Yves Rocher

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonatban gazgdag, lágyan habzó tusfürdő gyengéden tisztítja, valamint bársonyos tapintásúvá és kellemes illatúvá varázsolja bőrét. Bőrbarát összetételének köszönhetően igazán gyengéd a bőrhöz.

♡ Yves Rocher Rózsa tusfürdő ♡
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

zdoreebaba

2020. november 24.

Nekem ez most nem jött be. A zöld teás testvére lealázza illat hatásban. Nincsen átütő, rózsás illata. Egy gyenge virág aroma, amit én érzek zuhanyzás közben, de köze nincs a rózsához. Ez nagy csalódásként ért. Szenzációsan habzik, tisztít és még hidrál is enyhén de az illatélmény számomra nem ad szenzációt. Pedig mennyire vártam még így is, hogy ajándék volt. 1999 forintot biztosan nem fizetnék érte. El fogom használni, mert más technikai és egyéb hibája nincs, de többet vártam volna illat minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Lerika

2020. augusztus 4.

Isteni rózsa illat! Kellemes puha krémes habja van, egyáltalán nem szárít. Ezt az illatot testápolóban is elfogadnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

szilvia.bano

2020. június 16.

Én is ajándékba kaptam vásárlás mellé. Az illata isteni, igazi rózsa illat (amit méltányoltam, mert többnyire a rózsaillatúnak mondott termékeknek vagy édes tejes rózsaillata van, vagy citrusos rózsa stb.), ráadásul viszonylag hosszan megmarad a bőrön. Jól is habzik. Viszont enyhén csikorgós érzetet hagy maga után, egy picit szárít, és az biztos, hogy a hidegebb hónapokban nem lenne megfelelő a bőrömnek. Sajnos nem krémtusfürdő, mert én inkább azokat szeretem, kár érte, mert az illata tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Isabell

2020. február 20.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé. Nagyon finom illata van, nem szárítja a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

HBrigi

2019. október 12.

Isteni finom rózsás illatú, lágyan habzik, nem szárítja a bőrt. Picit marad is az illat a bőrömön, de sajnos nem elég sokáig. Ettől függetlenül imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.