Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kamélia olajjal dúsított szemhéjpúder alap, mely kitölti a szemhéj ráncait és sima felületet varázsol, így a szemhéjfesték hosszabb ideig tart és a színek tartósabbak, élénkebbek. Kisimított szemhéjak, intenzívebb színekkel.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Yves Rocher Szemhéjpúder Alap -új, bontatlan
Ár: 1600Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen

T1mi

2020. október 23.

Eléggé ódzkodtam tőle de kár volt ezt tennem :) Mintaként kaptam egy vásárlás mellé. Több mint fél éve megvan már minden smink alá rakok belőle és még mindig van a tubusban. Könnyen eldolgozható és nem zavaró hogy van színe, egy kisimult egyenletes bőrszínt ad a szemhéjnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Brunettee

2020. augusztus 17.

Ezelőtt soha nem használtam ilyen alapot. Rendelés mellé kaptam ajándékba, vagy fél éve. Azóta nagyon sokat változtak a sminkelési szokásaim, és rá kellett jönnöm, hogy tényleg jó szolgálatot tesz. Egészen jól fed, bár én szoktam fixálni valami natúr színű porral. Jól tartja a színeket, extrém melegben is. Csillámos, glitteres dolgokat annyira nem, bár ez nem is feladata, arra vannak ugye más termékek. Elégedett vagyok vele, nem fogy gyorsan, viszont most tervezek másikat beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

alexandra326

2020. január 7.

Még csak kétszer használtam, de nekem eddig nem jön be. A Rdel szemhéjalapból már körülbelül hármat elhasználtam, gondoltam kipróbálok valami drágábbat, hátha jobb. Kár volt. A ráncokat szépen eltünteti a szememről, de nekem túl folyós az állaga, emiatt nem köt meg a szemhéjon, kenődik összevissza. Szemhéjpúderrel fixálva sem javul a helyzet, nem tartja meg őket, pár óra alatt elfolynak. Próbáltam Maybelline-el és Too Faced-el is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Whosthatfitgirl

2017. december 19.

Azt vettem észre, hogy a kicsit csillámos, illetve a selyemfényű szemhéjpúdereket fenntartja egész jól, illetve nem gyűlnek bele a ráncaimba, viszont a matt színek esetében ez sajnos nem igaz, belegyűlik a ráncokba a szemhéjfesték... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Miposhka

2017. május 24.

Nagyon megszerettem. Először kicsit aggódtam, mikor megláttam az erőteljesebben sárgás színét, de a szemhéjon eloszlatva tökéletesen fedi a szemhéjam amúgy vöröses árnyalatát. Nagyon tetszik az állaga is, amikor már eloszlatom, kevésbé krémes, nem ragad. Én egy kevés púdert szoktam még fölé tenni alapnak, és utána használom a szemhéjfestékemet, így majdnem tökéletes állapotban kibír a sminkem nagyjából 10 órát (sem a púder, sem a szemhéjfesték nem yves rocher egyébként). Természetesen a végén már picit csíkozódik, de ez tényleg alig jellemző, alig látszik, szóval én nagyon nagyon elégedett vagyok vele, újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

vzorka

2017. március 4.

Nem minden szemfestékemmel tud jól együttműködni, viszont az Yves Rocher szemhéjpúdereivel tökéletes párost alkot. Talán nem véletlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

_ca_

2017. február 4.

Rejtett szemhéjon sajnos nem igazán működik, elég hamar becsíkozódik vele a festék (más alappal ugyanaz a termék jól teljesített). El tudom képzelni, hogy más szemformáknál nincsen vele gond, mert ahol megmaradt a szemhéjpúder, ott élénk színe és csak minimális kopása volt, de számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Orsolya13

2016. november 26.

Update: Annyira nem is rossz. Tegnap reggeltől estig szépen megtartotta a szemhéjpúderem kopás nélkül. A színek is élénkek maradtak és csak az egyik szemem lett egy csík, de olyan 8 óra eltelte után. Gondolom számít a szemhéjpúder minősége is, mert az Astorosat nem tartotta meg ilyen sokáig és kopott is sokat, viszont a Make up Factory-s szemhéjpúderemmel nagyon jól működött együtt. Így jár a 4 csillag.

Ahhoz képest, hogy milyen pici, eléggé drágának tartom. Amikor felkenem a szememre, olyan mintha le is jönne, mintha sehogy se lehetne rendesen felkenni. Eleinte szépen mutat rajta a szemhéjpúder, de sajnos nekem a nap végére csíkos lett a szemhéjamon a festék és le is kúszott. Nem a legjobb választás, de nem is borzalom. Újra venni viszont tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

gumibogyo11

2016. augusztus 17.

Sajnos nekem csalódást okozott, vagy én ronthattam el valamit. Kicsit tartósabb lett a festék amikor ezt aláraktam, eleinte elégedett is voltam aztán kipróbáltam az artdeco-t sajnos ahhoz képest ez alulmaradt. Engem ezenkívül még az is nagyon zavar hogy iszonyat precizen kell a kívánt mennyiséget feltennem ugyanis azt vettem észre ha túl sok akkor a szempilláim tövébe, a pillák közé bemegy és elég csúnyán fest. Ennek ellenére valószínüleg elhasználom majd, mert a semminél azért több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

eniko04

2016. augusztus 3.

Szerintem nagyon jó kis szemhéjpúder alap, nem túl drága és szebbek a színei a szemhéjpúdernek tőle, ráadásul tartósabb is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag