Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lumiukko, az összetevőket feltöltötte: rodgirl, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Casssy

2019. május 4.

Használat után viaszos réteget képez a bőrön, ami gusztustalan- ragacsos érzés, és az alapozó sem eloszlatható utána rendesen. Sok mindent ezen kívül nem csinál a bőrömmel, a szemcséit is kevésnek érzem. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

eszo87

2019. április 5.

rendelés mellé kaptam ajándékba..
nem egy rossz termék..de mióta kémiai hámlasztót használok,már csak ritkán radírozok.eddig 3x használtam.alapvetően végzi a dolgát.illata jó...talán túl kévés benne a szemcse ami sztem is vmi természetes cucc.nekem nem húzódik utána a bőröm, de megvenni nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

rendelés mellé kaptam ajándékba..

fehereszter13

2019. január 28.

Ez sajnos egy óriási csalódás volt. A YVES ROCHER HYDRA VÉGÉTAL ARCRADÍR terméket próbáltam ki először, (ennek a testvére, csak a Hydra széria arcradírja), és azt szerettem. Gondoltam segítséget kérek a boltban, hogy a kicsit zsíros T-vonalamhoz van-e mattító hatású arcradír, és az eladó hölgy ezt javasolta. Mert ugye ez a SEBO család, és az a "mattításról" híres. Na én meg jól bedőltem.
Életem legrosszabb kozmetikai terméke, konkrétan semmit nem mattít az arcon, sőt arcradírozás után egy zsíros réteget képez. Így nincs értelme a terméknek. Felháborító, hogy valami ennyire máshogy működjön, mint a leírásban, reklámban.
Úgy tudtam használni csak a terméket, hogy radírozás után megmostam az arcom rendesen arctisztítóval, vagy szappannal, hogy eltüntessem a zsíros érzést. Egyébként nem adott semmi pluszt az arcomnak, annyira nem is tisztított, szóval nálam totális NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szixooo

2019. január 26.

Sokat nem csinal a borommel. Hasznalat utan viaszos, huzos erzest hagy az arcomon, igy akkor duplan mosok arcot: elotte is, meg utana is. Mivel a termek nem csinal semmit se, igy csak pazarlom vele az arclemosomat. Teljes arcon nem is hasznalom ezert. Altalaban kemiai hamlasztokat hasznalok, ez a krem akkor jon jol, ha van a boromon egy szarazabb folt es szeretnem eltuntetni. Erre a celra meg kb egy puha arcra valo torokolzo is megfelel. A hamlaszto E vitamin tartalma minimalis, ellenben teli van muanyag gyongyokkel. Csomagolason keresztul en valami termeszetesebbre gondoltam pl. mak vagy hasonlo orlemeny vegzi a radirozast, de nem, ezek bizony termeszetesnek tuno muanyag golyok (Polyethylene). Szerintem felesleges termek, banom, hogy megvettem, es a termeszetnek se jo a mikromuanyag.

Most olvasom lentebb, hogy masok szerint termeszetes szemcsek vannak benne. Tud errol valaki valami konkretabbat? Testradirnak ugy meg talan elmenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Ann86

2019. január 4.

Jól tisztít, de az én bőrömet egy kicsit szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Jól tisztít, de az én bőrömet egy kicsit szárította.

Krisztike84

2018. december 4.

Megfelelően tisztít, nem szárít, lemosás után hagy egy vékony réteget a bőrön. Pihepuhának és tisztának érzem az arcom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Vinzsu

2018. december 3.

Eddig kétszer használtam. Adott a bőrömnek egy puhaságot.
Az illata nagyon tetszik!
A pici darabok jól radíroznak.
Az árát sokaltam, de meglátjuk meddig tudom használni.
Keveset raktam fel belőle és foreo-val 1 percig radíroztam. Utánna micellás vízzel lemostam.

Heti kétszer fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Eddig kétszer használtam. Adott a bőrömnek egy puhaságot.
Az illata nagyon tetszik!
A pici darabok jól radíroznak.
Az árát sokaltam, de meglátjuk meddig tudom használni.

Heti kétszer fogom használni.

manimania

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Nem vagyok elájulva tőle, sőt, nagyon viaszos érzetet hagy a bőrön, csak simogatta a bőrömet. Próbáltam minél többet használni belőle, hogy minél gyorsabban fogyjon, de biztos, hogy nem venném újra. Még a végét levágom, hogy a benne maradt terméket is kinyerjem, de tényleg nem érzem semmilyen hatását. Annyi viszont jó benne, hogy nem szárít, illetve a radírozó szemcsék nem műanyagból készülnek, így a környezetet nem szennyezi (annyira?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

Blackpanther

2018. október 5.

Kellemes arcradír. Jól tisztít, szemcséi közepes méretűek. Hetente kétszer használom, radírozás után tisztának érzem az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Alida8

2018. augusztus 29.

Szeretem, jól tisztít, de a bőröm nem fáj utána, mint sok más arcradír után. Kíméletes, 2-3 naponta kell használni.
Újra nem veszem, annyira nem fogott meg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Újra nem veszem, annyira nem fogott meg. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid