Yves Rocher

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden ránctípust megcéloz és ideális a sminkeltávolításra. 4 féle új szabadalom. A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert és serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. Lágy textúrája ideális a smink eltávolítására. Bőre tökéletesen tisztává és hidratálttá válik, ami visszanyeri rugalmasságát és ragyogását. Használja reggel és este arcbőrén és nyakán. Kerülje a szem környékét.

Jeges Kristályvirágot és több mint 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A flakon PET, melynek 25 %-a újrahasznosított PET-ből készült. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

adriana2541

2021. február 19.

Jó kis termék, de sminklemosásra nekem kicsit ütősebbre van szükségem (szeretek vízálló szemfestékeket hasznáni). Lotion-ként használtam, arctisztítás után egy kis plusz hidratálás érdekében még a szérumok/krémek előtt, de valószínűleg nem ez a rendeltetése, ezért inkább kerestem ehhez a célhoz passzoló tonik-ot. Hidratáló, frissító hatását mindenképp éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Szila20

2020. június 11.

Kicsit féltem ettől a terméktől, mert kissé problémásnak mondható a bőröm és jobban szeretek kifejezetten erre a bőrtípusra való kozmetikumokat használni, de ezt a tonikot kaptam egy vásárlás mellé és természetesen nekiálltam használni. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon szeretem! Irtó finom az illata, az állaga pedig valahol a folyós és a géles között van. Szeretem használni, és úgy érzem jót tesz a bőrömnek is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Benedetta88

2020. március 21.

Imádom az illatát, a kissé zselés inkább géles állagát. Eddig csak tonikként használtam, de "nagyjából" megoldja a sminkeltávolítást is, bár elsősorban nem arra használom. Viszont egyik este ezzel mostam le a sminkem és kellemes meglepetés ért, mert kíméletesen eltávolította a sminkem és nem irritálta a szememet sem. Pihe-puha, hidratált lesz tőle az arcbőröm. Ráncokkal nem hiszem, hogy elbánna, még megelőzés céljából sem, de ezt nem is lehetne elvárni tőle józan ésszel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Redhead

2019. szeptember 8.

Az érzékeny bőrre való tonik megszünése után vettem ezt. Az állagát nagyon szeretem, könnyű vele bánni. Nem érzékeltem, hogy hozzáadott volna bármit a többi termék hatékonyságához, de nem is lett rosszabb a bőröm állapota a használatától. Kellemes, de semmi több. Akciósan/kuponnal az ára is kedvező és a cégpolitika is nagyon szimpatikus, ezért három helyett négy csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

RitaL

2019. június 27.

Ezt a tonikot használom már egy ideje. Eddig ez vált be a legjobban. Újravevős. Én nem találom drágának egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Aniko19870805

2019. április 15.

Az illatát, állagát nagyon szerettem, de semmi extrát nem adott. Ár-érték-méret arányban drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Yubiri

2018. október 16.

Ünneprontó vagyok, sajnos nekem nem vált be.
A bőröm valóban puhább tőle, az arcom úgy-ahogy tisztítja is, de szebb nem lett tőle az arcbőröm, sőt, szerintem inkább csúnyább, fáradtabb... Felfüggesztettem pár hétre a használatát, akkor újra szebbnek láttam a bőröm, és amikor újra használni kezdtem, akkor megint fáradtabb volt látszatra a bőröm. Az illatával nincs bajom, egész kellemes, és a géles állaga is tetszik. Én nem szeretném újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Ünneprontó vagyok, sajnos nekem nem vált be.

AsztalosLilla

2018. március 10.

Kb 1 hónapja használom a terméket, és már ennyi idő alatt is szép eredményeket produkál :) Az állaga könnyű, jól lehet vele dolgozni, nem hagy ragacsos érzetet. Önmagában sminklemosásra szerintem kevés, de nem is ilyen céllal vettem, hanem az arctisztítási rutinom kiegészítéséért. Az illata kellemes, a használata után a bőröm puha, egyenletesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Freqlyn

2018. február 18.

Nagyon pihepuha lesz tőle a bőröm, és egyáltalán nem szárít...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Nagyon pihepuha lesz tőle a bőröm, és egyáltalán nem szárít...

elve

2018. február 15.

Kicsit félve vásároltam meg pár hete, de nagyon örülök, hogy megvettem. Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, kicsit mintha fel is töltené. Azóta vettem egyet anyukámnak is, hogy ő is élvezhesse a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/