Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berenice, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A bio mezőgazdaságból származó galagonyával és édesmandula-olajjal gazdagított összetételének köszönhetően táplálja az igénybevett hajszálakat és védi a festett hajszínt a fakulástól.

Mobara

2019. augusztus 29.

A samponnál és ennél sem vettem észre a színvédő hatást, viszont nagyon puhává varázsolja a hajat és kellemes illata van. Az összetevői lapján választottam, de valószínű nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

glau17

2018. október 3.

A színvédő hatás ennél és a samponnál sincs meg. Az illata nagyon jó, és egész jól ápolja a hajvégeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Lacoune

2018. október 1.

Nagyon szeretem :) derékig érő hajamhoz is sokáig elég, csak az alsó harmadra teszek. Éppen használt sampontól függ, néha kell mellé/helyette valami plusz, testesebb, de ez fogható a nagyon száraz hajvégekre is. Hennázott hajra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

exhocmomento

2018. augusztus 13.

Legszívesebben 3.5 csillagot adnék. Egy ideig nagyon jó volt, de rövid időn belül hozzászokott a hajam és nem ért már semmit. Az ár/érték arány itt elég irreális sajni. :( Legalábbis szerintem. Kicsi a tubus, maga a termék nem is túl sűrű --> 2-3 hét alatt kinyiffantottam egy ilyet. Még ha csodaszer lenne, megbocsátanám, hogy pici adag és túlárazott. De nem az. Az illatát viszont nagyon szerettem.
A színvédő hatását nem tudom megítélni. Nemcsak ennek, semmi másnak. Lehet csak nekem nem áll rá a szemem, de képtelen vagyok megállapítani mennyit védenek az ilyesféle termékek. * tanácstalan-arc.jpg *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Update: sajnos ebben a termékben is ugyanúgy csalódnom kellett, mint samponjában. Vannak rosszabb termékek, de ez csökkent korábbi hatékonyságából ezért 4 csillag helyett már csak 3-at tudok adni.

Én a samponjával együtt használom, ás ugyanaz a véleményem, mint a samponról: a célnak tökéletesen megfelel, nagyob szépen megtartaj a színt és a haj fényességét, szeretem az illatát, és hogy nagyrészt temészetes anyagokból van. Változtatni ez sem változtat a hajam más alap tulajdonságán, ettől függetlenül összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

pbiankoc

2018. július 9.

Semmi hatása nincs. A hajszínem se lett tőle tartósabb, bár ez lehet, hogy a bio hajfesték hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

renitrk

2018. február 6.

Gyönyörű tőle a hajam. A samponnal együtt nagyon jó munkát végez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Gyönyörű tőle a hajam. A samponnal együtt nagyon jó munkát végez. :)

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szeretem, nekem tartósítja a festett színt!! :) a samponnal együtt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Bár alapból zsíros a hajam, nem tapasztalom, hogy ettől jobban zsírosodna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

nicolekitti

2017. november 12.

Használom, igaz csak a hajvégekre, mert nagyon zsírosodik a hajam. Nagyon sok különbséget nem érzékelek, ugyanúgy be kell fujjam a Gliss Kur-os kifésülővel, hogy kezelhető legyen a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

ancsi97

2017. augusztus 12.

Volt szerencsém a fakó hajra való változathoz is,de ez sokkal jobb. Nem is értem miért nem ezt adják száraz hajra. Nagyon jól hidratálja a hajamat. Csak egy bajom van vele,az,hogy nagyon drága. Hosszabb hajúak (főleg ha még száraz is) tudják,hogy milyen sokat használnak el. Egy tubus olyan 10-12 hajmosáshoz elég szerintem. Az biztos,hogy ebből azért kevesebb kell mint a társaiból,szóval már majdnem sikerült az Yves Rochernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol