Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csoki, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Egészséges színt és csillogást kölcsönöz a bőrnek, természetes rízskorpa kivonattal

Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

arimer

2019. május 23.

Lehet, hogy az enyém egy kivételes darab volt, de valami hihetetlenul semmilyen, kb 10 hasznàlat után akár attetszo puderként is használhattam volna, annyira nem volt pigmentàlt... kuka..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ann86

2019. február 28.

Évek óta megvan és még alig fogyott belőle. Nagyon pigmentált és nem okoz semmiféle irritációt vagy pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Joaninha

2017. november 20.

Nagyon régen, még gimnazista koromban volt egy ilyen pirosítóm és imádtam. Annyira finom illata volt és olyan gyönyörű babarózsaszín árnyalata volt, hogy csak szeretni lehetett. Nem tudom, lehet-e még kapni, de szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

eszterker

2017. november 1.

Nagyon szeretem, naponta használom vagy egy éve, de még szinte alig fogyott belőle, szerintem örökké ki fog tartani :D Télen és nyáron, kicsit barnább bőrön is jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bbetty

2017. október 11.

Szep a szine, konnyu vele dolgozni, 1 eve vettem de meg mindig birja es ugyanolyan jo mint ujkoraban. Nekem bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

zsofiabrasch

2017. február 8.

Három árnyalatot is használok a termékből, mindegyikkel elégedett vagyok. Szépen fel lehet vinni az arcra, egész jól megmarad, az árnyalatai pedig szerintem nagyon természetesek és üdék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

LauraHerczeg

2017. január 15.

Több pirosítót is használok egyszerre de az yves rocheres az egyik kedvencem lett. Nagyon szép színe van és nagyon sokáig elég egy. Ha elfogy biztos újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

birdy70

2016. november 15.

Nagyon szép természetes színű. Egy jó alapozón egész nap látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

Nagyon szép természetes színű. Egy jó alapozón egész nap látszik.

ihavenotime4this

2016. október 22.

Nem vagyok egy nagy pirosító fan, de ezt imádom. 21 - TEINT MÉDIUM ABRICOTÉ árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon üde színe van, tartós, én kifejezetten szeretem, hogy nem rettentően pigmentált, így nincs meg az az effekt, hogy éppen hozzáértél az ecseteddel, és bohócot csináltál magadból, csak jelenleg épp nincs Halloween. Ennek ellenére lehet építeni, de én inkább a természetesebb, visszafogottabb vonalat követem a pirosítókból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Hennus81

2016. október 17.

Kb egy éve használom, teljesen elégedett vagyok vele. Könnyen felvihető és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.