Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tulipánfa, Módosítva: 2019. október 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló szezámolajjal és puhaságot kölcsönző búzavirágvízzel gazdagított testápoló, amely selymessé és ragyogóvá varázsolja bőrét a harmatos rózsák édes és üde illatával kísérve.

Növényi eredetű összetevők: rózsa- és szezámolaj, bio mezőgazdaságból származó búzavirágvíz.

Parabén- és színezékmentes, állati eredetű összetevőt nem tartalmaz.

Ár: 1000 ft , Eladó: Nanna21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel

k.boglarka

2019. július 30.

Ajándékba kaptam, alapvetően kozmetikumban nem szeretem a rózsa illatát. Meglepően kellemes, nem tolakodó az illata. Jól hidratál, nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

elina12

2019. június 7.

Születésnapi ajándéknak kaptam. Őszintén először tovább akartam adni, mert nem nagyon szeretem a rózsás dolgokat, de nagyon jó hogy nem tettem:D Ez lett a kedvenc testápolóm. Nagyon jó illata van <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

LiktorEszti

2018. október 7.

Nagyon jó illata van és puhává teszi a bőrt. Szuper termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Nagyon jó illata van és puhává teszi a bőrt. Szuper termék :)

Rozsaszinponilo

2018. május 1.

Mindig el-elcsábulok az Yves Rocher boltokban a színes-szagos testápolókra, és mindig veszek egy új illatot. Aztán koppanok, hogy ez a testápoló is csak illatos tud lenni, de testet ápolni nemigazán. :D
A nem-különösen-száraz-de-azért-kívánja-a-testápolót minőségű bőrömnek nem ér sokat, annyira semmilyen hatású. Nem zsíros, így hamar beszívódik, tehát a reggeli testápolózósoknak megfelelő lehet, de az esti fürdés után kenegetőseknek személy szerint nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

sasut

2017. szeptember 29.

Röviden összafoglalva imádom! Az illatát, az állagát, hogy tartós, de nem ragacsos, sok testápolóval ellentétben. Naponta használom, de az Yves Rocher parfümtestápolók csábítanak el tőle. Azok az illatok talán mégjobban megfogtak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bandifr15

2017. július 11.

Mint a tusfürdő úgy ez is folyamatosan újra vehető termékek. Ha nem rinocèrosz bőrrel rendelkezel akkor hidratál is de az illat mindent visz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

adrikovi

2016. szeptember 3.

Az illata valami fenséges, szinte egész nap ott van a bőrömön! Az én száraz bőrömnek nem elég sajnos :) elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

MulBria

2016. június 8.

Nagyon híg, gyorsan beszívódik, de nekem nagyon tolakodó az illata. Az én száraz bőrömre nagyon kevés. Viszont anyukám nagyon-nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Mandarinka

2016. április 27.

Nagyon nagyon nagyon híg!:(
Az illata nagyon finom,hamar beszívódik,normál bőrre, nyáron jó választása de száraz bőrre télen kevés,max ha mindennap használod.Én többet vártam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Nagyon nagyon nagyon híg!:(

Asztrid

2016. január 11.

Szerintem ez az egyik legfincsibb illatú testápoló amivel eddig találkoztam. Könnyen kenhető, hamar beszívódik, és az illata is tartós. De sajnos a hidratáló hatása számomra nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2