Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

dynah13

2019. december 15.

Soha nem volt meg kave illatu tusfurdom ezelott, de engem meggyozott! Imadom az illatat, kellemes kremes allaga van, jol tisztit, mint a tobbi YR tusfurdo. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

KockaCukor013

2019. december 5.

Imádom az illatát. Személy szerint nem én használom, hanem a férjem, ő viszont csak ezzel hajlandó fürdeni. A karamell színű bőre és ennek a tusfürdőnek a kávés illata teljesen kompatibilis egymással. Imádom, mikor zuhanyzás után csak kinyitja a fürdőszoba ajtaját, s elhaladva előtte megcsap a frissen lefott, krémes kávé illata. Végre nem egy WC spray szagú tusfurdő.
Mondom ezt úgy, hogy az én hiperszuper érzékeny bőrömnek nem lett épp a legjobb barátja. A cseresznyés, mangós és egyéb olcsó illatoktól pedig az orrom is kikészül. Valamiért az illatos tusfurdők nálam mind a wc sprayk illatara hajaznak. Ő viszont annyira levett a lábamról, hogy szulfat ide, illatanyag oda, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

whyteangel

2019. november 30.

Ajándékba kaptam, és valóban mesés kávés illata van. Hamarosan elfogy, és az az igazság, hogy kicsit eltelítődtem a tömény édeskés (mégis valamennyire keserű) illatától, úgyhogy várom, hogy valami újat próbálhassak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

selmeczireka

2019. november 28.

Imádom, már többször újravettem. Nagyon tetszik kissé keserű kávés illata, jól habzik, és az illat is megmarad picit, persze nem tolakodóan és nem is sokáig. De imádom használni, főleg ősztől tavaszig. Pár hete kerestem a boltban a polcokon és nincs kirakva. Úgyhogy aki fan, nyugodtan kérdezzen rá, mert azt mondta az eladólány, hogy mivel ez a legkevésbé keresett illat, így a fiókokban tartják. Szóval kérjétek bátran a fiókból :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

cintialaura

2019. november 14.

Az illata valami fantasztikus, még esténként is imádom. Kicsit szárít, emiatt én nem használom mindennap, váltogatom egy másikkal, így elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

nemethdorcy

2019. november 12.

Kávéfanatikuskén IMÁDOM. Többször újravettem már. Nagyon finom illata van és krémes, gazdag habja. Az illata még fürdés után is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Krisztina85

2019. november 3.

Kávéimádóknak elmaradhatatlan, isteni illata van. Különösen nem hidratál, kell utana a testapoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Lorena

2019. október 30.

A különleges illata miatt már többször újravettem. Hidegebb napokon mást használok, mert nem igazán hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

zdoreebaba

2019. szeptember 15.

Aki imádja a kávé illatát és ízét annak ez a tusfürdő remek társa lehet a mindennapokban. Kinyomva elég ragacsos állaga van, vízzel érintkezve szuper jól fel lehet habosítani. Igazából én ódzkodtam ettől a terméktől, mert nálunk a családban senki nem kávézik, én pedig csak süteményekben szeretem. Lezuhanyozva baromi erős kávé illat járta át a lakást, amit a drága családtagjaim szóvá is tettek. Teljesen olyan érzés volt, mintha egy liter kávét lecsurgattam volna. Úgyhogy illatra elég durva, erős, viszont hozzá lehet szokni. Második alkalommal már élvezettel vettem elő, mert ez egy igazi különlegesség a tusfürdők világában. Egyetlen gondom volt vele, hogy eléggé kiszárította a bőrömet. Úgyhogy emiatt egy csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

kissbianka81

2019. szeptember 9.

Első használatra szerelem! Csodás illata és szuper, krémes állaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Első használatra szerelem! Csodás illata és szuper, krémes állaga van.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.