Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Érzéki kókuszdió illatú tusfürdő olaj.

• Több, mint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz,
  • biológiai úton lebomló formula,
  • Újrahasznosítható flakon, melynek minimium 25%-a újrahasznosított műanyag,
  • paraben-, etoxil-, és ásványi olaj mentes termék.

Martu0508

2019. január 4.

Ez az első tusfürdő olajam, ajándèkba kaptam. Ami tetszik, hogy nèmileg hidratál, amire nálam kevès tusfürdő kèpes. Vizes bőrre kenve krèmes lesz az állaga, nem habzik. Alapvetően szeretem a kòkusz illatát, ezt viszont nem. Kifejezetten tetszik, hogy biològiailag lebomlò összetevői vannak. Összessègèben jò kis termèk, de egy másik illatban is ki fogom pròbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

barbusus93

2018. június 24.

Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy tökéletesen ápolja a bőrt, ami persze a legfontosabb de annyira mű kókusz illata van(pedig én imádom). A tubusban még nagyon finom illatú, aztán mikor magamra kenem borzalom, ráadásul egyáltalán nem habzik se semmi, szóval elég sok kell belőle. Ha nem akciósan veszem meg akkor nem igazán éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Pampilla

2018. március 27.

Próbáltam habfürdőként,semmi habja. Viszont tusfürdőként gyönyörűen habzik,viszont az olajat nem éreztem benne. Az illata isteni igazi kókusz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

mreni876

2018. február 16.

Sokáig próbálgattam ezt a terméket, de sajnos nem vált be. Nekem viszkető kiütéseket okoz. Nem habzik úgy, mint egy igazi tusfürdő, ez kicsit szokatlan. Próbáltam megszeretni, de sajnos nem szereti a bőröm. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

esstii

2018. február 15.

Isteni az illata, felváltva használom a márka sima kókuszos tusfürdőjével. Sokkal tovább marad a bőrömön az illata, olyan luxus érzést kelt :) Biztos ki fogom próbálni más illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Funnyface

2016. június 25.

Az első tudfürdő olajam, mindig szeretek más, számomra újdonságokat kipróbálni. Kókusz illata fantasztikus, már csak emiatt is szeretem használni. Valamennyire felhabosodik, azonban gyorsan "elfogy" a habja, emiatt jóval többet használok előle, mint egy átlagos tusfürdőből. Nem tudom, hogy ez a megszokás miatt van (tusfürdőnek haboznia kell), de nem is érzem, hogy a hab elfogytával bármilyen terméket, olajat oszlatnék el a bőrömön...Tisztítóereje is gyengébb, dezodor maradékot nehezebben hozza le. Nagy előnye még, hogy a bőrömet nem irritálja, nem szárítja. Nyáron nagyon jól jön a melegben, amikor naponta többször is zuhanyzom, valamival mégis lemosom az izzadságot, és közben nem szárad ki a bőröm a sok zuhanyzástól. Nem hagy ragacsos, olajos érzést a bőrömön, valahol a szappan gumiszerű, száraz, és a tusfürdő nyálkás bőrérzése között van félúton. Kellemes, otthoni wellness termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

CataKatinka

2016. június 12.

A màrka kókudzos tusfürdőjét màr évek óta hasznàlom és nagyon szeretem,isteni illata van és ezt az újabb verziót is muszàj volt kipróbàlnom. Az illata tökéleteen ugyanolyan,a textúràja viszont teljesen màs, jól hidratàlja sz amúgy ekcémàs bőröm.Màr most imàdom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: BHT