyt, mindent, mert mindenhol őrlemény volt. (Csak a bőrömön nem)
Anyag viszkozitás nulla!
Össze kellett kevernem a Lactovit tusimmal, hogy egyáltalán tudjam használni... Ezzel az erővel a lefolyóba is önthettem volna. :-( És ehhez képest az árát felvitték, immár 2.990,-HUF-ért szerencsétlenkedhetek vele, röhej.
A "hogyan lehet egy jól bevált kozmetikumot tönkretenni" idei iskolapéldája számomra. Nagyon szomorú, kösz, YR! :-(

2021. március 20.
Évek óta használom folyamatosan, nekem nagyon bevált. Ez eddig a legjobban radírozó tusfürő, amit próbáltam. Nagyon hatékony, erősen leradíroz. A barackos illatát külön nagyon szeretem. Sajnos, kb. fél éve változtattak a formuláján, még sokkal durvább és folyékonyabb is az állaga, a barackmag őrleményt így a gél már nem tartja össze, szóval használat közben mindenfele hullanak az apró darabok és az egész fürdőszobát takaríthatom... ettől függetlenül remek termék. Plusz pont, hogy sokszor le van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Update:
Anyag viszkozitás nulla!

2021. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.