Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2021. október 18.

Az YR kávés tusfürdőjének szerintem legalább tíz éve rabja vagyok, a régi csomagolás korából. Az illata egyszerűen mennyei! Gyerekkorom imádott ragacsos, fogba ragadó csíkos kávés-csokis karamelláinak az illata egy az egyben, és engem azonnal felvidít, megnyugtat és visszarepít a gyerekkoromba. Amíg kapható lesz, időről időre venni fogom.
Ja, és persze jól is tisztít, mint minden YR tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Ja, és persze jól is tisztít, mint minden YR tusi.

izsofb

2021. október 14.

Meg kell hagyni, fantasztikus illata van, de... úgy kiszárította a bőröm, főleg a karom belső részén, hogy inkább kidobtam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

pacsirszkyh

2021. szeptember 5.

Mintha megmártóznék egy Cappucinoban!! :) A kávé szerelmeseinek nagyon ajánlatos! Egy picit szárít, de egyébként szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

b5bea

2021. augusztus 27.

Ha egyetlen tusfürdőt lehetne választani, s csak azt kellene örökre használni, akkor tuti, h ezt mondanám! Este használom, de így is szuper a kávés illat! Kellemes érzet mind a bőrnek, mind az orrnak! A barátnőm is pontosan tudja, h mivel kell meglepni :)) Igaz ezt a terméket is én mutattam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

letty55

2021. augusztus 21.

Nálam mindig újravevős. Az illata nem épp frissen főzött kávé, inkább mokkás, tejeskávés illata van, belengi az egész lakást,nagyon szeretem. Az állaga selymes, jól habzik. A bőrömre semmilyen különösebb hatása nem volt, inkább élvezeti cikk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

theodora19

2021. július 1.

A régi verzió (YVES ROCHER JARDINS DU MONDE BRAZÍLIAI KÁVÉ TUSFÜRDŐ) a kedvencem volt, de ennek az újnak az első néhány használatkor volt valami fura illata az átható kávés mellett. Nem rossz, mert az kávéillat tényleg intenzív - a bőrön másnap kicsit érezhető csak, azt nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

VassGabika

2021. június 22.

A reggeli első kávé, isteni illat, tökéletes krémes állag. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 22.

A reggeli első kávé, isteni illat, tökéletes krémes állag. ❤️

Csokiskeksz

2021. április 14.

Isteni cukros-tejeskávés illata van, de szerintem ár-érték arányban nem túl kedvező termék, ha olcsóbb lenne, biztosan gyakrabban venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Fruzsi

2021. február 28.

Isteni illata van, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Isteni illata van, de nagyon szárít.

mshoney

2021. február 21.

Kedvenc YR tusfürdőm, az illata miatt. Nem szárít, mindennapos használatra jó (persze jó, ha az ember szereti a kávét:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.