Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: nsaranna, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

"Radírozó hatású tusfürdő, amely a kiwi magocskáknak köszönhetően lágyan radírozza bőrét. A piros gyümölcs illatú tusfürdő összetevője biogazdálkodásból származó búzavirág vízzel is dúsított. Bőre tökéletesen tisztává és finoman illatossá válik. "

Parabénmentes

liljaa

2015. január 6.

Az előttem szóló mindent elmondott. 5 csillag. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Az előttem szóló mindent elmondott. 5 csillag. :))

Hermione

2015. január 2.

Az illata egy hangyányit természetellenes. Nem világos, hogy miért pont a málna köré épül a Yves Rocher karácsonyi vonala (semmi ünnepi nincs benne), mégis imádom ezt a terméket. Mintha egy finom málnalekvárral tusolnék, a magok gyengéden radírozzák a bőrömet, miközben visszarepülök a nyárba és valami megmagyarázhatatlan jókedv lesz úrrá rajtam. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Epetra90

2014. december 13.

Műanyag az egész. Rossz az illata is ...A gyümölcsmagok, mint Peeling jó ötlet lenne, de az illata mindent elront . Az egyik ismerősöm tol kaptam ajándékba, en pénzt nem adtam volna érte.Remelem ő sem adott érte pénzt,csak továbbadta :) ... Nem ajánlom ezt a termeket. Kezmosova fokoztam le...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 13.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid