Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsee, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Radírozó textúra, amely gyengéden hámlasztja a bőrt. A bőr szerkezete egyetlen mozdulattal tökéletes lesz; sima, egyenletes és kellemes tapintású.

100%-ban növényi eredetű szemcsék. Arcra, valamint sérült vagy irritált bőrfelületen nem használható! Parabénmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jgitta95

2021. november 17.

Szeretem ezt a bőrradírt, nekem tetszik az illata, jók a szemcsék, jól radíroz, viszont valóban eléggé híg, folyik világnak, így nem túl gazdaságos. De ezen kívül elégedett vagyok vele, de így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Saku28

2021. szeptember 22.

Második adagom, bár őszintén, csak azért vettem meg, mert a tégelyes bőrradírt borzalmas nyaralásra cipelni és a cukor tartalma miatt olvad- ezekkel ellentétben ez egészen jól hordozható és a barack mag ideális arra, hogy elidőzzön a forró kocsiban. Engem kicsit csikar, annyira nem vagyok elájulva tőle, de ez eddig a legjobb Yves radírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

vikkike

2021. augusztus 10.

Kellemes (baracklekvár:)) illatú, szépen radíroz, egyáltalán nem durvák a szemcsék sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

dcsiky

2021. augusztus 10.

Jól radíroz, és nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Jól radíroz, és nagyon szeretem az illatát.

LorkaDorka

2021. július 22.

Nagyon jól radíroz de kicsit híg! Az illata nekem túl tömèny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

Nagyon jól radíroz de kicsit híg! Az illata nekem túl tömèny.

Linett21

2021. június 22.

Update:
Sajnos, muszáj lepontoznom. Még mindig fenntartom, hogy nekem ez a legjobb radírozó és imádom, de!!!
Nem tudom, mit történik az YR háza táján, de hogy sok terméküket megint újrakomponálták (hátrányukra!), az biztos. Az újonnan vett flakonokban lévő cucc egyszerűen minősíthetetlen.
Nem a radírozó hatásával van baj, az még mindig oks - a barackmag őrlemény tökéletes e célra - ; hanem magával a a tusfürdő állagával, textúrájával. Olyan híg lett, hogy fel sem bírom már vinni a bőrömre, csak csapkodok, löttyintem szerteszét a fürdőszobában, semmi nem tartja össze. Jóval hígabb már, mint egy átlag tusfürdő. Mivel a barackmag őrleménynek van azért egy súlya, ha nincs semmi összetartó anyag ami körbeveszi, csak hullik, repül össze-vissza. Legutóbb már nem magamra kentem (nem tudtam), hanem a csempére, és a karom súrolása közben gyakorlatilag újrafestettem a falat. 2 tusolásnyi ideig vakartam utána a falat, a kádat, a tusfüggönyt, mindent, mert mindenhol őrlemény volt. (Csak a bőrömön nem)
Anyag viszkozitás nulla!
Össze kellett kevernem a Lactovit tusimmal, hogy egyáltalán tudjam használni... Ezzel az erővel a lefolyóba is önthettem volna. :-( És ehhez képest az árát felvitték, immár 2.990,-HUF-ért szerencsétlenkedhetek vele, röhej.
A "hogyan lehet egy jól bevált kozmetikumot tönkretenni" idei iskolapéldája számomra. Nagyon szomorú, kösz, YR! :-(

2021. március 20.
Évek óta használom folyamatosan, nekem nagyon bevált. Ez eddig a legjobban radírozó tusfürő, amit próbáltam. Nagyon hatékony, erősen leradíroz. A barackos illatát külön nagyon szeretem. Sajnos, kb. fél éve változtattak a formuláján, még sokkal durvább és folyékonyabb is az állaga, a barackmag őrleményt így a gél már nem tartja össze, szóval használat közben mindenfele hullanak az apró darabok és az egész fürdőszobát takaríthatom... ettől függetlenül remek termék. Plusz pont, hogy sokszor le van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Update:
Anyag viszkozitás nulla!

2021. március 20.

Wikkencs91

2021. június 15.

Kellemes illat nagyon jó ár érték arány, heti 2-3x használatra is alkalmas van már többféle hasonló bőrradír is a polcokon. Talán a legjobb testradír amit használtam életemben a my kiss kiwi új termékcsaládjuk is hasonló radírt hozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Honeyhair

2021. május 2.

A tubuson lévő jelzés szerint az intenzitása három pötty, amiből úgy tűnik, közepes erősségűnek szánták (bár jó lett volna, ha tudom, mihez kell viszonyítani, hármas, ötös vagy tízes skálán kell néznem mindezt). Sajnos, nekem ez még a gyenge kategória. Nagyon picik a szemcsék, ez nem radírozás, hanem csiklandozás, ráadásul nagyon folyékony állagú is a termék, egyáltalán nem kényelmes vele dolgozni. Mindennapi használatra talán nem rossz, de egy igazi, jó, hatásos, frissítő testradírozáshoz nem ezt fogom választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 2.

radioaktiva

2021. április 28.

Egyre gyakrabban okoz csalódást a márka, ezzel a termékkel sincs másképp. Nem teljesen rossz, de én többet várnék egy testradírtól. Például, hogy radírozzon. Az illata tetszik, állagra nekem túl folyós, kevés benne a barackmag. Ár-érték arány nem oké, ennyit a sima Baleás is tud sokkal olcsóbban, úgyhogy elbúcsúzom ettől amint elfogy és visszatérek a kedvenc málnás-mentás Oriflame radíromhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

tavirozsa86

2021. március 17.

Az egyik legjobb bőrradír, kellemes illattal és erős radírozó hatással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Az egyik legjobb bőrradír, kellemes illattal és erős radírozó hatással.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.