Yves Rocher

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 2.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: damaszkuszi rózsa, agar fa (oud), kömény és labdanum.

fújós 5*5ml sötét rózsás-oud illat
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
wildrose

2019. július 18.

Rajtam csodás rózsa és igéző oud abszolút lineárisan, minden változás nélkül. Buja, egzotikus, fűszeres, keleties illat, szuperül eltalált, le a kalappal. Plusz nagyon intenzív és nagyon tartós. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 18.

Szofijaa

2019. június 2.

:D Amikor először kifújtam és lengetni kezdtem a papírcsíkot, konkrétan valami olyasmit motyogtam, hogy "ez mi, te jó Isten"? Az üvege fogott meg persze, meg hogy rózsa, sötét, vááá, (nyilván nem Yves rocher parfümhöz nyúlok, ha agarfát szeretnék). Még aznap migrénem lett.
Aztán otthon elővettem a papírcsíkot, kitettem az egyik polcra. Akkor kezdett olyan rózsás füstölős illattá válni, ami nagyon emlékeztetett valamire. Beleette magát az agyamba, olvasgattam róla a f...rantica oldalon, és ott írták ezt a benyomást (bár lehet itt is), hogy száradó édes vörösbor illat keveredik száradt rózsákkal, füstölővel. És hát igen, ez az illatjelleg az én tinikori szobámra volt jellemző. A sötét metált hallgató tini lány szobája, kisavasi szórakozóhelyről hazahozott vörösboroskólás száradványok a szőnyegen, porfogó szárított rózsák a falon, és tonnányi füstölő, misztikus (nak tűnő) könyvek a polcon, a szüleim nagy örömére.

Furcsa, de kicsit szégyelltem, hogy megtetszett az illat, hiszen első napon teljesen rosszul voltam tőle én is, nem értettem ki vesz, hord ilyet.
Aztán galagonyanya véleménye végképp meggyőzött. Nekem ez kell. Kaptam 50% kedvezményt, és elrohantam megvenni. Akkor már olvastam valahol, hogy ki fogják vonni a forgalomból-erről tud valaki valamit? Mert az eladónő szerint ez nem igaz. De a weboldalon már nem elérhető.

Jött a tesztelés és egyre jobban imádni kezdtem, itt már éreztem a gyümölcsös jelleget is. Újabb parfüm kedvezmény alkalmával beszereztem még egyet, hátha tényleg kivonják.

Környezet reakciója: barátom nem érezte nagyon, tehát a hatósugara nem túl nagy, mivel ő érzékeny az illatokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Renike77

2019. február 1.

Újabb csalódás a csodálatos üvegben...
Imádom a rózsát, mindenféle formában, imádom az oudot, ugyanígy.
Ehhez képest ettől a parfümtől amilyen gyorsan csak tudtam, úgy szabadultam meg.
Még a gardróbba sem tudtam elfújkálni.
Olcsó hatású, gyomorforgató katyvasz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Újabb csalódás a csodálatos üvegben...
Imádom a rózsát, mindenféle formában, imádom az oudot, ugyanígy.
Még a gardróbba sem tudtam elfújkálni.
Olcsó hatású, gyomorforgató katyvasz.

Nina1205

2018. december 7.

Olyan szempontból egyedülálló ez az illat, hogy soha másik parfümnél nem kapott még el a hányinger pusztán attól, hogy beleszippantottam a kupakba. Igaza van a korábbi kommentelőknek a régi bútorokkal, de van mellette még valami, ami még szúr is. Nem tudom ki milyen indíttatásból vágyhat arra, hogy ilyen illatú legyen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

albertinablogg

2018. november 10.

Kipróbáltam, nagyon olcsó oud utánzat, ami ebben a parfümben van, a rózsáról már nem is beszélve. Van tapasztalatom oud parfümmel, de köze nincs hozzá, nagyon szerethetővé próbálták tenni a nyugati piac vásárlóinak. Kissé kommersz, semmi extra, olcsó kategória. Csuklóra fújtam, egy óra múlva (szerencsére) már alig éreztem. Az üveg és a csomagos ízléses és nagyon szép, ezért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Parfuwoman

2018. szeptember 27.

Lehet, hogy ez szentségtörésnek fog hatni, sok niche illatot próbáltam már,szóval van egy kis összehasonlítási alapom. Szerintem ez simán elmehetne niche-nek. Nem szeretem sem a rózsát, sem az oudot, mint illatjegyet, de ez kifejezetten kellemes. Nem illik hozzám, majd 20-30 év múlva passzolna, de végre egy rózsaillat, ami nem fullasztóan fémes hatású. És végre egy oud, ami nem kesernyés-savanyú, ahogy valaki már itt írta, macskapisi-jellegű. Ez egy mély, édes, keleties rózsaillat. Az oud nem érződik ki, szépen el van keverve. Egy szép, sötétbarna vagy gesztenye hajú nőn tudom elképzelni, aki a korral csak szebbé, nemesebbé érik. Kipróbáltam, mivel hallottam, hogy befejezték a gyártását. Kár, pedig ez egy kiemelkedő, szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bernadett86

2018. szeptember 22.

