Yves Rocher

Ár:   1200-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   1200-2200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Málna illlatú parfüm.

Regina26

2019. február 17.

Nagyon fincsi, édes illata van. Nagyon szeretem. Csak lehetne egy kicsit tartósabb is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

draculina

2018. február 11.

Nagyon jó illata van, de nem igazán tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Nagyon jó illata van, de nem igazán tartós.

szirup

2016. szeptember 20.

Imádom illat, a málna amúgy is a gyengém, de ez tökéletesre sikerült. Tényleg nem tartós, de én megbocsátom neki. :) Sajnos kivonták az Yves Rocher kínálatából, így most vadászok rá, ha valaki megválna tőle, vevő vagyok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

derienart

2016. március 5.

Jajj, nagy a szerelem. Hihetetlenül finom illata van, kicsit málnaszörpös. Az első percekben nagyon tömény, de az idő múltával finomodik és tényleg sokrétű illata van. Párom szerint túl édes, ami azért igaz, szóval nyárra nem feltétlenül jó, vagy csak kis mennyiségben. Valóban nem túl tartós, de én kb 4 órán át eléggé éreztem magamon. Nyilván ez EDT, szóval nem bír sokat. Ha az árát nézzük is megéri. Engem alapból jó kedvre derít. Szerintem szuper kis illat, biztos újraveszem vagy kipróbálom a többit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

langabogi

2016. március 5.

A termekcsalad illatai kellemesek, de tartossagrol nem beszelhetünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

A termekcsalad illatai kellemesek, de tartossagrol nem beszelhetünk.

Missglamorazzi

2016. január 8.

Az illata nagyon tetszik nekem is, de lehetne tartósabb a fincsi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Az illata nagyon tetszik nekem is, de lehetne tartósabb a fincsi illat.

Szandus

2015. december 7.

Nagyon jó illata van, emiatt kap 3-at, de nem tartós
sajnos így nagyon nem gazdaságos, mert sokat kell belőle fújni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Nagyon jó illata van, emiatt kap 3-at, de nem tartós
sajnos így nagyon nem gazdaságos, mert sokat kell belőle fújni

anita0828

2015. november 17.

Jó kis nyári illat, pont annyira erős, amennyire kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Jó kis nyári illat, pont annyira erős, amennyire kell.

ivor

2015. november 12.

Valóban nem túl tartós, ám ilyet nem is vártam tőle. Nyáron, nagy melegben használom többnyire, a kellemes málnaillatától jobb kedvre derülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 12.

Virdzsusz1107

2015. október 26.

Az illata szuper, de szörnyen hamar el is illan... :( olcsó ezért nem pontozom le jobban, de senki se várjon többet tőle mint egy testpermettől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Színezék. Lilás piros.