Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Hidratáló és bőrsimító hatású alapozó.

Az Yves Rocher kutatói kifejlesztették a tökéletes textúrájú alapozót, amely a smink első lépéseként gyöngyházfényű ragyogást biztosít a hozzáadott bőrlágyító hatású rózsaviasznak köszönhetően. Az azonnali eredmény: makulátlannak tűnő, simább és ragyogóbb bőr.

Kivételes összetétele garantáltan elrejti az öregedés jeleit, és az optimális fedés gondoskodik arról, hogy az alapozó ne emelje ki a ráncokat. A folyékony textúra visszaadja a bőr elveszett, szaténfényű ragyogását, a zsírosan fénylő zónákat pedig hatékonyan mattítja. A Ragyogó fiatalság alapozó hidratálja a bőrt, emellett egésznapos komfortérzetet biztosít neki.

10 árnyalatban kapható

Ár: 4000 Ft , Eladó: elemesztolelegzetvetel
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Kecskemét, Szeged, fizetés: Banki utalással/személyes átvétel
Ár: 4800 , Eladó: igob
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétellel Budapesten
igob

2019. május 1.

hát nekem ez nem jött be.. az itteni vélemények alapján vettem meg 2 napja, illetve a hölgy a beige 300 árnyalatot ajánlotta, mert kicsit kreolos a bőröm. volt teszter, és kicsit bizonytalankodtam is, de hittem az eladónak. otthon azonban természetesebb fénynél nem volt oké az árnyalat, olyan, mintha semmit sem kentem volna a bőrömre és túl sötét volt, ráadásul úgy tűnt, nem is fed jól. nekem inkább egy bb krémnek tűnik, mint egy jó alapozónak. a csillagokat csak az állaga miatt adom, mert az tetszik, de a funkcióját nálam nem tölti be, és lehet,hogy ezen még egy másik árnylat sem segítene. kár, hogy nem lehet mintát kérni. összesen így 2x próbáltam, adtam még egy esélyt ma is, de nem.
sajnos eladóvá válik így,ha valakit érdekelne.. pedig szerettem volna szeretni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

elemesztolelegzetvetel

2019. január 8.

Télen hajlamos a bőröm a kiszáradásra és sokszor ütközök BB krémnél/alapozónál is abba a problémába, hogy tovább szárítja a bőröm. Ezzel az alapozóval teljesen más a tapasztalatom. Alapból nincsenek bőr problémáim és normál bőrtípusom van, szóval nem szeretem és feleslegesnek tartom az extra fedésű/full coverage alapozókat. Ez az alapozó természetes és picit áttetsző, porcelánbaba arcot csinál. Tartós. Szeretem. (Beige 100)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Agnes09

2018. október 23.

Nagyon szeretem. Textúrája finom krémes, kellemes enyhe illata van, nem ragad, nem maszatolódik, könnyen egyenletesen eldolgozható Tökéletesen fed. Nincs maszkhatás. Tartós, egész nap tökéletes. Igaz, hogy kombinált a bőröm, de mivel ránctalanító hatásáról tájékozódtam, így ezt választottam a másik zsíros bőrre való alapozó helyett. Jól választottam, nem zsírosítja az arcbőröm, szépen feltölti a bőrt, ráncokat, hidratál. Pumpás kiszerelését is nagyon szeretem, praktikus, jól adagolható a pumpás fejjel, csak annyi jön ki az üvegből amennyire szükségem van.Télen Rose 200 as illetve nyáron a rose 300-as árnyalatot szoktam használni. Ennél az alapozónál a széles színskálának köszönhetően jól alkalmazható, amit a sminkesek vallanak, hogy télen egy árnyalattal világosabbat, nyáron egy árnyalattal sötétebbet használj az arcbőrödre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

123456789k

2018. szeptember 28.

Nekem is volt ilyen folyékony alapozóm . Szerettem. Főleg hogy ajándék volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nekem is volt ilyen folyékony alapozóm . Szerettem. Főleg hogy ajándék volt.

Egi

2018. július 1.

Sztem ez az alapozó száraz bőrre van. Nekem megfelel, közepesnél erősebb a fedése, nekem ennél nagyobb fedésű nem is kell. Sztem az már maszk. Nem fénylek , nem kopik , ha nem fogdosod. Hidratál. Szépek a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Yeliz

2018. június 26.

Elégedett voltam, vele. Finom illata van, jó az állaga, szépen fed. Egyedüli hibája az adagolója, ettől függetlenül lehet majd még újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

pszabina

2018. március 19.

Az állaga nagyon sűrű, így kevés is elég belőle a teljes fedéshez. Az YR primerével együtt használom így természetes, de nem teljesen matt hatás az eredmény, nekem viszont elég zsíros a bőröm, valószínűleg ez is közrejátszik. Egyértelműen megéri az árát, egész napon át tart a fedése, én fixáló púder/spray-vel szoktam biztosra menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.