Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: versace, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Sampon festett és fénytelen hajra növényi E- vitaminnal. A sampon védi a hajat a külső hatásoktól és hajmosásról hajmosásra megőrzi a festett haj színét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jaslindore

2017. szeptember 6.

Már nem kapható sajnos, kiárusításkor vettem, nagyon szép fényt adott hajamnak. Mások meg is kérdezték milyen sampont használok, mert szebb a hajam, fényes, ápolt ... mintha fodrásztól érkeztem volna. Az illata is nagyon rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

juditkaa70

2017. február 26.

Pár évvel ezelőtt használtam,az illatába rögtön beleszerettem. Hatásilag,nem volt egyáltalán színvédő hatása,viszont jól habzó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

vanett

2012. május 18.

Nagyon finom illata van.
A hajszínt nem tudom, mennyire őrzi meg, soha nem figyeltem! Az illata miatt szerettem. Nem használtam sokáig, mert ár/érték arányban nem voltam elégedett vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Nagyon finom illata van.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.