Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattítja és mélyen tisztítja az arcbőrt a kaolin segítségével. Csökkenti a felesleges faggyútermelést, összehúzza a pórusokat. A mitesszereket jelentős mértékben, valamint a pórusok tágságát is csökkenti. Az eredmény finomabb bőrfelszín.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt formula.
  • Több mint 92% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és színezékmentes.
  • Vegán termék.

400 Ft Yves Rocher Tisztító Arcmaszk
Ár: 400 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Kb. heti 1x személyes átvétel késő délután az Örs vezér téren megoldható. Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő.
dynah13

2019. december 15.

Kicsit szkeptikus voltam, de a kivancsisagom gyozott, igy kiprobaltam. Meg kell mondjam, eleg jo! Nagyon szepen tisztitja es mattitja a borom. A szaraz borom is fenylett, voltak mitesszereim es pattijaim, illetve t-vonalban zsirosodott is neha, szoval neha kell neki egy ilyen termek. Nem vagyok az ilyen agyagos termekek hive, de ez nekem elegge bevalt, igaz, nem hasznalom annyira gyakran, igy eleg sokaig is kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Szettben vásároltam meg a "tesóival". Igazából csak kiváncsiságból, mert voltak már jól bevált maszkjaim más márkák kínálatából. Ebből kifolyólag voltak elvárásaim.
A kék tubusossal ellentétben, ez jobban teljesített. Ez való leginkább a kombinált arcbőrömre, Kellemes illata van, kicsit testesebb állagra, mint a kék.
Ténylegesen mattította az arcbőrömet, viszont ennél többet nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Ténylegesen mattította az arcbőrömet, viszont ennél többet nem tud.

ReiHUN

2019. május 17.

2 társával kaptam szettben (kímélő arcradír, energizáló arcmaszk). Nem kifejezetten szoktam őket együtt, egymás után használni, inkább külön-külön, mikor melyikre van szükség. De 3 lépéses tisztításként is tök jó, csak általában több terméket használok.

Nagyon-nagyon szeretem, nekem egyáltalán nem szárít, és kellemes, nagyon finom , friss illata van. Halvány szürkés, kicsit agyagos, meleg színe van, de elég halvány. Nagyon friss és tiszta érzést nyújt, könnyű leöblíteni száradás után, határozottan érezhető és jó hatása van, én elégedett vagyok vele! Tetszik a csomagolása, könnyű a kupakot csavarni és mivel ilyen kicsi, utazáshoz is kompatibilis. Talán kicsit hamar fogy, ezért nem használom nagyon sűrűn. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Yeliz

2019. május 8.

Én semmi extrát nem vettem észre, se nem érzem, hogy javult volna a bőröm, de szerencsére rosszabb se lett. Elhasználom, ha már megvettem, de nem érzem azt, hogy nélkülözhetetlen termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

FurcsaKavics

2019. március 27.

Heti egyszer használom, és egynek elmegy. Csodát nem művel, de szépen mattítja az arcbőrt, és egy minimálisan valóban képes összehúzni a pórusokat. Olcsónak nem mondanám, de szokták akciózni és, ahogy előttem írták tényleg sokáig elég ez a kicsi tubus is, nem kell horror mennyiséget kenni az arcra belőle. Valószínűnek tartom, hogy zsírosabb bőrű emberkéknek készült, mert kicsit szárítja a vegyes bőrömet. A sok alkohol vagy nem tudom mi a szösz, ami benne van előfordul, hogy szinte csípi a szememet, pedig nem kenem közel a szemkörnyékhez, ezt említeném számomra negatívumnak. Összességében szeretem az illatát, az állagát és a hatását is. Ecsettel könnyű eloszlatni, hamar szárad, nem kell órákig várni, hogy történjen valami. :D El tudom képzelni, hogy újraveszem, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

mafalda

2019. március 23.

Na most vagy romlottat fogtam ki vagy tényleg vegyszer szaga van!?😧😱
Az arcom pedig totál kicsípődött, vörös lett... nagyon nem jött be, kétszer adtam neki esélyt több nem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Na most vagy romlottat fogtam ki vagy tényleg vegyszer szaga van!?😧😱

creamer1119

2019. március 21.

Nekem nagyon bevált. Szépen tisztítja a bőröm, és az illata nekem bejön. Többször újra vttem már. A kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég. Hetente egyszer, kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

senskin

2019. március 6.

Az alkoholos Baleás maszkokra hasonlít. Árban sem ér többet. Én nem gondoltam volna, hogy ennyi alkohol van benne, nem láttam a magyar cédulától, de otthon lekapartam róla és akkor láttam. Hát elhasználtam, de csíp és szárít is. Szóval ha agyagos maszkot szeretnék, akkor választok egy olyat ami nem ilyen brutális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Gabszi

2019. február 24.

Nekem bevált. Nem irritálta a bőröm, szépen tisztítja. Vékony rétegben kell felvinni, különben csíphet. A hatóanyagok miatt szerintem az, hogy kicsit húzódik, az természetes. Én kétféle módon használtam eddig. Én csomagban vettem ahol egybe volt csomagolva a narancssárga kis bőrradírral, és az energizáló maszkkal (kék színű )ugyanakkora 30 ml tubus mind a három "maszk". Először úgy használtam hetente kétszer, hogy arctisztító, radír, ez a maszk, a kék színű, majd hidratáló. És egyszerűen csodát művelt ez a kombináció az arcommal. Azóta kicsit jobban beleástam magam a profi bőrápolás lépéseibe, és jelenleg kémiai hámlasztót használok. Ezért most már úgy használom ezt a maszkot, hogy heti 2x azokon a napokon, amikor nem használok hámlasztót (én azt is "csak" 2x használok) este: arclemosó, tonik, ez a maszk, szérum, hidratáló. Tudom, hogy hivatalosan a hidratáló után kellene használni az arcmaszkokat, de nekem így vált be, mert különben túlzottan kiszárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

habuczkyhelena

2019. január 23.

Szerintem ez egy jó termék, hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Szerintem ez egy jó termék, hatásos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid