Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boros.vadon.eniko, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A lágyan habzó, krémes tusfürdő diszkrét gyümölcsillattal öleli körül Önt.

A termék bőrbarát, semleges Ph-értékű.

Chrissy

2017. április 6.

Nagyon szeretem a kókuszos dolgokat, a kókuszos illatot, de ezt a terméket nem szerettem meg. Pedig nagyon szép még a neve is, Malájziai Kókusz...nagyon jól hangzik. Első szimatra kellemes volt az illata, de nem erősen kókuszos, nagyon visszafogott. Nem erre számítottam és nekem nem is igazi kókusz. De kellemesnek tűnt. Aztán fürdés közben meg valamilyen rumos szag keveredik mellé, mintha kókuszlikőr lenne vagy nem tudom. Nem kellemes. Szavatossága pedig még rendben, úgyhogy lehet az én orrommal van baj. És olvastam korábbi véleményekben, hogy más meg ragasztószagot érez ki belőle. Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, akinek valami zavarja ebben az orrát.
A többek által negatívumként említett csavaros kupak valóban kényelmetlenné teszi a használatát és a flakon sem áll kézre.
Állagra krémes, jól habzik, nem hidratál, nem szárít, semmi extra, de nem tud többet egy sajátmárkás drogériás tusfürdőnél szerintem.
Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Alig várom, hogy elfogyjon!

szabcsi0502

2017. március 19.

Évek óta használom, nem folyamatosan de mindig vissza térek hozzá. Isteni illata van, aki szereti a kókuszt, imádni fogja. A habja bársonyosan krémes, jól hidratál, egyáltalán nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Reaka

2017. március 5.

Aki a kókuszt szereti az bele tud szeretni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Aki a kókuszt szereti az bele tud szeretni

Lilla777

2016. november 18.

A csavaros kupakos flakont nem szeretem annyira, de az illata nagyon finom...emiatt nem is tart sokáig sajnos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

erdspetra

2016. június 1.

Imádom. Jó az illata ,hidratál. A testápolójával együtt használom. Az szintén bevállt. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

highnessofcreams

2016. április 30.

Nagyon finom illatú, igazi kókusz, imádok vele fürdeni, nekem nem volt problémám a flakon kivitelezésével, de ha szerettem volna sem lehet már pumpát kapni yves rocheréknél és ezt a fajta tusit is kivonják a forgalomból, úgyhogy tankoljon fel mindenki mert már csak a készlet erejééig kapható és leakciózva! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Bazsarózsaa

2016. április 28.

Eddig ez a legjobb kókuszos tusfürdő, amit eddig próbáltam. Hosszú ideje kerestem már olyat, ami nem émelyítően édes és tömény, hanem a tavaszi nyári hónapokra is megfelelő, ugyanakkor nem illan el egyből az illata. Ez pedig pont annyira kókuszos amennyire kell, szóval nekem bevált.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Marcsus

2016. február 23.

Szerintem tökéletes, és ha azt nézzük, hogy konkrétan 3-4 hónapig is elég (fürdőrózsával használva), akkor az ára is több, mint barátságos. Az illata sallangmentes és tiszta kókusz, gyönyörűen felhabzik, az illata a bőrön is megmarad. Olyan, mint egy utazás egy trópusi vidékre, kikapcsol, ellazít. Én nagyon szeretem, bár tény, hogy ha hónapokig használnám, egyszerűen megunnám, így jólesik váltogatni, de amúgy teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

fairynorah

2015. december 21.

Az illata nekem egy az egyben ugyan olyan,mint a body shop-osnak. Extra hidratáló hatást nem vettem észre, nekem utána testápolóznom kell a bőrömet,de ebben az időben csodákat nem várok egy tusfürdőtől (szárítani nem szárít...)Az adagoló pumpával sokkal gazdaságosabb az adagolása,mint nélküle, két hónap alatt a fele fogyott el, szerintem így már az ára sem annyira vészes.Valószínűleg újraveszem (ha nem unom meg az illatát :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

moniq0213

2015. november 26.

Kókusz minden mennyiségben! :) Fürdőpamaccsal és adagoló pumpával kiegészítve érdemli csak meg az öt csillagot, ezek nélkül 4-et adnék, mert magától nem habzik túlzottan, és az adagolása is nehézkes a pumpa nélkül. De ezeket leszámítva nagyon szeretem, mert nem szárítja a bőröm, és az illatát is nagyon kedvelem. Ez volt az első Yves Rocher termékem, azóta is újraveszem, nem csalódtam benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid