Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

lukacskata

2019. március 16.

Szuper termék, én nagy Pure System rajongó / használó vagyok! 🙂
...főleg menzesz idején használom , amikor “elöntik a hormonok” az arcomat... 😓 tényleg csodaszer! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Szuper termék, én nagy Pure System rajongó / használó vagyok! 🙂

Ann86

2019. január 4.

Fantasztikus a hatása már egy alkalom után is, de én sajnos váltottam, mivel denaturált alkoholt tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

rencsike21

2018. november 13.

Szeretem, mert gyorsan hat, puhább lesz a bőröm és a pattanásokat is visszafogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

zsofi207

2018. október 12.

Alkalmanként használom, mert ha állati eredetű tejet iszom, apró kis pöttyök alakulnak ki a homlokomon. Pedig alapvetően nincs arcbőr problémám.
Tulajdonképpen nem sajnálom, tehát vastagabban felkenem, egy fél órát rajta hagyom majd fürdésnél lemosom.
Valóban szárító hatású, de a pöttyöket is leszárítja nekem. Másnapra visszahúzódnak és megúsztam ennyivel, hogy tejet ittam:-)
Akinek alapvetően zsíros az arcbőre hasznos lehet számára és a gyulladással is felveszi a harcot.
Nálam jól teljesített és ajánlanám másoknak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Nálam jól teljesített és ajánlanám másoknak is.

donett0629

2018. május 29.

Egy átlagos tisztító maszk, csodákra nem képes. Igaz, hogy a bőröm puhább és tisztább lesz, de a szárító hatása sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Kittens

2018. március 19.

Csodát nem tesz de jól tisztit , hidratalas kell utána azert

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Csodát nem tesz de jól tisztit , hidratalas kell utána azert

andreab97

2018. február 27.

Többször adtam már neki esélyt, de azon kívül, hogy puha lesz tőle a bőröm mást nem tapasztalok. Próbáltam úgy, hogy simán az arcomra kentem, illetve volt hogy gőzöltem is előtte, de még úgy se láttam semmi változást. Ezért nekem csak 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Tuende

2018. január 6.

Szépen tisztítja az amúgy problémás zsíros, kombinált bőröm, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Használat után puha és matt lett a bőröm. Viszont a mattító hatás nálam csak a használat napján érzékelhető.
Gyorsan megszárad a bőrön, 3 percet elég rajta hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Gyorsan megszárad a bőrön, 3 percet elég rajta hagyni.

lalavica

2017. november 21.

Kb. 1 hónapja van meg, heti 1x hasznalom, eddig nem sokat javitott az arcom allapotan osszessegeben, az adott napon kevesbe zsirosodott a borom, es megkaptam azt a tisztasag erzetet is, amit vartam. Tegnap esti hasznalat utan azonban eszre vettem, hogy a a nagy gyulladt pattikrol reggelre szepen lement a gylladas. Osszessegeben jo kis cucc, az alkohol miatt enyhen szarit, ezert csak 4* de megeri kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Jucsi10

2017. november 18.

Nagyon jó termék (valamint a termékcsalád is).
Hamar megszárad, nem kell 10-15 perceket várni, hogy lemoshassam.
A problémásabb részeken szemmel láthatóan tisztít, lemosás után pedig egyenletesebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyon jó termék (valamint a termékcsalád is).
Hamar megszárad, nem kell 10-15 perceket várni, hogy lemoshassam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid