Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Limitált kiadású mangó-maracuja parfüm

Azrail

2013. augusztus 10.

Imádom! Mikor először szagoltam rögtön szerelembe estem. Nagyon finom, kellemes gyümölcs illat! Szerencsére a 100 ml kiszerelést vettem meg így sokáig elég lesz. :) Nekem a tartósságával sincs bajom, bármikor befújom vele magam üdítően hat a lelkemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 10.

kimmy

2013. július 1.

Szeretem az Yves Rocher gyümölcsös parfümjeit, szóval amikor megláttam, hogy van most ilyen limitált, rohantam a boltba megszaglászni. Nagyon tetszik az illata, főleg nagy melegben, mert kicsit frissítő vagy hogy mondjam.:D Nem a legtartósabb parfüm, amivel találkoztam, de pár óráig azért rajtam marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

hedgehog

2013. június 29.

Mikor meghallottam, hogy mango és maracuja egyben már tudtam, hogy megveszem. Idén a mango nyara tombol nálam, ilyen illatú a tusfürdőm, a testápolóm, a kézkrémem, a szappanom stb. :) Imádom ezt a kettő gyümölcsöt külön-külön, de együtt az igazi. Nagyon finom, természetes, lágy, igazi gyümölcsös, semmi túlzás. Nem cifrázták túl, tényleg ez a kettő van benne, ez így tökéletes. Az ára nagyon baráti főleg, hogy parfümről van szó, de a nagyot éri meg meg venni belőle. Sajnos a tartósságán lenne mit javítani, 3-4 óra, de ilyen ár mellett újra lehet fújni napközben. Mivel egy édes, gyümölcsös illatról van szó, én csak nőknek ajánlanám, de mindenki szagolja meg és döntse el, hogy neki mi erről a véleménye. Laci, ha ennyire szereted akkor a barátnődnek vedd meg. :)
Update: Bármennyire isteni az ára és az illat le kell pontozzam. :( 2 óra a tartóssága és reggelente 5 fújás hajra, ruhára, fül mögé, csuklóra és aki utánam megy a fürdőbe nem veszi észre, hogy parfümöztem. Nagyon-nagyon enyhe az illata szinte csak az érzi, aki puszit adni odahajol az emberhez. Sajnos nekem ez nem elég, pedig milyen finom az illata. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

olin

2013. június 24.

Lehet hogy csak rosszat vettem le a polcról/a meleg miatt/rosszul állnak a csillagok, de rajtam nem valami tartós, pedig fújom magam 2-3 óránként rendesen. Mondjuk lehet csak hozzászokott már az orrom... Mindenesetre finom az illata, kánikulában pont jó, mondjuk testpermetnek kicsit drágállom. De szuperül elfér a táskában, és legalább tényleg kiadós adag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

vedina007

2013. június 18.

Nagyon tetszik az illata - pont ugyanolyan, mint a Baviphat mangos arcradírjáé - és rajtam// a pólómon meglepően tartós is. Nagyon örülök, hogy az eladó még tudott adni egyet, miután a boltban kirakva már nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

szreka

2013. június 8.

Alig vártam, hogy újra legyen, hogy én is megszerezhessem! Nagyon jó kis nyári illat, jó kedvem lesz, ha ezt használhatom. Lehetne kicsit tartósabb, de nem bánom, ha frissíteni kell. Amúgy szerintem sokkal jobban megéri az árát a nagy kiszerelés 100 ml 2200 Ft.-, míg a 20 ml 1200 Ft. !!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

unicole

2013. június 8.

Isteni, mesés, csodálatos, verőfényes, nyári, gyümölcsös... nem tudom fokozni, mert annyira jó!!! Rajtam nagyon tartós! Fokozás képp van amikor a különbő illatokat fújom magamra egyszerre, így teljesen különleges illatkompozíciót kapok;))) Csak kérdezgetik, hogy mi ez az isteni illat??? Nos, ez maradjon az Én titkom;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

t.flora

2013. június 8.

Annyira gondolkodtam, hogy ez, vagy a piros gyümis... aztán gondoltam alszom rá még egyet. Hát mekkora hülye voltam.. Egyértelműen EZ jobb, sokkal de sokkal!!!! Olyan isteni, szaftos, lédús, hogy folyik a nyálam és nem bírok magammal. Most itthon izgatja ez a buja kis egzotikus dög az orromat, és megőrülök, mire holnap lesz és elszaladok érte, hogy egymáséi lehessünk...

Éés gyorsan el is szaladtam érte, amint felkeltem :D még csodásabb, mint amilyennek tegnap éreztem! a nyaram egyik ékköve lesz, az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

VeraTala

2013. június 6.

Újra kapható, és imádom! Délelőtt megszaglásztam, de nem bírtam ki, délután mentem érte vissza, és meg is vettem a nagy kiszerelést. Isteni illata van, az ára pedig egyenesen fenséges!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Malnus

2012. augusztus 13.

Egyik régi parfümömre emlékeztet az illata. Rögtön megvettem, csak kár, hogy a nagyobb kiszerelésbe nem volt már. Imádom az édeskés illatát. Igaz, hogy nem olyan tartós, de nálam 5 *-ot ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)