Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Könnyen kezelhető ecset, folyékony formulájú intenzív fekete színű szemhéjtus a hangsúlyos, elragadó pillantásokért! Egy egyszerű mozdulattal bármikor könnyen feldobhatja megjelenését!

95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Nem vagyok egy gyakorlott szemhéjtus használó, de ezzel nagyon könnyű volt bánni, szép egyenletes vékony vonalat tudtam húzni vele. Elég tartósnak is mondanám sőt, kicsit nehéz is volt lemosni olajos micellás vízzel de azért nem lehetetlen. Most egy másik márkát vettem, más típusú ecsettel és szörnyen bánom, vissza fogok térni ehhez a termékhez mert annyira szép homogén állagú és nagyon nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Buklika

2020. augusztus 21.

Hú, ez aztán erős - ilyesztően tartós. Először itthon csak a kezemre kentem egy picit, és alig bírtam leszedni. YR riche creme olajos arclemosó és kókuszvaj nem hozta le. Kipróbáltam úgy is, hogy a Lifeproof nude matt szemceruzát kentem alá, úgy hamar lejött. Féláron vettem képeslappal, de 3 ml-ért még így is borsosnak tartom.
UP: nagyon megszerettem, teljesen elégedett vagyok vele! Gumis állagúra szárad, így nem kenődik el a nyári kánikulában sem, tartós, ellenben fürdésnél meleg vízzel az ujjbegyemmel "leradírozható". Felkenéskor gyorsan szárad, nehezen korrigálható, de az ecsettel nem nehéz bánni. Marad a 4*, szívesen újravenném majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

pinterkami

2020. június 19.

Régen ezt a tust használtam, nagyon szép sötét fekete színe van, viszont egész napra nekem nem vált be, nem mondanám tartósnak. Ez annak is köszönhető, hogy nem vízálló, viszont könnyen eltávolítható bármilyen sminkelmosóval. Most a Pupa VAMP! DEFINITION LINER WATERPROOF szemhéjtusát használom, ami vízálló és a filcből készült applikátorra is sokkal jobb minőségű, viszont árban kb. egyezik a két termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol