KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő - 200 ml
Ár: 600 Ft , Eladó: daisydream
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbeszélés szerint személyes átvétel / foxpost automata 890Ft

niki123

2018. október 16.

Nagyon finom, igazi kávébab illata van, igazán különleges :) Féltem, hogy szárítani fog, de nem és nem is érzek, semmilyen irritáló hatást. Rólam pikk-pakk elillan az illata, pedig el tudnám viselni hosszabb távon. Nem nagy kiszerelés, hamar el fog fogyni, főleg, hogy azért nem habzik fel annyira nagyon. Egyszer érdemes kipróbálni.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

FReka

2018. október 14.

Szerelmes vagyok az illatába,kávémániásoknak tökéletes választás,igazi édes tejeskávé illata van. Csak reggelente szoktam használni,a kàvé után még egy plusz ébresztő ezzel tusolni. Egyébként teljesen jó maga a tusfürdő is,nem szárít,nem viszketek tőle.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

googles

2018. október 6.

A Palmolive kávés tusfürdővel ellentétben nekem ez a finom kávés illat. Ez egy tejszínes, sok tejes latte, cukor nélkül. Rendben van!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Nayame

2018. szeptember 29.

Nagyon klassz illata van, hűvösebb reggeleken egy jó kávé után szeretek ezzel zuhanyozni, de az 5*-ot valahogy mégsem erdemli ki nálam. Nekem kicsit sűrű az állaga, cserébe lassan fogy, ezért az árát nekem megeri. A bőrömet nem szárítja, bar az is igaz, hogy nem ezt használom minden zuhanyzashoz. Az osszetevoi között lehetne kevesebb 'narancssárga', ezért csak 4*-ot érdemel tőlem.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

viki0722

2018. szeptember 24.

Aki szereti a kávénak a krémes illatát az mindenképpen próbálja ki, mert nem fog csalódni.

viki0722
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Chananita

2018. szeptember 22.

Reggeli ébredős tusolások kihagyhatatlan kelléke. Imádom.

Chananita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Reggeli ébredős tusolások kihagyhatatlan kelléke. Imádom.

Csingiling0415

2018. szeptember 8.

Reggel mindig vele indítottam a napot a bögre kávé után :) Imádtam az illatát, nagyon finom, a kedvencek között volt a helye. Újraveszem még ,az tuti. Akciós áron jutottam hozzá . Sokáig elég, mivel nem folyós állaggal van megáldva.

Csingiling0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Elkofen

2018. szeptember 8.

Nem emlékszem igazán, hogy mennyivel volt jobb ennek a tusinak a kávés elődje. Azt nagyon szerettem, de megszűntették.
Viszont engem ez a termék sem szárít és az illatát is finomnak találom. Nem tudok rosszat írni róla. A teljes árát nem éri meg szerintem, így érdemes nyári akcióban beszerezni. Megkapja az öt csillagot, de nekem is az a véleményem, hogy egyre kevésbé éri meg Yves Rocher üzletbe betérni. Az újdonságaik többnyire nem tetszenek, és rengeteg közkedvelt terméket megszűntettek. Évről évre drágábbak is. Kár értük.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Valentine

2018. augusztus 1.

Mivel a "Jardins du monde" már nem kapható, ezért kipróbáltam ezt. Kicsit kevésbé folyós az állaga. A bőrömet egyelőre nem szárította. Hidratáló hatása elegendő volt. Persze használok testápolót is.
Ami számomra nagyon szembetűnő, hogy nincs az az igazi friss, finom, kicsit kesernyés kávé illata. Reggelente egy igazi ébresztő volt. Ennek is kellemes az illata, de érzek benne valami mesterségeset. Nem ugyan az, sajnos.
A másik ami zavar ezekben az új kiszerelésekben, hogy a kupak iszonyatosan nehezen nyílik.
Ezek miatt 1* mínusz.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ezek miatt 1* mínusz.

vrgdo1991

2018. június 9.

A kedvenc tusfürdőm volt régen, amikor még nem ebben az új külsőben lehetett megtalálni. Tusolás közben intenzív kávé illata volt, egyszerűen fenséges, majd pár óra elteltével az én bőrömön vaníliássá alakult. Viszont mondták, hogy az a fajta megszűnt, viszont ez ugyanaz ebben az új csomagolásban. Hát számomra sajnos nem. Sem illatban, sem hatásban. Nem annyira krémes és hidratáló, az illata sem marad meg. Nagyon sajnálom, hogy így "elrontották" az én kedvencemet.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.