Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tishargitay, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Az omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolaj segítségével e balzsam javítja a sérült hajszálak szerkezetét, mely ellenállóbbá válik a külső károsító hatásokkal szemben. Az egészséges haj az egészséges fejbőrrel kezdődik. Ezért Agávé kivonattal (fruktánnal) tökéletesítettük a hajápoló termékeink összetételét, mely innovatív aktív növényi hatóanyagnak hála a fejbőr vérkeringése megduplázódik.

Diana_87

2020. május 15.

Számomra a legjobb hajbalzsam! Vékonyszálú, festett szőke és sűrű hajam hihetetlen puha és erős lesz tőle. Még a fodrászom is megkérdezte mit használok! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

NESZE1102

2020. március 18.

Sima tapintású lesz tőle a hajam. Finom illata van, viszonylag kevés is elég belőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

DittiH

2019. december 10.

Még csak néhány alkalommal használtam, de megelőlegezem: jól bevált. Nagyon töredezettek a hajvégeim, és vékonyszálú a hajam, de ez a balzsam mintha megerősítené őket. Sima tapintásúvá teszi a hajat, de mégis ellenállóbbnak érződik. Olyan mintha vastagabbak és "keményebbek" lennének a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

98SzAnDi19

2019. december 4.

eddig nem használtam balzsamot, de most a roaccutantól kegyetlen száraz lett a hajam. Ennek a terméknek az elődét ajánlották, de végül elhoztam az új verziót, mert már csak ez kapható.
Első próbára nem rossz, fényesebb és puhább a hajam tőle, de a hajvégeken nem segített
Nem kell sokat rakni, mert aztán nehéz kimosni a hajból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Nem kell sokat rakni, mert aztán nehéz kimosni a hajból

Hidratálók: Fructooligosaccharides