Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tishargitay, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Az omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolaj segítségével e balzsam javítja a sérült hajszálak szerkezetét, mely ellenállóbbá válik a külső károsító hatásokkal szemben. Az egészséges haj az egészséges fejbőrrel kezdődik. Ezért Agávé kivonattal (fruktánnal) tökéletesítettük a hajápoló termékeink összetételét, mely innovatív aktív növényi hatóanyagnak hála a fejbőr vérkeringése megduplázódik.

Judy94

2021. augusztus 17.

Régen volt a Dove-től egy kedvenc balzsamom, amit egyszer csak kivontak a forgalomból...Így az elmúlt egy évben kísérleteztem más termékekkel, amivel hasonlóan kifésülhető és puha hatást érhetek el. Sikerült! Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Krisztikeee14

2021. július 14.

Nagyon jó hajbalzsam! *-* Nem sokszor, kb négyszer használtam még csak, de egyszerűen tökéletes! A hajam sokkal puhább. Nem zsírosodik tőle a hajam jobban, úgyhogy ha elfogy biztosan újraveszem! :) Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Benedetta88

2021. március 20.

Már én is a 2. flakonnál járok és szerintem ez marad az örök balzsamom. Nemrég újra Yves Rocher termékeket kezdtem el használni a hajamra és összességében azt látom, hogy jól kiegészítik egymást, sokkal egészségesebb és kezelhetőbb a hajam. Ezt a balzsamot használtam már más márka samponjával és bizony nagyon sokszor volt a segítségemre, mivel néhány sampontól kibontani sem tudtam a hajamat még a leöblítéshez sem! Megvettem a samponját is, kifogom próbálni azzal is, mert egyenlőre csak a tisztító samponnal együtt használom, mivel zsírosodásra hajlamos a hajam, viszont a vége és a hajhossz külön ápolást igényel. Ezzel a balzsammal viszont sokkal szebbek a hajvégeim és a hajhossz is simább, egészségesebb,. Külön öröm, hogy ezt szilikon nélkül teszi lehetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

BigG

2021. február 17.

Sokkal puhább és fényesebb a hajam amióta használom. Alapjáraton vékony szálú lelapuló hajam van, de szerencsére ez a balzsam nem nehezíti el. Az illatát is nagyon szeretem, már a 2. flakont fogyasztom belőle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Celia

2020. szeptember 18.

A samponjával együtt egy ideje nagy kedvenceim lettek, a zsírosodásra+korpásodásra+töredezésre hajlamos hajam nagyon szereti őket. Ráadásul az illatuk is szerelem. :) Nem csak őket használom, de vissza-visszatérek hozzájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

violetti

2020. július 21.

A samponnal együtt tök jó páros és meglepő, hogy a szilikonmentessége ellenére nem lesz szöszös a göndör hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Pszi

2020. július 1.

Nekem bevált, könnyen kifésülhető és puha lesz tőle a hajam. Az illata is nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Diana_87

2020. május 15.

Számomra a legjobb hajbalzsam! Vékonyszálú, festett szőke és sűrű hajam hihetetlen puha és erős lesz tőle. Még a fodrászom is megkérdezte mit használok! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

NESZE1102

2020. március 18.

Sima tapintású lesz tőle a hajam. Finom illata van, viszonylag kevés is elég belőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

DittiH

2019. december 10.

Még csak néhány alkalommal használtam, de megelőlegezem: jól bevált. Nagyon töredezettek a hajvégeim, és vékonyszálú a hajam, de ez a balzsam mintha megerősítené őket. Sima tapintásúvá teszi a hajat, de mégis ellenállóbbnak érződik. Olyan mintha vastagabbak és "keményebbek" lennének a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Hidratálók: Fructooligosaccharides
Vitaminok: Panthenol