Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• eltávolítja a felesleges faggyút, és tisztítja a bőrt
  • kitisztítja a pórusokat, és a mitesszereket
  • megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását
  • szappanmentes összetétele révén nem szárítja ki a bőrt.

Szila20

2019. június 14.

Nagyon szerettem használni ezt az arclemosót, a pici radírozó szemcséi nagyon jól estek a bőrömnek, kellemes volt a használata. :) Sokkal szebb lett a bőröm állapota, mióta Yves Rocher termékeket használok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

fanninstaa

2019. június 11.

Eddig legjobban bevált arclemosóm, nem cserélném le semmire. Mindennapi használat után sem zsírosít és nagyon jól tisztít és masszírozza az arcot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

zsofia999

2019. május 28.

Nem pattogtam ki tőle, nagyon jól jön a mindennapi radírozás az apró bőr alatti pattanások miatt. Azonban, ha száradásra és vízhiányosságra hajlamos valaki bőre, nem ajánlanám, mert eléggé szárít. Nekem az állandó zsíros arcbőröm mellet ez nem nagy probléma, mert hidratálom és rögtön eltűnik a szárazság. Az egyetlen problémám, hogy lehetne picit nagyobb a kiszerelés, viszonylag hamar elfogy, pedig nem használok sokat belőle, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Celia

2019. május 21.

Az eddigi legjobb radírozó arclemosóm, amit újra is vettem, habár ez nem jellemző rám, mert szeretek próbálgatni újabb és újabb dolgokat. Nagyon tetszik, hogy aprók a szemcséi. Azt nem állítom, hogy egyáltalán nem szárít, viszont én még nem találkoztam olyan radírral (vagy bármilyen arclemosóval), ami hatásos volt és egyáltalán nem kellett volna utána semmilyen arcápoló (krém).
Én Balea alkoholmentes tonikot szoktam utána használni, valamint Yves Rocher sensitive arckrémet, és ez a trió olyannyira bejött nekem, hogy minden eleme újravásárlós. (Azt azonban szintén meg kell említenem, hogy ezt a lemosót nem minden egyes nap használom, inkább hetente 2-4 alkalommal, a többin pedig valamilyen natúr, lehetőleg kézműves szappant használok első lépésként.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

aniko19

2019. április 27.

Szeretem alapvetően, a célnak megfelel, de olyan nagyon nagy javulást nem tapasztaltam a bőrömön ettől függetlenül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Aniko19870805

2019. április 14.

Nyáron szeretem használni, amikor nem hámlasztót alkalmazok.
Nagyon jó illata van, apró szemcsék vannak benne, amik elég durvák. Géles, zselés állagú. Az adagolója nem tetszik, de ez nem zavaró. Arra kell figyelni nála, hogy nem szabad dörzsölni az azcbőrt( egyébként sem, de ennél különösen), mert a durva szemcsék sérülést is okozhatnak, és nagyin kipirososhat a bőr tőle.
Fürdés végén használom, mert ha hagyom, hogy megszáradjon az arcbőröm utána, akkor nagyon húzódik a bőröm. Látványosan jobb tőle a bőrképem, a pattanásokra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nyáron szeretem használni, amikor nem hámlasztót alkalmazok.

siofok0201

2019. április 6.

Szerettem ezt a lemosót valamiért mégsem rohantam érte a boltba utánpótlásért, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Doridia

2019. március 18.

Kicsit tartottam tőle, a mechanikai hámlasztás és a benne lévő alkohol miatt, de egyáltalán nem szárít és a szemcsék sem durvák. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy újraveszem, mert már egy ideje kémiailag hámlasztok és kerülöm az alkoholos termékeket, de nem rossz termék, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

lukacskata

2019. március 16.

Évek óta használom az YR Pure termékeit, és nem tervezem hogy másra váltsak 🙂 reggel és este ezzel tisztítom az arcomat, finoman radirozza is a kis szemcséknek köszönhetően 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

greta97

2019. március 10.

Sajnos kipattogtam tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Sajnos kipattogtam tőle :(

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid