Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

2020. limitált kiadás, Téli alma kollekció része

"Almalé kivonatot és fahéjolajat tartalmaz. Fedezze fel az őszibarackmagból készült testradír hatását az almás pite ínycsiklandó illatával párosulva. A két összetevő kombinációjának köszönhetően teste illatossá és selymessé válik még a hűvös téli napokon is. 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, 100%-ban növényi eredetű hámlasztó szemcsékkel."

Pampilla

2021. február 4.

Nagyon szeretem,ez az almáspite illat telitalálat ezen a télen. Én arcra is használom,mivel az én bőröm kb mindent eltűr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 4.

Kremcica

2021. január 10.

A gyönyörű csomagolásával adta el magát nekem és mert kifogytam a már bevált Organic Shoppos testradíromból. Az illata olyan mint a termékcsalád többi tagjának (édes almássüti). Apró sárgabarack és mandulaörleményeket tartalmaz ami apróbb és amivel sokkal nehezebb dolgozni, mint a korábbi cukros testradírommal még akkor is ha a cukor menet közben elolvad. Ráadásul nem győzöm takarítani a zuhanyt utána. Elég folyós az állaga is így lényegében ha hatását szeretném érezni, akkor száraz bőrre kell felkennem és nedves kézzel körkörös mozdulatokkal alaposan eldolgozni, máskülönben semmit nem ér. Ha nem lenne limitált kollekciós sem venném újra, túl macerás használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.