Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gellka

2023. október 12.

Csodás kv illat,de sajnos nekem szárította a bőrömet,ezért csak ünnepnapokon használom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

kalmaniki

2023. szeptember 19.

Isteni kávé illata van, imádom!! Már sokszor újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 19.

Isteni kávé illata van, imádom!! Már sokszor újravettem és fogom is.

nanook9212

2023. szeptember 18.

Tudnám díjjazni, ha kifejlesztenék a testápoló ill .testpermet változatát, mert valami isteni az illata. Aki szereti a kávét annak ez kötelező darab! Csak egy problémám van: furdés után olyan gyorsan tűnik el az illat a bőrömről, mintha nem is használtam volna. Fürdés közben piszok intenzív, de a bőröm nem tartja meg az illatát, ezért is lenne jó testápoló belőle vagy permet.
Szívem szerint csak négyest adnék, amiért ilyen gyorsan elillan, de nincs szívem, mert fürdéskor meg olyan erős, mintha épp egy kávézóban ülnék és épp mellettem darálnák a kávét és főznék a tejet csak épp egy kissé alul vagyok öltözve :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

Panni93

2023. május 18.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Reggeli zuhanzásokhoz a legjobb, a mennyei kávé illata felébreszt rögtön. Nem szárítja a bőrömet, kellemesen habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

szannamari85

2023. május 16.

Imádom ezt a tusfürdőt. Nekem téli illat, téli időszakra mindig veszek belőle. Jól habzik, jól tisztít, igaz nem érzem magamon fürdés után, de ez engem nem zavar. Engem anyukám bokaccsó sütijére emlékeztet, egy az egyben az az illat (gyermekkorom kedvence), szóval duplán élvezem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 16.

pdorka13

2023. március 17.

Nagyon finom az illata, szinte meginnám, viszont egy idő után túl sok. Nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

Gabriella0510

2023. február 28.

Imádom az yves rocher tusfürdőket! Nagyon kellemes és tartós illatuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 28.

Imádom az yves rocher tusfürdőket! Nagyon kellemes és tartós illatuk van.

irnok

2023. február 27.

Intenzív kávés illat, ami elég sokáig megmarad, de a bőrömet szárítja (nem nagyon, ezért csak egy csillagot vonok le)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.

NagyVani

2023. január 18.

Elképesztő illata van ennek a terméknek, már a második flakonnal használom. Aki imádja a kávé illatú termékeket, annak nagyon ajánlom, ennek a tusfürdőnek igazi kávés shake illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 18.

Ei_loves_cosmetics

2022. december 19.

Nekem nagyon bejött ez a tusfürdő, egyáltalán nem szárította az én bőröm. Szerintem nagyon el lett találva ez a kávés illat. Ez a kedvencem c;

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.