Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a friss arclemosó víz egyetlen lépésben megtisztítja bőrét a szennyeződésektől és a sminktől anélkül, hogy irritálná azt. Megnyugtatja az érzékeny arcbőrt, és azonnali konfotérzetet nyújt. Használja reggel és este a teljes arcfelületen egy vattakorong segítségével.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: lilianamelodykiss
Állapot: Egy kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1 eladó
Ár: 1350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
szekelyeni

2020. január 5.

Semmit érő. Én valahogy mindig alkoholosnak érzem, pedig elvileg nincs benne és még szárít is. Szülinapi kupon keretében kaptam, amúgy pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

bleauwsy

2019. december 31.

Hibátlanul leszedte a vízálló sminket, de utána erőteljesen bezsírosodott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Virag80

Korcsoport: < 18
2019. december 6.

Egy átlagos micellás víz,nem teljesen távolítja el a sminket. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 6.

Pannamaris

2019. december 3.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, a Bioderma micellás vizet nem tudja überelni de nem tartom egy rossz terméknek.Érzékeny bőröm van, mégsem okozott irritációt, a sminket is elég jól leszedi.Mivel ajándék volt elhasználom,de újra vásárolni a már jól beváltat fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Judy777

2019. november 20.

tisztítóhatást tekinteve közepes, de nekem nem bántotta az érzékeny bőrömet - na jó, talán picit szárít.. újravenni én sem fogom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

hollieme

2019. november 14.

Biodermát használok, de vásárlás mellé kaptam ezt a terméket ingyen, gondoltam kipróbálom. milyen rosszul tettem. nekem is az a meggyőződésem, hogy a Bioderma micellás vizétől már nincs feljebb, így nem fogom ezt a vizet megvásárolni. a használata után kicsit ragad az arcom és szárítja is a bőrömet, a szemfestékkel nem bánik el elsőre, át kell vele törölni a szemet többször is, de alapvetően nem tisztít olyan rosszul. az a legnagyobb problémám vele, hogy picit csípi az arcomat, a számnál pedig nagyon csípett és durván kiszárította, rendesen égett utána a szám körül a bőr. nekem ez nem ér meg ennyi pénzt, hiába szépek az összetevők, a Bioderma kenterbe veri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Krisztina85

2019. november 3.

Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, szemsmink eltávolításra nem alkalmas. Egyébként nincs baj vele, egyszerű micellas víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Makk Zsuzsó

2019. november 1.

Valóban a Bioderma a micellás vizek királynője, de azért azon kívül is van még pár tök rendben levő cucc. Ezt én a harmadvonalhoz sorolom, mert még éppen elmegy. Nem szedi le olyan jól a sminket, csak a nagyját, bár utána úgyis megmosom valami mással az arcom. Így aztán nem érdekel, hogy milyen réteget hagyna. Vásárlás mellé kaptam ajándékba, el fogom használni, de megvenni nem fogom soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Szépen leszedi a sminket és nem okozott még több pattanást. Viszont nagyon kiszárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

konbo

2019. augusztus 26.

A kedvenc arctisztítóm, mert:
- nem hagy olajos réteget a bőrömön
- nem alakul ki tőle több pattanásom
- minden sminket eltávolít a bőrömről
- nem szárítja a bőrömet
Alapvetően vegyes a bőröm (zsíros és száraz egyszerre), így nagyon nehéz volt olyan arctisztítót találni ami nem szárít, de nem is lesz tőle még zsírosabb a bőröm a zsíros területeken. KEDVENC!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

A kedvenc arctisztítóm, mert:
- nem hagy olajos réteget a bőrömön
- nem alakul ki tőle több pattanásom
- minden sminket eltávolít a bőrömről
- nem szárítja a bőrömet

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.