Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, gránátalma- és rózsaborskivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít feltöltődni energiával.

400 ml-es tusfürdők 1000 Ft/db
Ár: 1000 Ft , Eladó: bagolylilith
Állapot: Bontatlan, teljesen új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxpost, Posta

Denny

2021. március 25.

Update: Sajnos ez okozta az ekcémát, így nem tudom jó szívvel ajánlani. :(

A 400 ml-es változatot vettem meg, mert egyszerűen beleszerettem az illatába. Mesés illata van! Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Nagyjából 2-2,5 hónapig használtam egy hosszabb szünettel. Úgy vélem azért egy kicsit szárít, sőt, miután visszaálltam erre, még az ekcémám is kijött, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy emiatt van. Az illatát viszont én nem sokáig érzem magamon, elég gyorsan elillan szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Update: Sajnos ez okozta az ekcémát, így nem tudom jó szívvel ajánlani. :(

Dhewilgirl

2020. július 14.

Finom illatú, jól habzó, kellemes kis tusfürdő, minimálisan szárított. Szokásos YR kategória, szeretem őket. Csak általában túltelítődöm a flakon végére az illattal és soha többet nem veszek az adott illatból többet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Benedetta88

2020. április 25.

Elfogult vagyok az YR tusfürdőkkel. A kávéson kívül mindet szeretem. Rendszeresen rendelem újra szinte az összes illatot, mert mind bevált, annyira eltalálta az illat kombinációkat a márka, hogy nem tudok választani. :)
Nagyon kellemes illata van ennek is, frissítő, élmény vele a zuhanyzás. Nem szárít és sokáig érezni a gyümölcsös illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

tishargitay

2020. január 15.

A mangó-korianderes és a málna-borsmentás tusfürdő után a harmadik kedvencem. Ugyanúgy habzik de az illatából inkább a gránátalma érezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

vivitrius

2019. július 1.

Kellemes illata van, de valamiért nem éreztem akkora különbséget illatban a többi, édeskés illatú tus- és habfürdőjükhöz képest. Nem újravevős, de nem rossz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

HunFairy

2019. június 7.

Ajándékba kaptam és nagyon tetszik, kicsit édesebb az illata mint amire számítottam és sajnos nem annyira tartós mint a parfümös tusfürdőké. Ugyanolyan tusfürdő, mint bármelyik másik a drogériából ezért csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

gabriellakalman

2019. január 27.

Ez az egyetlen termék a márkától, ami még elmegy.. nyáron szuper mert frissít gyülömcsös illatával, de amúgy nem veszem többé meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Juccimo

2019. január 22.

Kedvelem a gránátalmás dolgokat, de ennek az illata sajnos egyáltalán nem fogott meg :( Elhasználtam, nem volt rossz, de különösebben jó sem, többször nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon jó illata van és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Nagyon jó illata van és nem szárítja a bőröm.

Ann86

2019. január 10.

Nagyon szuper termék, nem szárítja a bőröm. Én egy 400 ml-es flakont vettem, mivel az volt akcióban, de az illatával egy idő után telítődtem. A felénél félre tettem majd később újra használni kezdtem. Valószínűleg legközelebb a 200 ml-es kiszerelést veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid