Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Arita

2019. február 11.

Finom illata és sűrű textúrája van, kellemes vele zuhanyozni, de az én bőrömet sajnos nagyon szárítja.

Arita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Szilviblue

2019. január 24.

Imádom az illatát! Amióta először vettem a párom csak ezt használja.

Szilviblue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Imádom az illatát! Amióta először vettem a párom csak ezt használja.

pEni

2019. január 23.

Kellemes kávés illata, krémes formulája van.
Kevés is elég belőle. Bőrön sajnos nem túl tartós az illata ( nálam legalábbis), bár engem nem zavar különösképp.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Kellemes kávés illata, krémes formulája van.

Juccimo

2019. január 22.

Az YR Jardin du Monde-féle kávés tusfürdőjéért odáig voltam, a legfinomabb kávé illata volt, sajnálom, hogy megszűnt. De itt van nekünk majdnem ugyanaz új köntösben. Ez sem sokkal rosszabb, az illat majdnem teljesen megegyezik, talán egy icipicit kevésbé sűrű az állaga, mint a korábbi változatnak.
Szinte biztos, hogy újra fogom még venni, eddig egy flakonnal használtam el, de függője vagyok ennek az illatnak, nem sokáig bírom nélküle. :)

Juccimo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

lecsapaketchup

2019. január 13.

Nagyon kellemes illata van, kávémániásként kötelező darab volt számomra. A bőrömön is nagyon sokáig szoktam érezni fürdés után.

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Sziporka88

2018. december 29.

A tökéletes reggeli tusfürdő. Mintha egy latteba fürdene az ember. A bőrt nem szárítja, az illata sokáig megmarad. Örök kedvenc!

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Boriskajuliska

2018. december 21.

Nem vagyok nagy YR fan, de ez a tusfürdő isteni latte, capuccino, stb tejeskávé illatú. Az előttem szólók közül többen gejlnek érzik de én jobban díjjazom az édeskés illatokat, az biztos hogy nem fanyar. Nem szárítja a bőrömet és elég sokáig éreztem magamon az illatát. Én egyáltalán nem iszom kávét (keserű), de az illatát szeretm és ezt használva az egész lakást belengi a finom aroma.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 21.

VictoryFord

2018. december 16.

Nálam csillagos 5ös,imádom!!! Eddig a levendula-vadszeder yves rocher tusfürdő volt a kedvencem de ez leváltotta. Imádom a kávé illatát így ennek is nagyon tetszik az illata. Krémes tusfürdő amivel nagyon jó érzés bekenni a testem és szuperül hidratál is. Nekem tényleg csodaszer.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Benedetta88

2018. december 13.

Elfogult vagyok a márka tusfürdőivel kapcsolatban, de ő kivétel:(
Szeretem a kávé illatát, ezért is vettem meg, de óriási csalódás, amit inkább nem is illatnak neveznék..
Gejl, és hányingert okozott, alig bírtuk elhasználni:D:(

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Elfogult vagyok a márka tusfürdőivel kapcsolatban, de ő kivétel:(
Gejl, és hányingert okozott, alig bírtuk elhasználni:D:(

pont

2018. november 14.

elsősorban az illata maitt vettem meg én is, mint kb mindenki. az tényleg fantasztikus, de sajnos abszolút nem tartós, ezen kívül pedig egy átlagos (nem rossz, de semmi extra) tusfürdő.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.