Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsee, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Radírozó textúra, amely gyengéden hámlasztja a bőrt. A bőr szerkezete egyetlen mozdulattal tökéletes lesz; sima, egyenletes és kellemes tapintású.

100%-ban növényi eredetű szemcsék. Arcra, valamint sérült vagy irritált bőrfelületen nem használható! Parabénmentes termék.

Ár: 1000 ft , Eladó: Nanna21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel

nettikiss

2020. október 8.

szülinapi ajándék csomagban kaptam, az illata azonnal megtetszett. hetente 1-2 alkalommal használom, szerintem elég is és szép simává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

akli

2020. szeptember 11.

Ajándék volt egy rendelés mellé, én magamtól nem költenék rá. Egyébként kellemes használni, elég nagyok a szemcsék benne, kellemes az illata és nem szárítja a bőrt. De ez volt az a termék, ami meggyőzött arról, hogy sokkal inkább környezetbarát megoldás egy jó minőségű dörzsis kesztyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

SzapiAnna

2020. augusztus 25.

Kellemes illata van, de sajnos nekem a szemcséi túl durvák. Személy szerint hosszútávon és túl sűrűn nem használnám, félnék, hogy előbb okozok kárt vele, minthogy valamilyen pozitívumát látnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

miko02

2020. augusztus 7.

Fürdés előtt szoktam használni 1-2 hetente. Szeretem, hatékonyan lehet vele radírozni, a gyantázás utáni maradványokat is tökéletesen eltávolítja. Újravevős termék, az állandó kellékek része.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Foglaltnev2020

2020. augusztus 4.

Mindig fürdés után használom nedves bőrre heti 1x. Utánna selymes, puha és hidratált lesz a bőröm. Imádom! Már több flakonnal is elhasználtam! Szerintem az egyik legjobb Yves Rocher termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

TESA1316

2020. július 19.

Nagyon szeretem ezt a testradírt. Kellemes az illata, jó az állaga. Heti 1x érdemes használni vizes bőrre. Puha, feszes, hidratált lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

veci

2020. július 17.

Én általában a durvább szemcséjű bőrradírokat preferálom, de ez nagyon érdes, már-már fájdalmas a használata. A bőröm használata után sokáig piros maradt a dörzsöléstől (illatanyagra még sosem volt allergiás reakcióm). Finom az illata, de én maximum lábradírként tudnám elképzelni a rendszeres használatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

VNikol

2020. június 14.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nagyon szeretem. Kellemes az illata, a kis szemcséktől pedig pihe-puha selymes lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Trekaa

2020. június 14.

Imádom, hogy ilyen nagy göbök vannak benne. Már sokadjára veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Imádom, hogy ilyen nagy göbök vannak benne. Már sokadjára veszem újra

lavendermona

2020. január 8.

Egyik barátnőm ajánlotta, és nagyon megszerettem. Az illata szuper, az állaga is megfelelő, nem csak az éppen hogy van benne pár szemcse típus, hanem valóban igazi radír, amit régóta kerestem. Néha arcra is használom (kb havi egyszer, mert elég durva szemcsés, de úgy vettem észre, nekem kifejezetten jót tesz). Heti egyszer átdörzsölöm az egész testem, és nagyon szép, sima lesz... talán még feszesít is..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.