Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

BLili

2020. május 14.

Többet kellett belőle használni, mint más olcsóbb tusfürdőkből. Fürdéskor már nem volt intenzív kávé illata. Engem is szárított. Nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

mlexa

2020. május 13.

Május 13.
Sajnos le kell vonnom két csillagot, többet nincs szívem. A kezdeti szerelem elmúlt, miután a folyamatos használat után olyan szinten kiszárította a bőröm, hogy nem akartam hinni a szememnek. A nyakamon a bőr és a karhajlatomban iszonyatosan nézett ki. Azt hittem ekcémás lettem. Egyből a tusfürdőre gyanakodtam, és amint leálltam vele, szépen el is múltak a problémák. Van benne valami olyan összetevő, amit nem bír a szervezetem. Pedig abszolút nem vagyok érzékeny típus, soha semmitől nem volt még ilyen. Nagyon megijedtem, de rengeteg neogranormon, meg testápoló segített. Mindenesetre aki érzékeny fajta, az vigyázzon vele! Megpróbálom elhasználni, de max egy héten egyszer fogom, mert még egyszer nem akarok ilyen durva száraz részeket magamon. Több fajtát még sem fogok venni, maradok azoknál, amik nem okoztak bajt.

Április 29.
Szuper illata van, egyszerűen imádom! Pedig én egyáltalán nem vagyok oda annyira az igazi kávéért. Egy valódi élmény vele a zuhanyzás, kb várom az estét, hogy végre használhassam. 😀 A bőrömön még órákkal később is érzem a finom illatot, ami abszolút nem jellemző rám, mert általában az összes tusfürdő illata elillan a bőrömön. Az állaga nagyon krémes, és remekül habzik. Szóval gazdaságos is, mert kevés elég belőle. Engem nem szárított. A flakon is praktikus. Mindennel elégedett vagyok! 😀 Ez volt az első Yves Rocher tusfüsdőm, de most már a többit is muszáj leszek kipróbálni! 🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Május 13.

Április 29.

kisszandi

2020. május 10.

Update: közel 1 hónapnyi használat után a szokásos, a kezdeti öröm elmúlt.. Sajnás szárítja a bőröm. Nagyon finom illata van, de nem fogom újra venni ezek utám :(. -2 csillag, a 3 csillag az árért, az illatért és a kiszerelésért jár...

Nagyon sok tusfürdőt kipróbáltam, DE! mindegyikkel ugyanaz volt a problémám; nagyon szárítják a bőröm. Talán ez az első tusfürdőm, amelyiknél nem érzem ezt. Ugyan még nem régóta használom, de majd hosszútávon kiderül. Mindemellett NAGYON finom, kellemes kavé illata van. Ár-érték arányban is tökéletes nagy kiszerelésem van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

DNM

2020. április 29.

Ez nagy kedvencem. Nem használom állandóan, hogy ne unjam meg, illetve nyáron a frissebb illatokat szeretem. Nem tartós, ez az egyetken baja. YR kedvezményekkel nagyon jó áron is hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

TAnna94

2020. április 25.

Törzsvásárlóknak járó ajándékként választottam ezt a tusfürdőt. Fantasztikus az illata, legszívesebben megkóstolnám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Timi0316

2020. február 23.

Legnagyobb kedvenc! Még órákkal fürdés után is érezhető az ilatta, emellett egyáltalán nem tolakodó, nem szárít! Szinte csak yves Rocher tusfürdőket használok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Pampilla

2020. február 4.

Imádom az illatát,bár kb a felétől már megunom,de felváltva használom egy gránátalmással,úgyhogy no problem. Picit szárít is,de utána testápoló és kész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

dynah13

2019. december 15.

Soha nem volt meg kave illatu tusfurdom ezelott, de engem meggyozott! Imadom az illatat, kellemes kremes allaga van, jol tisztit, mint a tobbi YR tusfurdo. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

KockaCukor013

2019. december 5.

Imádom az illatát. Személy szerint nem én használom, hanem a férjem, ő viszont csak ezzel hajlandó fürdeni. A karamell színű bőre és ennek a tusfürdőnek a kávés illata teljesen kompatibilis egymással. Imádom, mikor zuhanyzás után csak kinyitja a fürdőszoba ajtaját, s elhaladva előtte megcsap a frissen lefott, krémes kávé illata. Végre nem egy WC spray szagú tusfurdő.
Mondom ezt úgy, hogy az én hiperszuper érzékeny bőrömnek nem lett épp a legjobb barátja. A cseresznyés, mangós és egyéb olcsó illatoktól pedig az orrom is kikészül. Valamiért az illatos tusfurdők nálam mind a wc sprayk illatara hajaznak. Ő viszont annyira levett a lábamról, hogy szulfat ide, illatanyag oda, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

whyteangel

2019. november 30.

Ajándékba kaptam, és valóban mesés kávés illata van. Hamarosan elfogy, és az az igazság, hogy kicsit eltelítődtem a tömény édeskés (mégis valamennyire keserű) illatától, úgyhogy várom, hogy valami újat próbálhassak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.