Marcius elejen teszteltem, 10 fok lehetett az atlag ho.Nagyon bejott, igazan kulonlegesnek ereztem, nehezen tudnek hasonlot megnevezni.Valoban harmonizal a kulso a belsovel.Meg is vettem, akciosan.Aztan valamiert egy ideig nem fujtam.Melegebb idoben vettem elo es azt kell mondjam nem mukodik melegben, pedig tobbszor fujtam ottrhon is, mert kerestem azt amibe beleszerettem.Na ma reggel esos oszi nap, 16 fok, valamiert ranyultam.Sajnos egy tragikus esemeny miatt ma feketebe oltoztem a kollegam emlekere, es valahogy orditott utanam a polcrol a 35 masik illat kozul.Tokeletes valasztas volt.Hihetetlen finom ma rajtam.Oszi illatot kerestem, vettem is nehanyat de egyik sem az igazi..Erre ott csucsul a polcomon tobb mint fele eve az idealis partner.Nekem oszi illat.Es nem tucat.5 csillag kivul belul.Nem kislanyoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Burya

2018. május 4.

Eredetileg a Tendre Jasmin-t mentem megszaglászni, de abból pont nem volt kirakva teszter. Nem is tudom, ezt miért vettem le a polcról, mert az oud-ot ki nem állhatom, mindig is büdösnek találtam. Kifújtam tesztcsíkra, szaglásztam. Tetszett. Aztán nem. Erősen oud-os, de a rózsa is - az a hatalmas, sötétvörös szirmú - domináns benne. Gondoltam egye fene, kifújtam csuklóra is. Hát rajtam valami eszméletlenül szép, bársonyos, fűszeres rózsa illattá alakult át, de nem az édes fajtából. Állandóan a csuklómat szaglásztam, nagyon megtetszett. Ha jól tudom, kivonták a forgalomból, úgyhogy addig lehet csak hozzájutni, amíg a bolti készletek ki nem merülnek. Nem akartam hirtelen felindulásból megvenni, mert már sokszor pórul jártam így, de már két hete az első találkozásunknak és még mindig itt kattog az agyamban. Holnap újra tesztelem, és ha még mindig odavagyok érte, jön velem haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

kvin

2018. március 29.

Új szerzemény és örülök neki!
Mivel sötét is meg lila is, nem mehettem el csak úgy mellette, muszáj volt kipróbálnom.
És most végre nem csalódtam!
A plakátja alapján pontosan ilyen illatra számítottam, és szerintem tökéletesen visszaadja azt az érzést. Sötét, misztikus háttér előtt puhán szállingózó bársonyos rózsaszirmok, kiegészítve az oud fanyar fásságával, ami később nagyon szépen bepuhul, végre nem édesen!
Hasonló kategória, mint a DKNY Delicious Night (gyümölcsösebb, likőrösebb) CK Secret Obsession (szilvásabb, fahéjasabb) Judit Leiber Night ("kompótosabb", fűszeresebb) vagy jellegében a Gucci Guilty Black, de az összetettebb.
Ez egy füstös, egzotikus illat, ami bár lehet, hogy füstölő HATÁSÚ, de csak a keleties jegyeiben, az én bőrömön szerencsére parfümként működik.
Igazán különleges.
Mínusz fél csillag a kömény miatt, igaz, hogy ebben teljesen háttérbe szorul, de minimális mennyiségben sem bírok megbarátkozni vele.
Ettől függetlenül szívesen használnám, mert nagyon szép illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Új szerzemény és örülök neki!
És most végre nem csalódtam!
Igazán különleges.
Ettől függetlenül szívesen használnám, mert nagyon szép illat.

Tridett

2018. január 25.

Nagyon kevés illat jön be az Yves Rochertől, eddig 2 volt, amit szerettem viselni, és most mindenképp szerettem volna valami újat, ezt pedig még nem ismertem. Mivel már jó pár éve vidéki lévén nincs lehetőségem YR üzletben szaglászni, és megláttam ezt a parfümöt a leárazottak között, megkértem a férjem, hogy hozzon egy papírcsíkon mintát szaglászásra, mert én látatlanban nem rendelek illatot, mások véleménye pedig nem mérvadó számomra, mivel az illat egy szubjektív dolog. Hozott is zacskóba zárva, és nagyon kíváncsi voltam, mert olvastam itt róla hideget-meleget, alapvetően magamon pedig a lágyabb, krémesebb illatokat szeretem, de a fűszeres, fás, keleties illatokat is imádom, amennyiben jól el vannak találva. Kinyitottam a kis nejlon tasakot és elsőre egy alkoholos, erős illat csapott meg, aztán kimondottan "gyümölcsös-piás" jelleget éreztem, mint ahogy másik írták is a boros jelzőt rá, és ahogy hagytam kiszabadulni a tasakból, és elillani az alkoholos nyitányt, egyre jobb lett. Így papíron egy fűszeres, édeskés, valamilyen gyümölcsös alkoholos italra emlékeztető illatot éreztem elsőre, akárhányszor szaglásztam. Végül megrendeltem, gondoltam, magamon hátha jó lesz, de így is tetszett. Megérkezett, magamra fújtam, elsőre nagyon erős, füszeres, alkoholos, de aztán igazán finom, meleg, mély illat lesz belőle. Nagyon tetszik magamon, nőies, keleties, nem tucat illat, van stílusa. Órák múlva sokat szelídül, sokkal lágyabb lesz, csak sajnos nem elég tartós. Számomra ez egy kifinomult, nőies, mély, fűszeres illat, tökéletesen illik hozzá a design, amit kapott. Nem érzem, hogy nyanyás lenne, 30-as, 40-es nőkön tudom leginkább elképzelni, és ebből is a határozott, magabiztos típusokon. Ha kedvezményes áron jut hozzá az ember, akkor nagyon megéri. Teljes áron csak akkor venném, ha tartósabb lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.