Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudorka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A hódítás minden titka egy üvegbe zárva!

Ár: 2500 , Eladó: Kittens
Állapot: Lsd. Kép, Helyszín: Bp, fizetés: --
Yves Rocher So Elixir Purple EDP ÚJ
Ár: 5900 , Eladó: Csokri
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost

dod09

2020. február 6.

Megunhatatlan, intenzív illat. Reggel magamra fújom, egész nap érződik, sőt, van hogy még zuhany után is érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

LittleBlack

2019. november 23.

Ajéndékba kaptam. Nagyon tartós illata van, ezáltal sokáig elég, gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Ajéndékba kaptam. Nagyon tartós illata van, ezáltal sokáig elég, gazdaságos.

konbo

2019. augusztus 26.

Nagyon tartós, intenzív illat. Reggel befújom magam és egész nap érezni. Mikor viszem mosni a ruhákat, ez a parfüm még mindig érződik a ruhákon. -50%-os kuponnal vettem és nagyon megérte az árát. Éljen a parfüm mánia! =)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

dundicat

2019. május 18.

Ajándékba küldték, de ez lett a kedvencem! Édes virágos, cseppet sem a fanyar citrus kategória. De egyáltalán nem gejl, és tényleg ez az az univerzális parfüm, amit szívesen viselek napközben vagy esti programon egyaránt. Teljesen tartós, simán velem marad nap végéig. Nagy szerelem kezdete ez:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

redi96

2019. április 19.

Nagyon finom, vidam illat, jo kedvre derít nyomban! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon finom, vidam illat, jo kedvre derít nyomban! :)

Horvathangelika1

2019. február 14.

Valentin napi akció keretein belül be szerezve.❤️
Amióta csak ismerem ezt az illatot,azóta ez az én szerelem illatom.
Tudni kell viselni, én nyáron is imádtam, egyáltalán nem volt sok. Közvetlen a bőrre fujva nagyon intenzív,főleg ha van rajtunk más is,ami illatozik pl krém, öblítő. Bele setalva enyhébb,kellemesebb. Nagyon szép emlékeim vannak már erről az illatot, hát még milyenek lesznek! Most egy rossz időszakokban vagyok, de májustól újra jó lesz minden, remélem, és akkor hoditunk, so elixir😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Valentin napi akció keretein belül be szerezve.❤️
Amióta csak ismerem ezt az illatot,azóta ez az én szerelem illatom.

nagyediterika

2019. február 1.

Ajándékba kaptam, s mivel nem az én stílusom, fintorogva dugtam a szekrény aljába. Aztán egy nap előkerült, újrapróbálkoztam. A maga szintetikus kis illatával levett a lábamról...
Amit én érzek (nem fanyar, nem füstös): orientális, nagyon finom viola illat lila, zamatos bogyósgyümölcsökkel. Ennyi, de ez nekem pont elég, így télen. Mivelhogy szerintem csak ilyenkor viselhető.
Valóban lineáris, de engem nem zavar, sőt.
Tartóssága?! Viszonyítás kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Valóban lineáris, de engem nem zavar, sőt.
Tartóssága?! Viszonyítás kérdése.

Szilviblue

2019. január 24.

Évek óta használom, kevés illat van ami tetszik ezért képes vagyok 10 évig egy parfümöt használni. Egyenlőre biztos maradok meg ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Niphredil

2019. január 17.

Kevés dolog áll tőlem távolabb, mint az ilyen fűszeres és erőteljes illatok világa, ellenben anyósom ezeket a jegyeket kedveli és jól is állnak neki, így most rendeltem neki másodjára egy ilyet ajándékba. Az elsőnek is nagyon örült, teljes mértékig meg is volt vele elégedve, így a nevében tőlem öt csillagot kap. A maga módján, a megfelelő személyen ez egy nagyon is jól megkomponált illat, függetlenül attól, hogy milyen az én ízlésem. :) Dohányos hölgyeknek külön ajánlom, mivel tartós és kellően intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

rencsike21

2018. november 13.

Elég jó illata van, viszont valahogy nem én vagyok. De a környezetemben mindenki imádta, ezért megy az 5 csillag. Szerintem a tartósságával nincs baj, az ára sem vészes, sokszor szokott akciós lenni, meg ajándékba is adják az online rendelések mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol