Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja.

• Micellás formulája gyengéden tisztítja a már szennyeződött hajat is.
  • Az olaj micellák apró részecskéi képesek magukhoz vonzani a szennyeződéseket a haj felszínén, mely egyszerűen leöblíthető.
  • A finomszén részecskék 94%-át sikeresen eltávolítja.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék; újrahasznosítható tubus.

uagic

2019. november 12.

Egy flakonnal használtam el. Először csak magában használtam, majd elősamponként és utána egy másik samponnal kimostam ezt a sampont. Sajnos nagyon elnehezítette a hajam, már másnap reggel tragikus állapotokat eredményezett, de miután elkezdtem egy másikkal együtt használi, úgy már nem jelentkeztek ezek a problémák. E miatt sajnos nem vásároltam újra, habár elég jól tisztított és az illata is jó volt, mivel másik samponnal együtt kellett használnom, így csak pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

ria23

2019. június 5.

Nagyon zsírosította a hajamat és sokszor kiöblíteni se lehetett és ragadt a hajam tőle. Abszolút nem tapasztaltam, hogy különösen jól tisztítana, sőt mivel nem jött ki a hajamból, már hajszárításkor zsírosnak tűnt... Kb a felét bírtam elhasználni, aztán kukában landolt. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Arkihercegno

2019. május 17.

Nem szerettem az illatát és nagyon kiszárította a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Nem szerettem az illatát és nagyon kiszárította a fejbőröm.

bernadettu

2019. április 30.

Update 2: kb már fél éve használom előmosásként (kb az egyharmada még megvan, pedig öntöttem belőle rendesen a tenyerembe diónál is nagyobb adagot, hogy fogyjon már el) és azóta a szokásos samponomból kevesebb kell, egész megszerettem. Azóta a Revalid balzsamját is használom, gondolom ez is segít valamennyit a hajam állapotán (egyébként teljesen egészséges). Ettől függetlenül ugyanúgy kétnaponta mosok hajat de nem azért mert zsíros hanem inkább azért mert izzadok. Ha elfogy szerintem nem fogom újravenni, főleg mert kaptam egy másik YR sampont, de nem tartom kizártnak, hogy újraveszem.

Update: használtam a fejbőrradírral együtt és olyan szép tiszta, könnyed lett a hajam, viszont a második nap végére vállalhatatlanul zsírossá vált. Nem hiszem, hogy a balzsamot megvenném hozzá, mert általában nem használok és megvagyok nélküle. Előmosásként fogom elhasználni a szokásos samponommal, de nem hiszem, hogy újravenném.

Használtam ebből a termékcsaládból a fejbőrradírt, amivel elégedett vagyok, viszont nem segített kitolni a hajmosások közötti időt, ezért vásároltam meg ezt a sampont.
Eddig egyszer használtam önmagában (a fejbőrradírt csak heti egyszer szoktam, mert szárítja a fejbőröm), tisztító hatásával elégedett vagyok, de ez sem segített kitolni a hajmosások közötti időt.Én is azt éreztem, hgy csikorgósra tisztítja a hajam.
Ha már választani kell, akkor inkább a fejbőrradír.
A szokásos Schauma samponomat nem hiszem, hogy leváltanám erre, főleg, hogy ez ár-érték arányban rosszabbul teljesít, még szerencse, hogy most volt rá pár száz ft akció.
Elhasználom, de ha nem tapasztalok változást, akkor nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Ha már választani kell, akkor inkább a fejbőrradír.
Elhasználom, de ha nem tapasztalok változást, akkor nem fogom újravenni.

beatrisz

2019. február 27.

Nagyon durván korpás lett a fejbőröm tőle, és fénytelen lett a hajam. Igaz nem használtam balzsamot utána, de a párom sosem szokott mégis neki is hirtelen korpás lett a feje pedig előtte nem volt mikor mást használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Bius27

2019. február 17.

Én kipróbáltam már vagy ezer féle sampont a majdnem derékig érő zsírosodó hajamra.Nagy reményekkel vettem meg ezt a sampont,a két napos hajmosásaimat egy nappal igaz,hogy kitolja vagy néha kettővel is de pl nekem semmi illat nem marad meg a hajamon utána és néha kiszöszöli a hajamat. Viszont tényleg nagyon jól tisztít! Alapjába véve nem rossz termék de sokkal sokkal többet vártam ettől is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

26timcsi

2019. február 4.

Úgy gondoltam kipróbálok egy új sampont,ami "márkás". Rossz döntés volt...Lehet,hogy a hajammal van a baj,de nekem nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam és pont azt vártam tőle,hogy tovább bírja. Nekem az illata se jött be nagyon. Egy gagyibbnak mondható kallos pl jobb. Biztos,hogy nem fogok belőel többet venni és emiatt a márkát is hanyagolni fogom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

chi0731

2019. január 28.

A tisztító hatása megfelelő, de sajnos szárítja a hajat, és mivel vékony szálú a hajam, így két hajmosás után, ez nálam már töredezést is okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szhojon

2019. január 26.

Nagyon jól tisztit. Kicsit szárítja a hajamat, ezért utána mindig használok balzsamot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

StSophie

2019. január 24.

Szeretem ezt a sampont, mert tényleg brutálisan tisztít, viszont felváltva használom egy másik samponnal, mert ha egymás után kétszer ezzel mosok hajat, a második hajmosás után már nagyon zsírosítja a hajam. Viszont heti 1szer tökéletes vele megtisztítani a fejbőröm. 1 csillag levonás azért, mert zsírosít és másik sampont is kell hozzá használnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).