Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a friss arclemosó víz egyetlen lépésben megtisztítja bőrét a szennyeződésektől és a sminktől anélkül, hogy irritálná azt. Megnyugtatja az érzékeny arcbőrt, és azonnali konfotérzetet nyújt. Használja reggel és este a teljes arcfelületen egy vattakorong segítségével.

Ár: 1500 ft/2 db , Eladó: Nanna21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel
Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz eladó
Ár: 950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

EloiseBlack

2020. november 8.

Kifejezetten büdös. Viszont sebre kenve gyorsan leszárítja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Kifejezetten büdös. Viszont sebre kenve gyorsan leszárítja :)

UrbanSkyline

2020. október 19.

Sminklemosónak vettem, sajnos ennek a célnak nem felelt meg, viszont toniknak igen, ennek használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

bleauwsy

2020. október 12.

Hibátlanul leszedte a vízálló sminket, de utána erőteljesen bezsírosodott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 12.

Rean519

2020. szeptember 15.

A mindennapi sminket tökéletesen lehozza. Az illata elsőre furcsa volt, de nem zavaró. Ajándékba kaptam, elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

TamiTami9

2020. augusztus 8.

Törzsvásárlói ajándékként kaptam, így most már tudom, hogy semmiképpen sem venném meg magamtól. Még az YR saját termékeit is nehezen szedi le, nemhogy más fajtákat. Egy sima arctisztításhoz még elmegy, akkor használom, ha például csak otthon kísérletezek egy sminkkel, és így az eredményekért nem a rendes sminkelmosómat kell fogyasztanom. Ettől eltekintve nem a kedvenc termékem, és nem fogom különösebben bánni, ha elfogy végre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Dhewilgirl

2020. július 14.

Netes rendeléshez volt ajándék, de bánom hogy nem választottam mást.
Tapad, ragacsos érzést hagy, és nagyon kell dörzsölni, hogy lehozzon valamit. Mindig marad maradvány a fejemen utána.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Netes rendeléshez volt ajándék, de bánom hogy nem választottam mást.
Biztosan nem veszem újra.

feketesheep

2020. június 22.

Ajándékba kaptam, én szeretem. Próbáltam már többféle micellás vizet, de a legtöbb csípte a szemem, vagy furcsán ragacsos állagot hagyott maga után, ez viszont abszolút nem. Kellemes, tényleg mintha csak vízzel törölném át az arcom, és nagyon szépen levisz minden sminkmaradványt. Egyetlen problémám vele, az a kiszerelése, mivel nem lehet belőle úgy önteni korongra, hogy valamilyen módon ne fröccsenne ki belőle egy adag másik irányba is, így sokkal gyorsabban fogy, mint indokolt lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Gica81

2020. június 21.

Egy webshopos rendelésem mellé kaptam ajándékba. Szeretem, mert amellett, hogy a szennyeződéseket nagyon könnyen leszedi az utána érezhető puhaság is kellemes érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Lewanda

2020. május 21.

Szerettem ezt a micellás vizet, mert amellett, hogy jól tisztított, nem szárította a bőröm, inkább puha lett utána. Ez nálam nagy szó. Nem vettem újra, mert inkább növényi szappanokat használok már arctisztításra, de érzékenyebb bőrűeknek szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

kawaiichan

2020. május 20.

Szerintem eddig ez a legjobb micellás vizem. Amióta ezt használom, az alkalmi pattanásaim sem jöttek ki. Igazából egy micellás víz, semmi extra. Teszi a dolgát. Ajándékba kaptam az Yves Rocheres rendelésemhez. Lehet az eredeti áron nem érné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.