Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Könnyen kezelhető ecset, folyékony formulájú intenzív fekete színű szemhéjtus a hangsúlyos, elragadó pillantásokért! Egy egyszerű mozdulattal bármikor könnyen feldobhatja megjelenését!

95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HallerRebecca

2023. március 29.

Kedvencem 🤩
Nem mosódik el,egész nap bírja! Mindig ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

Kedvencem 🤩
Nem mosódik el,egész nap bírja! Mindig ezt használom!

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. szeptember 30.

Nem rossz termék, de még féláron is 1600 Ft és az 500 Ft-os Lovely tus se tud kevesebbet (csak az még talán nagyobb kiszerelés is és jobb az ecsete). Szóval nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Nem vagyok egy gyakorlott szemhéjtus használó, de ezzel nagyon könnyű volt bánni, szép egyenletes vékony vonalat tudtam húzni vele. Elég tartósnak is mondanám sőt, kicsit nehéz is volt lemosni olajos micellás vízzel de azért nem lehetetlen. Most egy másik márkát vettem, más típusú ecsettel és szörnyen bánom, vissza fogok térni ehhez a termékhez mert annyira szép homogén állagú és nagyon nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Buklika

2020. augusztus 21.

Hú, ez aztán erős - ilyesztően tartós. Először itthon csak a kezemre kentem egy picit, és alig bírtam leszedni. YR riche creme olajos arclemosó és kókuszvaj nem hozta le. Kipróbáltam úgy is, hogy a Lifeproof nude matt szemceruzát kentem alá, úgy hamar lejött. Féláron vettem képeslappal, de 3 ml-ért még így is borsosnak tartom.
UP: nagyon megszerettem, teljesen elégedett vagyok vele! Gumis állagúra szárad, így nem kenődik el a nyári kánikulában sem, tartós, ellenben fürdésnél meleg vízzel az ujjbegyemmel "leradírozható". Felkenéskor gyorsan szárad, nehezen korrigálható, de az ecsettel nem nehéz bánni. Marad a 4*, szívesen újravenném majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

pinterkami

2020. június 19.

Régen ezt a tust használtam, nagyon szép sötét fekete színe van, viszont egész napra nekem nem vált be, nem mondanám tartósnak. Ez annak is köszönhető, hogy nem vízálló, viszont könnyen eltávolítható bármilyen sminkelmosóval. Most a Pupa VAMP! DEFINITION LINER WATERPROOF szemhéjtusát használom, ami vízálló és a filcből készült applikátorra is sokkal jobb minőségű, viszont árban kb. egyezik a két termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.