Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsee, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Radírozó textúra, amely gyengéden hámlasztja a bőrt. A bőr szerkezete egyetlen mozdulattal tökéletes lesz; sima, egyenletes és kellemes tapintású.

100%-ban növényi eredetű szemcsék. Arcra, valamint sérült vagy irritált bőrfelületen nem használható! Parabénmentes termék.

LittleBlack

2019. november 23.

Nagyony szuper az illata, imádom szagolgatni. Elsősorban kezemre használom, kevés is elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Madison27

2019. szeptember 23.

Rendelésem mellé választottam ajándéknak. A szemcséi viszonylag durvák, az illata finom. Használatot követően a bőr érezhetően puhább lesz, azonban nem kell túlzásba esni, egy héten egyszer elég használni. Magamtól azonban nem feltétlen venném újra, mert akkora csodát nem tesz, de összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szila20

2019. szeptember 12.

Óvatosan kell bánni vele, mert elég durva radírozó szemcséi vannak, de éppen ettől hatásos. :) Picikét radírozgatom magam vele, és máris olyan kellemes, puha érintése lesz a bőrömnek, mint a babapopsi. Ráadásul az illata is nagyon-nagyon finom, és viszonylag érződik is a bőrön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Szilo

2019. július 31.

Csak hetente 1x használom, először meglepett a karcossága, de végül is nem volt zavaró, nem sebesített sehol és maradt utána égő, pirosság. Viszont selymes érzet és simaság. Én szeretem, bár csodaszernek sem mondanám, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

veresbetti

2019. július 18.

Kedvenc testradírom, az ilyen durva szemcséjűeket preferálom. Az illata kellemes, nem túl tartós, de nem is kell, hogy az legyen, használata után tusfürdőzök úgy is. Egyáltalán nem szárít, talán mintha hidratálna is egy kicsit. Nagyon sokáig elég lesz még heti használat mellett is, mivel kevés mennyiséggel is nagy területet tudok átdörzsölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Lillus96

2019. június 14.

Szeretem, jól működik mint bőrradír. Apró szemcséket tartalmaz, de nagyon sűrűn, nem csak elvétve. Az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Kispanda

2019. május 16.

Imádtam, nagyon finom az illata és kellemes, frissítő érzés. Fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Imádtam, nagyon finom az illata és kellemes, frissítő érzés. Fogom még venni.

Yeliz

2019. május 9.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Mostanában fogyott el és szerintem be fogok szerezni belőle egy új tubust. Elsőre meglepődtem, hogy ilyen durva szemcséjű, de hamar hozzá lehet szokni és sokkal jobban szeretem ezeket a termékeket, mint amikre rá van írva, hogy testradír, de alig érezhetőek benne a szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

vkata96

2019. április 20.

Ajándékba adták vásárlás mellé. Szerintem jó az állaga, elegendő szemcse van benne, bár egy picit szerintem durvák és élesek, így finoman kell bánni vele. Ettől függetlenül szívesen használtam, mindig kellemesen felfrissült tőle a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

asdfghjkl

2019. április 20.

Teszi a dolgát, nagyon szeretem, de inkább az illatáért vagyok oda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Teszi a dolgát, nagyon szeretem, de inkább az illatáért vagyok oda.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.