Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mamuszandra, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Relaxáló tusfürdő olíva és aloe vera kivonattal. Gyengéden tisztít és finom illatúvá teszi a bőrt.

Több mint 97%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Beautypink

2021. március 17.

Nagyon szeretem, még az érzékeny száraz bőrőmre is tökéletes nem okoz problémákat. Visszont mást nem nagyon tapasztaltam sajnos tipikus áltag tusfürdő kellemes illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Demonshadow

2020. március 19.

A kellemes, zöld, kissé fanyar illata miatt nagyon szeretem, frissít, ám ahogy más YR tusfürdők esetében is tapasztaltam, nagyon illékony, a bőrön fél órát követően már egyáltalán nem lehet érezni. És csontra szárítja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Ó de jó illata van! Kissé fanyar de én nagyon szeretem! A bőrömön semmi extra dolog nem történik. Átlagos tusfürdő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem az ehhez hasonló kesernyés, fanyar, természetes, nem émelyítő illatú dolgokat. Kellemesen habzik, 2-3 naponta használom felváltva más termékekkel. Meglepő módon az ekcémámat nem készítette ki, emellett nagyon sokáig elég, a kupakja is nagyon tetszik, végre egy tusfürdő, amit rendesen be lehet zárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Az illata kellemes, viszont nagyon szárítja a bőröm, mint az összes YR tusfürdő. Imádnám pedig őket... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Valentine

2018. augusztus 20.

Az illata nekem túl fanyar, szerintem is inkább férfias. Egyszerűen nem tudok vele megbarátkozni. A Páromnak viszont nagyon tetszik. Egy picit szárit, amit a krémesebb változatnál nem tapasztaltam, ill. a málnásnál sem. Továbbra is problémám van a kupakkal...nehéz felpattintani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

zsazsa

2018. június 29.

Nagyon nagyon tetszik az illata, de borzasztóan szárítja a bőröm. Hab és tusfürdőjükkel nem fogok többet próbálkozni, talán egy egekig magasztalt gyapotvirágos tusfürdő vagy a kávés lesz a következő, de ezt nem fogom újravenni. Egyébként szép és igényes a csomagolása, jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Kellemes illata van, jól tisztít és habzik. Semmi extra, nem újrevevős darab. Meglepően sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

reka0107

2018. március 25.

Az illatát szerettem, viszont nagyon szárítja minden hab és tusfürdőjük a bőrömet, így többet nem kísérletezem ezzel a márkával a fürdőkészítmények terén. A csomagolásaikat és illataikat pozitívra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

dunaimano

2018. január 13.

Nagyon szeretem az Yves Rocher tusfürdőket. Ennek egy kicsit visszafogottabb az illata. Jól habzik, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid